Думки користувачів: зібрали відгуки про IQOS VEEV

Торік у жовтні в Україні з'явився перший міні-вейп від IQOS – IQOS VEEV. На відміну від систем нагрівання тютюну, Айкос Вів нагріває та випаровує ароматизовану рідину. Перший міні-вейп (под-система) в портфелі IQOS зацікавив багатьох курців та користувачів електронних систем доставки нікотину. Хтось встиг вже обзавестися власним IQOS VEEV, хтось взяв на тритижневий тест-драйв чи спробував у друзів. Так чи інакше, ми вже отримали досить багато відгуків про IQOS VEEV і можемо поділитися з вами. Свій відгук на Айкос Вів можна залишити у розділі "Люди з IQOS".

 1. Плюси IQOS VEEV
 2. Мінуси IQOS VEEV
 3. Відгуки про смаки подів VEEV
 4. Враження від тест-драйву IQOS VEEV

Плюси IQOS VEEV: що подобається користувачам

 1. Сенсорний режим. Улюбленою фішкою девайсу за відгуками деяких користувачів став сенсорний режим (віброзатяжки). Під час кожної затяжки Айкос Вів легенько вібрує. Інтенсивністю та режимами вібрації можна керувати через мобільний додаток. Або зовсім її відключити.

 2. “Купив, подобається! Прикольна фішка з вібрацією, хоч спочатку було незвично”
  Андрій, Україна

  “А чи можна зробити такі ж віброзатяжки і в Дуо? Після VEEV використати інший девайс без них вже якось незвично :) ”
  Катя, Україна

 3. Оптимальна кількість нікотину. У кожному поді звичайної лінійки VEEV концентрація нікотину – 3.5%. Для тих, хто шукає поди “легше”, у нас є колекція подів VEEV Accents з тютюновими ароматами та різним рівнем нікотину: від 0.9% до 1.5%.

 4. “Користуюсь Вівом вже кілька місяців, давно хотів спробувати щось “на пару”. Гаджет подобається. Виглядає стильно, міцний корпус. Пару менша, ніж у звичайних вейпів – це для мене плюс. Нікотину якраз у міру – і швидко насичуєшся... Єдине, хотілося б потужнішу батарею. Але загалом – рекомендую!”
  Діма, Україна

 5. Економні поди. Об'єм пода VEEV 1,5 мл. Цього в середньому вистачає на 400 затяжок. Відповідно, упаковки з 2 подів – приблизно на 800 затяжок (3-6 днів залежно від того, наскільки активно ви користуєтеся пристроєм). При ціні 199 грн за упаковку з 2 подів виходить справді вигідно та економно.

 6. “Перейшов на Вів із одноразок. Подобається, що тут інший смак, не такий хімозний. Спочатку здавалося, що поди коштують дорого – по 199 грн. за упаковку. Але по-перше, їх реально вистачає на довго. Одна пачка приблизно на 4 дні. А по-друге, перерахувавши ціну на одну затяжку зрозумів, що вони все одно дешевші за аналоги. Особливо якщо порівнювати з одноразками, де ти щоразу платиш за батарейку.”
  Толік, Україна

  відгук 1

  “Купив новий гаджет від Айкос. Додаток показує вже 700 затяжок, а под ще не закінчився.”
  Денис, Україна

 7. Довіра до якості. За IQOS VEEV стоять серйозна науково-дослідна база та суворі стандарти якості, а всі поди виробляються в ЄС.

 8. “Купив Veev, тому що давно хотів потестити щось на кшталт модних одноразок. Але мене завжди бентежило те, що в них заливають. У Айкоса все гаразд: поди роблять в ЄС... На смак добре, сам аксесуар симпатичний та якісно зібраний. Рекомендую.”
  Руслан, Україна

 9. Екологічність. Ми стурбовані глобальною проблемою правильної переробки та утилізації старих девайсів. Тому безкоштовно приймаємо на переробку не тільки використані поди та власні пристрої IQOS VEEV, але навіть одноразові е-сигарети будь-якого виробника. Адже кожна «одноразка», це не лише пластиковий корпус, а й міні-батарейка на один раз. Коли рідина закінчується, їх просто викидають на звалище, завдаючи тим самим шкоди навколишньому середовищу.

