ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?


Продовжити з логіном
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Ми відправили смс-код на номер [phone]


Продовжити з логіном
OR

Умови використання Промо-кодів

від 15 квітня 2019 року

Дані Умови використання Промо-кодів («Умови») визначають правила використання промо-кодів в мережі брендових магазинів «IQOS» (далі – «Мережа торговельних закладів») або на Сайті.

1. Визначення

1.1. Промо-код – 8-значний цифровий код, використання якого при придбанні Продукції надає можливість одержати знижку.

1.2. Продукція або товар – це тютюновмісні продукти, електронні системи нагрівання тютюну та інші товари представлені у Мережі торгівельних закладів або на Сайті

1.3. Мережа торгівельних закладів - мережа брендових магазинів IQOS Продавця на території України: м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 38; м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, буд. 2Т; м. Київ, вул. Дніпровська набережна, буд. 33; м. Київ, вул. Берковецька, буд. 6 Д; м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 7-Б; м. Львів, вул. Під Дубом, буд. 7б; cмт. Сокільники, вул. Стрийська, буд. 30; м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А; м. Львів, вул. Галицька 20; м.Одеса, пр-т. Небесної Сотні, буд. 2; с. Фонтанка, вул. Південна дорога, буд. 1 ; м. Харків, вул. Героїв праці, буд. 7; м. Харків, вул. Академіка Павлова, буд. 44Б; м. Харків, пр-т Героїв праці, буд. 9; м. Харків, вул. Сумська, буд. 102; м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 50; м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, буд. 17; м. Запоріжжя, пр-т Соборний, буд. 83/85 та інші магазини, де є забезпечення технічної можливості використання Промо-кодів.

1.4. Користувач Промо-коду або Користувач - особа, яка одержала Промо-код і набула право його використання для одержання знижки.

1.5. Строк дії Промо-коду - строк, протягом якого Користувач Промо-коду має право на отримання знижки при придбанні Продукції в Мережі торгівельних закладів, на Cайті або за номерами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767.

1.6. Продавець Товариство з обмеженою відповідальністю "Технолайн Трейд", що знаходиться за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 11-а, ідентифікаційний код юридичної особи: 41962630 при придбанні на Сайті або Товариство з обмеженою відповідальністю «Нью Техно Трейд», що знаходиться за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.11 А, ідентифікаційний код юридичної особи: 41961642 при придбанні у Мережі торгівельних закладів. Тел. для довідок: 0 800 507 807 / 4767, е-mail: support@iqos.com.ua

1.7. Сайт – означає цей веб-сайт http://www.iqos.com.ua.

2. Загальні положення

2.1. Використання Промо-кодів може стати доступним для Вас, якщо Ви здійснюєте придбання Продукції на території України.

2.2. Ви можете стати Користувачем Промо-коду, якщо Ви відповідаєте таким критеріям:

2.2.1. Ви є повнолітнім користувачем IQOS, і з моменту покупки пристрою пройшло не менше 3-х днів;

2.2.2. Ви маєте зареєстрований активний профіль на Сайті, що означає, що Ви підтвердили реєстрацію шляхом переходу за посиланням, надісланим електронною поштою.

3. Отримання Промо-коду Користувачем

3.1. Ви можете одержати Промо-код у разі проведення Продавцем певної акції, програми тощо.

3.2. У разі одержання Вами Промо-коду, інформація про це надійде на Вашу електронну пошту або у SMS/Viber-повідомленні, згідно з даними, що були зареєстровані Вами на Сайті.

4. Використання промо-коду

4.1. Користувач може використати Промо-код на Продукцію:

4.1.1. при оформленні замовлення на веб-сайті – вказавши свій промо-код в графі «Подарунковий сертифікат або промо-код»;

4.1.2. при оформленні замовлення у закладі Мережи торгівельних закладів, – пред'явивши свій промо-код співробітнику закладу;

4.1.3. при оформленні замовлення за номерами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767 – озвучивши свій промо-код співробітнику клієнтської служби.

4.2. Під використанням Промо-коду слід розуміти отримання знижки при придбанні Продукції у відповідному розмірі. Використаня Промо-коду можливе лише при придбанні Продукції на суму більшу ніж розмір знижки, яка надається Промо-кодом.

4.3. Продукцію на яку не поширюється знижка Промо-коду необхідно уточнювати у закладі Мережі торгівельних закладів, або за номерами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767.

4.4. Користувач може використати Промо-код тільки один раз та на одне замовлення. Промо-коди між собою не додаються.

4.5. Знижки за різними спеціальними пропозиціями/акційними пропозиціями в інших програмах не додаються.

4.6. Розміщення Промо-коду у публічному доступі, у тому числі в мережі Інтернет (включаючи, але не обмежуючись, у соціальних мережах, групах, блогах) забороняється.

4.7. Передача та використання Промо-коду Користувачем іншим користувачам або будь-яким третім особам забороняється

5. Інші умови


5.1. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в дані Умови. Про зміну Умов Продавець повідомляє Користувача не пізніше ніж за 10 календарних днів до набрання чинності нової редакції Умов шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті у розділ «Умови використання Промо-кодів».

5.2. Повідомлення про зміну Умов вважається направленим Користувачу, якщо воно було розміщено на Сайті.

5.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Умов і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Продавцем. Продавець не несе відповідальності у разі настання обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокади, суттєвих змін у законодавстві, інших непідвладних контролю з боку Продавця обставини.

5.4. У разі порушення цих Умов Промо-коди Користувача, що він отримав, може бути анульовано про що його буде повідомлено.

5.5. Якщо спеціальні умови проведення акції, програми тощо містять положення, що інакше регулюють порядок використання Промо-кодів, такі спеціальні умови мають перевагу над цими Умовами.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше