Відразу 2 нових смаки подів VEEV: медовий і фруктовий з ментолом!

Хороші новини для користувачів IQOS VEEV – в продажу з’явились одразу два нові смаки подів: медово-квіткові Velvet Valley (Велвет Веллі) та Island Cascade (Айленд Каскад) зі смаком червоних тропічних фруктів і ментолом. Обидві новинки цікаві своїми незвичайними поєднаннями смаків. Розповідаємо деталі.

Лайфхак! Нові смаки можна спробувати у складі сету 3+1! Як купити сет подов VEEV 3+1 за спеціальною ціною?

VEEV Velvet Valley

поди вельвет веллі для айкос вів

Velvet Valley перекладається з англійської, як оксамитова долина. Назва відразу натякає, що смак подів буде м’яким, солодким, з цікавими ароматними поєднаннями. Так і є – у нових подів ніжний аромат з квітковими нотками і солодким медовим післясмаком, як в домашнього десерту.

Купити VEEV Velvet Valley за 199 грн

Такі поди підійдуть користувачам, які обирають смаки без ментолової свіжості, солодкі, але не млосні.

Пачку Вів Вельвет Веллі можна впізнати по коричневій кришечці з градієнтом.

VEEV Island Cascade

поди айленд каскад для айкос вів

У другої новинки теж промовиста назва – Island Cascade (каскад островів). Відразу уявляємо жаркі тропіки, піщане узбережжя і паузу на тарілку з фруктовим асорті: кавун, диня, ананас. У смаку VEEV Island Cascade можна вловити соковитий мікс червоних тропічних фруктів і освіжаючого ментолу. Насичений аромат відчуваєш відразу, просто відкривши пачку.

Купити VEEV Island Cascade за 199 грн

Тобі, скоріш за все, сподобаються поди VEEV Island Cascade, якщо ти використовуєш фруктові VEEV Red Mix, VEEV Sunglow Mix або VEEV Mauve Mix.

Упізнати поди Вів Айленд Каскад легко по різнобарвній кришечці з градієнтом від червоного до зеленого.

Де купити нові смаки подів?

Замовити поди VEEV Velvet Valley і VEEV Island Cascade з доставкою можна тут на сайті або в наших ботах в Viber и Telegram. Ти можеш обрати, як отримати замовлення: додому кур’єром (відновили експрес-доставку вже в 9 містах) чи на відділення Нової пошти (відправляємо в усі населені пункти, де є робочі пункти видачі НП).

Мінімальна сума замовлення – 597 грн. Це, до речі, як у трьох упаковок подів. Можна взяти свої улюблені і дві нові на тест.

Звичайно, купити нові смаки можна і в будь-якому фірмовому магазині IQOS. Дивись як зараз працює IQOS.

Ціна Вів Вельвет Веллі і Вів Айленд Каскад така ж, як і в інших подів - 199 грн. В одній упаковці відразу 2 картриджі по 1.5 мл. Цього вистачає, приблизно, на 800 затяжок. Концентрація нікотину - 3.5%.

Усі поди для Айкос Вів виготовляються в ЄС, відповідно до стандартів якості Євросоюзу. Серійне виробництво знаходиться в Польщі, а склад самої рідини розробили в Нідерландах.

Подивитися всю лінійку подів для міні-вейпу IQOS VEEV можна тут.

Як віддати використані поди Вів на переробку?

Якщо роздивитися картридж, то на одній зі сторін можна помітити перекреслений контейнер. Таке маркування зазвичай зустрічається на електронній техніці і елементах живлення і говорить про те, що цей предмет краще віддати на утилізацію, ніж кинути в сміттєвий контейнер. Тому, запускаючи IQOS VEEV в Україні, ми завчасно подумали про те, що робити з використаними подами і запустили програму ресайклінгу: R — recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV і «одноразки»?


Якщо ти замовив поди онлайн, разом із замовленням до тебе прийде невеликий картонний конверт. У нього можна складати поди після використання, а потім віддати експерту в будь-який фірмовий магазин. Або просто залишити в спеціальних боксах в IQOS Space. Далі ми віддамо їх на переробку.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.