 10. “Круто, що Айкос безкоштовно приймає поди на утилізацію. Хоча більшість покупців у магазинах все ще кидають здивовані погляди на мої пакети з подами, я вірю, що скоро збирання пластику на переробку стане звичною нормою.”
  Віка, Україна

 11. Алюміній! Корпус IQOS VEEV виготовлений не із пластику, а відлитий із цільного алюмінію. За відгуками користувачів девайс у руці відчувається зовсім інакше, ніж пластикові аналоги.

 12. “Після двох тижнів тесту IQOS VEEV можу написати свої враження. Особливо сподобався дизайн. Я взяв собі синій пристрій – виглядає преміально та стильно, в дусі часу. У комплекті, як завжди, зрозуміла інструкція та зарядний блок із проводом. Пару досить, насиченості теж. З мінусів можу відзначити слабку батарею та велику витрату пода. Ліл у цьому плані вигідніше.”
  Сергій, Україна

 13. Мобільний додаток. За допомогою мобільного додатку IQOS можна налаштувати сенсорний режим, змінити подачу пару, налаштувати підсвічування та вібросигнали, стежити за статистикою і навіть – знайти втрачений девайс за геолокацією.
 14. Формат. IQOS VEEV компактний та дуже простий у використанні. Натиснув кнопку і далі робиш затяжки, скільки хочеш. Перестанеш використовувати – вимкнеться автоматично. Багато користувачів відзначають, що девайс зручно використовувати навіть на ходу.

 15. “Взяла собі міні-вейп за порадою подруги. Загалом користуюся Айкосом. А Вів використовую під настрій, коли хочеться більше фруктів у смаку. Ще його зручно використовувати на ходу або на прогулянці з собакою. Просто натиснув кнопку і тягнеш.”
  Оля, Україна

  відгук 2

Мінуси Айкос Вів: що можна покращити

 1. Ненадовго вистачає батареї. Повного заряду Айкос Вів вистачає в середньому на 145 затяжок. Деякі користувачі скаржаться, що за активного використання цього не вистачає на день. Отже, девайс доведеться підзарядити протягом дня. Але, з іншого боку, відзначають супер швидку зарядку – до повної батареї девайсу потрібно лише 30 хвилин.

 2. відгук 3

  “IQOS VEEV – класний девайс, смаків достатньо. Правда сідає він так само швидко, як і заряджається.”
  Ярослава, Україна

 3. Протікають поди. Іноді зустрічаємо відгуки про те, що поди VEEV течуть або "плюються" під час затяжки. Таке може траплятися, якщо девайс був схильний до перепадів температур, довго лежав у горизонтальному або перевернутому положенні. Або якщо ти використовуєш IQOS VEEV, лежачи, перевернувши його подом вниз.

 4. “Коли використовую Вів лежачи, поди можуть протікати. Неприємно.”
  Іра, Україна

  “Поки пробувала з друзями різні смаки, переставляли багато разів на девайс різні картриджі. У результаті щось розбовталося в них і деякі поди почали підтікати.”
  Артем, Україна

  “Взяла на пробу новий смак із маракуєю. Поки тестила його, старий под лежав у тумбочці і трохи протік. Не критично, але все одно було неприємно.”
  Маша, Україна

 5. Можна зробити менше та легше. Оскільки корпус IQOS VEEV виконаний з цільного алюмінію, пристрій може здатися трохи важкуватим. Однак девайс спокійно поміщається в потайну кишеню джинсів або невелике відділення у сумці.

 6. “Тестую всі девайси від Айкос. Не оминула і їх міні-вейп Вів. Класна штука на додаток до мого ДУО, коли хочеться більше смаку чи пари. Виглядає теж прикольно, але хотілося б, щоб пристрій був компактнішим і легшим.”
  Катя, Україна

 7. Випадково відключаєш віброзатяжки. Режим віброзатяжок можна відключати не тільки через програму, але й затиснувши кнопку в момент затягування. Іноді виходить, що випадково відключаєш вібрації, коли цього не хотів.

 8. “Користуюся вейпом уже місяць. Нещодавно перестала працювати вібрація. Думав, що зламав. А виявилося, що так відбувається, якщо затиснути кнопку в момент затягування. Чому про це не попереджають?.”
  Влад, Україна

 9. Потрібно більше смаків. Хоча в лінійці подів для IQOS VEEV є вже 11 смаків: фруктові, ягідні, з ментолом та тютюнові, деякі користувачі чекають ще більшої різноманітності.

 10. “Використовую IQOS VEEV вже 3 місяці. Все подобається: дизайн, функціонал, насиченість. В основному обираю фруктові поди. Сподобалися нові з кавуном. Але хотілося б більше на вибір солодких смаків. Наприклад, шоколад чи диня.”
  Андрій, Україна

Смаки подів VEEV: як їх описують користувачі

Зараз у лінійці подів для Вів уже 11 різних уподобань. Багато користувачів відзначають, що смаки картриджів IQOS VEEV вигідно відрізняються від інших под-систем та одноразових електронних сигарет. Вони описують смак і запах як м'які, ненав'язливі, не нудотні, "не хімічні". Найпопулярніші аромати – фруктові та ягідні. Подобається й незвичайна тютюнова лінійка з екстрактом натурального тютюну VEEV Accents.

Дізнатись більше та вибрати можна тут: Всі смаки подів для IQOS VEEV: ягідні, м'ятні, фруктові, тютюнові.

“Взяв VEEV на тест і до нього відразу поди Green Mix. Освіжаючі м'ятні, є прикольний присмак огірка. Тепер тільки їх використовую.”
Андрій, Україна

“Давно чекав розширення тютюнової лінійки подів. Veev Accents приємно здивували, дякую.”
Юрій, Україна

відгук 4

“Спробувала новинку Mauve Mix – для різноманітності непогано. Кисленько, схоже на маракуйю. Але поки що в моєму топі ягідні Red Mix та класичні м'ятні.”
Юля, Україна

“Купив одразу 4 різні пачки подів. У порівнянні з тими ж одноразками, смаки не нудотні, язик не виїдають. Швидше навпаки – ніжні, з приємним післясмаком. Особливо порадував класичний тютюн, схожий на вершки. Затяжки насичені.”
Андрій, Україна

Враження від тест-драйву IQOS VEEV

Якщо ти все ще сумніваєшся, чи тобі підійде міні-вейп IQOS VEEV, можна взяти його на тест-драйв на 21 день всього за 1 грн, як це вже зробили інші користувачі.

відгук 5

“Класна штука. Ставився скептично, а спробував дуже сподобалася. Місяць користування – політ нормальний!”
Євген, Україна.

“Коли дізнався про безкоштовний тест в Одесі, одразу замовив. Після 25 днів використання придбав 2 штуки: собі та дружині.”
Сергій, Україна

“Користуюсь IQOS DUO і нещодавно купив IQOS VEEV. Задоволений обома девайсами, більше віддаю перевагу IQOS VEEV.”
Юрій, Україна

Як і де залишити свій відгук на Айкос Вів?

Читати більше відгуків та залишити свій краще всього на окремій сторінці Люди з IQOS. Це спеціальний розділ, в якому користувачі діляться своїми історіями та враженнями. А ще – класними фотографіями та IQOS-моментами.

Щоб завантажити відгук, потрібно заповнити коротку форму. Головне – вкластися у 1000 символів, оскільки це максимальний розмір повідомлення.

Також ми завжди чекаємо та читаємо твої відгуки в соціальних мережах: Instagram та Facebook.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.