ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?


Продовжити з логіном
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Ми відправили смс-код на номер [phone]


Продовжити з логіном
OR

Умови участі у програмі «Даруйте друзям знижку»

від 8 січня 2021 року

Нижче наведені умови програми «Даруйте друзям знижку» (далі - «Умови» і «Програма» відповідно).

1. Загальні положення

1.1. Програма проводиться на території України (за винятком Автономної Республіки Крим, територій Донецької і Луганської областей, які входять в зону проведення Операції Об'єднаних Сил) у період з 1.01.2021 по 31.12.2021.

1.2. Учасником Програми (далі - «Користувач») може бути особа, яка відповідає наступним критеріям:

1.2.1. є повнолітнім користувачем IQOS або lil SOLID introduced by IQOS;

1.2.2. має зареєстрований активний профіль на веб-сайті. Активний профіль на веб-сайті - зареєстрований на сайті www.iqos.com і підтверджений шляхом переходу за посиланням, відправленої по електронній пошті;

1.3. Замовником програми є - Товариство з обмеженою відповідальністю «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн», яке знаходиться за адресою 04070, м Київ, вулиця Спаська, будинок 30, код ЄДРПОУ 39540982.

Виконавцями програми є -

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технолайн Трейд», яке знаходиться за адресою 04053, г. Киев, ул. Січових стрільців, д. 11-а, код ЄДРПОУ 41962630

І

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алло», яке знаходиться за адресою 49000, Дніпропетровська область, м Дніпро, вул. Барикадна, д. 15а, код ЄДРПОУ 30012848 (тільки точка продажу за адресою м Харків, вул. Сумська, д. 39)

окремо - «Продавець», разом - «Продавці».

2. Умови отримання промо-коду

2.1. Промо-код користувач отримує в SMS / Viber-повідомленні або в електронному листі на мобільний номер телефону і / або адресу електронної пошти, відповідно зареєстровані на веб-сайті, після відповідного запиту на отримання коду - в Viber-боті, на веб-сайті www.iqos.com або за телефоном гарячої лінії 4676.

2.2. Користувач може отримати тільки 1 промо-код на знижку, проте даний промо-код не має обмежень по кількості застосувань.

2.3. Компанія залишає за собою право зменшити або збільшити кількість можливих застосувань промо-коду Користувачем, за результатами перевірки, здійснюваної шляхом аналізу активності користувачів і Потенційних користувачів і чи обдзвону службою підтримки IQOS рекомендованих Користувачами Потенційних користувачів для підтвердження особи та факту перемикання на IQOS або lil SOLID ( далі - «Якість рекомендації»).

3. Передача промо-коду

3.1. Користувач має можливість надати промо-код будь-якому повнолітньому курцеві, який не є користувачем IQOS або lil SOLID (не купував пристрій раніше) (в тексті - «Потенційний користувач»).

3.2. Один Потенційний користувач може використовувати тільки один промо-код на здійснення однієї покупки.

3.3. Розміщення промо-коду в публічному доступі, в тому числі в мережі Інтернет (включаючи, але не обмежуючись, в соціальних мережах, групах, блогах) ЗАБОРОНЕНО.

3.4. Використання коду Потенційним користувачем означає його згоду з умовами Програми. Якщо Потенційний користувач не бажає брати участь в Програмі, він / вона не використовують код, наданий Користувачем.

4. Використання промо-коду

4.1. Обов'язковою умовою використання промо-коду Потенційним користувачем є реєстрація на сайті.

4.2. Промо-код надає можливість Потенційному користувачеві придбати комплект IQOS (IQOS 2.4 Plus) або комплект lil SOLID зі знижкою 200 грн від ціни, зазначеної на веб-сайті, або комплект IQOS (IQOS 3 DUO, IQOS 3 Multi) зі знижкою 400 грн від ціни , зазначеної на веб-сайті (далі - «Спеціальна цінова пропозиція»).

4.3. Для отримання Спеціального цінової пропозиції Потенційний користувач повинен:

4.3.1. при оформленні замовлення на сайті - вказати свій промо-код в графі «Подарунковий сертифікат або промо-код»;

4.3.2. при оформленні замовлення у Продавців - пред'явити свій промо-код співробітнику магазину або поп-апа;

4.3.3. при оформленні замовлення за номерами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767 - озвучити свій промо-код співробітнику клієнтської служби.

4.4. Один Потенційний користувач може використовувати тільки 1 промо-код на одну покупку комплекту IQOS або lil SOLID. Код вважається використаним в момент здійснення оплати Потенційним користувачем за замовлення, зроблене з використанням промо-коду.

4.5. Термін дії промо-коду становить не менше 3 місяців з моменту його відправлення. У разі, якщо промо-код не використано в зазначений термін, промо-код може бути анульований.

4.6. При розміщенні в одному замовленні двох різних комплектів IQOS (IQOS 2.4 Plus і 3 Multi і / або IQOS 3 DUO) і / або lil SOLID, знижка застосовується на більш дорогий пристрій в розмірі 400 грн.

4.7. Знижки за різними спеціальними пропозиціями / акційними пропозиціями в інших програмах не підсумовуються.

5. Отримання додаткових подарунків за активну участь в Програмі


5.1. За умови дотримання правил, встановлених в розділах 1-4 вище, Користувач також може отримати додаткові подарунки за активну участь в Програмі.

5.2. Користувач має можливість отримати подарунки від IQOS за умови, що його промо-код був використаний більш ніж 1 раз, Вибір користувачів може здійснюватися або рандомно, або за додатковими критеріями, які визначаються Замовником самостійно. Кількість подарунків обмежена. Замовник залишає за собою фінальне рішення про Користувачів, які отримують подарунки.

5.3. Подарунки Користувач може отримати в торгових точках ТОВ «Технолайн Трейд».

5.4. Інформація про такі подарунки відправляється на електронну пошту користувача і / або в SMS / Viber повідомленні.

6. Отримання сертифікатів на 200/400 грн

6.1. За умови дотримання правил, встановлених в розділах 1-4 вище, Користувач отримує сертифікат на 200/400 грн за кожного рекомендованого їм Потенційного користувача, який використав промо-код на знижку в період з 08.01.2021 по 24.01.2021.

6.2. За одного Потенційного користувача, який здійснив покупку IQOS 2.4 + / lil SOLID, зареєструвавшись на веб-сайті, і застосувавши промо-код,, Користувач отримує сертифікат на 200 грн; За одного Потенційного користувача, який здійснив покупку IQOS 3 DUO, зареєструвавшись на веб-сайті, і застосувавши промо-код, Користувач отримує сертифікат на 400 грн.

6.3. Кожен сертифікат на 200/400 грн може бути використаний тільки 1 раз.

6.4. Користувач отримує сертифікат на 200/400 грн шляхом розсилки на електронну пошту Користувача або на мобільний номер телефону в SMS / Viber-повідомленні, які відповідно зареєстровані на веб-сайті, після оплати замовлення з використанням промо-коду на знижку Потенційним користувачем і після перевірки на якість рекомендації.

7. Використання сертифікатів на 200/400 грн

7.1. Користувач може використовувати сертифікат на 200/400 грн на продукцію, доступну до продажу на веб-сайті або в брендових магазинах, поп-апах IQOS.

7.1.1. при оформленні замовлення на сайті - вказати свій сертифікат в графі «Подарунковий сертифікат або промо-код»;

7.1.2. при оформленні замовлення в брендовому магазині або в поп-апі, адреси яких вказані на сайті, - пред'явити свій промо-код на 200/400 грн співробітнику магазину або поп-апа;

7.1.3. при оформленні замовлення за номерами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767 - озвучити номер свого сертифікату на 200/400 грн співробітнику клієнтської служби.

7.2. Під використанням сертифіката на 200/400 грн слід розуміти оплату продукції в розмірі 200 або 400 грн відповідно. У разі перевищення суми замовлення номіналу сертифіката, Користувач доплачує решту суми замовлення. Якщо сума замовлення менше номіналу сертифіката, залишок суми не повертається Користувачеві. Такий залишок також не підлягає використанню при наступних замовленнях.

7.3. Продукцію, яку можна придбати, використовуючи сертифікат, необхідно уточнювати в брендового магазині або в поп-апі, адреси яких вказані на сайті або за телефонами клієнтської служби 0-800-507 807 або 4767.

7.4. Користувач може використовувати сертифікат на 200/400 грн тільки один раз і на одне замовлення. Сертифікати між собою не сумуються.

7.5. Знижки за різними спеціальними пропозиціями / акційними пропозиціями в інших програмах не підсумовуються.

7.6. Розміщення сертифіката на 200/400 грн в публічному доступі, в тому числі в мережі Інтернет (включаючи, але не обмежуючись, в соціальних мережах, групах, блогах) ЗАБОРОНЕНО.

7.7. Передача і використання сертифіката на 200/400 грн іншим користувачем, Потенційним користувачам або будь-яким третім особам ЗАБОРОНЕНО.

7.8. Сертифікати повинні бути використані протягом 3-х місяців з дати їх отримання. У разі, якщо Користувач не використав сертифікати в зазначений термін, сертифікати анулюються автоматично.

7.9. Замовлення оплачені сертифікатом не підлягають поверненню.

7.10. Сума замовлення для використання сертифікату повинна бути більшою за номінальну вартість сертифіката.

8. Прикінцеві положення

8.1. У разі порушення Умов Програми Користувач або Потенційний користувач може бути виключений з участі в Програмі, і його промо-код, отриманий ним, відповідно анульований без додаткового попередження.

8.2. Умови Програми можуть бути змінені шляхом публікації оновлених Умов на сайті. Оновлені Умови вступають в силу з моменту такої публікації.

8.3. Користувач дає згоду з Умовами Програми в момент відправлення запиту на промо-коди відповідно до розділу 2 Умов.

8.4. Користувач може скористатися промо-кодами, отриманими в рамках дії попередніх умов Програми, протягом 3 місяців. По закінченню зазначеного терміну, промо-код автоматично буде анульовано.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше