Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Львів: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?
  Львів: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

  Львів: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

  Шукаєш, як і де купити стіки, поди чи пристрої від IQOS у Львові? Або де знайти сервісний центр для ремонту несправного Айкос? Зібрали на одній сторінці усю інформацію про умови покупки, оплати і доставки стіків, подів і девайсів у Львові.

  IQOS та інші пристрої, а також стіки і поди до них продаються:
  • онлайн на iqos.ua із безкоштовною доставкою (для замовлень від 599 грн);
  • у фірмових магазинах IQOS Space у Львові;
  • у партнерських магазинах: супермаркетах, магазинах електроніки, кіосках, заправках.

  IQOS, стіки і поди з безкоштовною доставкою по Львову

  На офіційному сайті представлений повний та актуальний асортимент IQOS: усі моделі пристроїв, стіки та поди до них, аксесуари та деякі сервіси для користувачів.

  При покупці онлайн ти можеш отримати своє замовлення одним зі способів:
  • з безкоштовною експрес-доставкою по Львову у той же день (мінімальне замовлення – 599 грн);
  • забрати самостійно в брендовому магазині IQOS Space;
  • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні (мінімальне замовлення – 599 грн).

  З експрес-доставкою намагаємося вкластися у 3 години. Заздалегідь перепрошуємо, якщо через повітряні тривоги доставка займе більше часу.

  Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

  Фірмові магазини IQOS у Львові

  Айкос спейс у Львові

  Кожен IQOS Space – це одночасно і бутік, і сервісний центр, і міні вейп шоп. У брендових магазинах IQOS представлений повний асортимент пристроїв від IQOS, стіків та подів до них і аксесуарів, а також сервісів:

  Девайси. У магазинах IQOS Space можна обрати одну з електронних альтернатив курінню: систему нагрівання тютюну IQOS чи lil SOLID, або електронну сигарету (под-систему) IQOS VEEV. Проведемо міні-презентацію кожного з пристроїв, розкажемо про характеристики і особливості, покажемо, як ними правильно користуватися.

  Стіки та поди. В магазинах Айкос Спейс продаються усі смаки стіків HEETS, Fiit та подів для IQOS VEEV (з нікотином та без нікотину), які представлені в Україні.

  Аксесуари для IQOS, lil та VEEV. У IQOS є велика кількість різноманітних аксесуарів: змінні ковпачки та панельки, чохли, органайзери, контейнери для використаних стіків, зарядки, палички для чистки та багато іншого.

  Сервісний центр. Кожен фірмовий магазин – це одночасно і сервісний центр IQOS у Львові. З девайсом щось сталося? Експерти в магазинах безкоштовно проведуть повну діагностику, зроблять професійну чистку, оновлять прошивку, виправлять дрібні баги. Якщо це не допоможе – замінять несправний IQOS чи lil на новий за гарантією. Більше про те, як працює гарантія на IQOS, lil SOLID і VEEV.

  Екстра гарантія. Екстра гарантія — це 1 рік додаткової гарантії для пристрою. Вона почне діяти, як тільки звичайна гарантія на IQOS закінчиться. Таким чином, девайс може залишатися на гарантії до двох років.

  IQOS 360. IQOS 360 — це програма з набором сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.

  Прінти на IQOS. Безкоштовно надрукуємо на девайсі один з принтів на вибір. Деякі з ескізів розроблені відомими українськими дизайнерами, тату-майстрами, тощо. Принось IQOS, обирай прінт та випий кави, поки ми надрукуємо його. У Львові прінти друкують у IQOS Space на Гнатюка 2 (БЦ Банк Бізнесу).

  Ресайклінг бокси. Приймаємо на переробку будь-що, пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, аксесуари, використані поди і стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких брендів. Одразу помітиш ресайклінг-бокси у магазинах Айкос Спейс. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

  Айкос ресайклінг бокси

  У Львові є два магазини IQOS Space:

  1. IQOS Space за адресою вул. Гнатюка, 2 (БЦ Банк Бізнесу).
  Графік роботи: щодня з 09:00 до 20:00.

  2. IQOS Space в ТЦ Форум за адресою вул. Під Дубом, 7Б.
  Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

  Через повітряні тривоги графік роботи може трохи змінюватися, тому перед візитом краще перевірити актуальний графік на карті магазинів IQOS.

  IQOS у АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах

  Пристрої Айкос та Ліл Солід у Львові продаються також у партнерських магазинах: магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; мережах супермаркетів Сільпо та Фора; магазинах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках Сокар та WOG, та у багатьох інших.

  Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.

  Львів: стіки Heets та Fiit, поди VEEV

  У Львові є понад 1000 магазинів, де продаються стіки HEETS і Fiit та понад 500 місць, де продаються поди VEEV:

  • мережі супермаркетів АТБ, Сільпо, Fozzy;
  • магазини електроніки АЛЛО, Жжук;
  • заправки WOG, OKKO, Socar, Amic;
  • магазини та вейп шопи Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
  • тютюнові кіоски.

  На інтерактивній карті позначені всі магазини, де можна купити стіки та поди. Просто потрібно обрати фільтр в залежності від того, що ти шукаєш.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.