ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Гарантія та діагностика


Щось сталось з твоїм IQOS або ти просто хочеш дізнатись чи ще діє на нього гарантія? Перевір свій IQOS на офіційному сайті.

Гарантія IQOS

Зібрали все, що потрібно знати про гарантію на твій IQOS.

дізнатися більше

Як перевірити чи ще діє гарантія на IQOS?

Введи номер тримача та номер телефону – ми зателефонуємо і все розповімо.

Перевірка на сайті працює лише для IQOS будь-якої моделі. Для перевірки lil SOLID — напиши або зателефонуй нам.

*Натискаючи кнопку «Відправити» Ви підтверджуєте, що надаєте свою згоду на обробку персональних даних на умовах, викладених у Положенні про конфіденційність та захист персональних даних.

Навіщо перевіряти гарантію IQOS?

Якщо IQOS тобі подарували або ти купив його не в офіційному магазині, no problems. Ти все одно можеш безкоштовно скористатися максимумом можливостей офіційного сервісу.

Безкоштовна заміна
Можливо, на твій IQOS ще діє гарантія або залишились негарантійні заміни. Давай перевіримо!

Тепер він твій!
З особистим кабінетом на сайті, де все під рукою.

Улюблений IQOS – це річ, з якою шкода розлучатися і тим паче шкода викидати, навіть коли у тебе вже є нова модель.

Напевно, тому ми часто даруємо свої айкоси, віддаємо друзям та навіть продаємо на OLX. Нехай послужить ще комусь.

Якщо вам дістався старий добрий і перевірений IQOS друга, або ви купили бу IQOS на OLX, Prom.ua, рекомендуємо зробити наступні кроки:

1. Перевірте, чи діє ще гарантія на ваш IQOS. Так, навіть у бу айкосів гарантія все ще може бути дійсна. Для цього введіть код пристрою і свій номер телефону в форму вище. Вам передзвонить наша служба підтримки і поділиться повним «досьє» на ваш IQOS.

2. Якщо гарантія все ще діє, у разі поломки гаджета не намагайтеся зробити ремонт IQOS самостійно. Порушена з метою ремонту цілісність пристрою автоматично анулює гарантію. Краще відразу звертайтеся до служби підтримки або в будь-який фірмовий магазин IQOS Space.

3. Якісно вичистіть свій IQOS. Одна з найбільших проблем бу айкосів - невідомо, наскільки ретельно за ними доглядали. Якщо їх чистили недостатньо часто або неякісно, це може негативно позначитися на смаку і запаху. Якщо у вашому комплекті немає щіточки для чистки, краще відразу замовте нову і чисту щіточку + спеціальні ватні палички для чистки. Різницю одразу відчуєте.

Залишилися питання?

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше