Нові ціни на аксесуари для IQOS та lil SOLID 2.0

Тепер зробити невеличкий подарунок собі або рідним стало ще простіше – ми знизили ціни практично на всі аксесуари для IQOS і lil SOLID 2.0.

Ковпачки, панельки і яскраві силіконові чохли для IQOS DUO тепер коштують на 100 грн дешевше, а різнокольорові панельки для lil SOLID 2.0 – на 80 грн. Підготували детальний огляд асортименту з новою ціною.

Ковпачки для IQOS DUO – 199 грн замість 299 грн

ковпачок айкос ціна

Ковпачок на IQOS – це найпопулярніший аксесуар в нашому асортименті. По-перше, це красиво. На вибір 23 кольори. Достатньо, щоб знайти серед них “той самий”, правда? Є ніжні пастельні відтінки: фіалковий, м’ятний, рожевий. Є і яскравіші: вогняний, лаймовий, колір морської хвилі. Наше улюблене поєднання – синій IQOS DUO з жовтим ковпачком.

Крім естетики у ковпачків є і практична функція. З часом верхня частина тримача може забруднюватися, вбирати запахи або забиватися частинками тютюну. Тому непогано час від часу змінювати ковпачок на новий.

Купити ковпачок для IQOS DUO

Бокові панельки для IQOS DUO – 199 грн замість 299 грн

Зробити IQOS практично новим допоможуть і бокові панельки. Усього одна деталь, а вид девайсу буде зовсім іншим. Щоб зняти стару панельку, потрібно її легенько підковирнути. Вона кріпиться на магнітах і знімається без зусиль.

Усього є 26 кольорів. Серед них і дверця з лімітованої колекції The We Edition.

Купити бокову панельку для IQOS DUO

Силіконові чохли для IQOS DUO – 149 грн замість 249 грн

айкос купити чохли

Здавалось би – всього лиш захист від подряпин, а як класно виглядає. Матеріал приємний на дотик, не ковзає в руці і на поверхнях. Достатньо щільний, щоб захистити IQOS від пошкоджень, але виглядає акуратно і не робить девайс громіздким.

Силіконові чохли є в 13 відтінках. Можна обрати яскравіші: лимонний чи фуксію, або зупинитися на спокійніших відтінках: смарагдовому, наприклад, або блакитному.

Купити силіконовий чохол для IQOS DUO

Текстильний органайзер – 389 грн замість 549 грн

айкос купити чохол

Раціональний дизайн, якість, місткість, функціональність – в них добре все. Тканинний органайзер чимось нагадує сумку для інструментів (тільки маленький). У ньому можна тримати все найнеобхідніше разом – IQOS, пачку стіків і щіточку для чистки. Всього є 3 класичні кольори: темно-сірий, червоний і синій.

Купити текстильний органайзер для IQOS DUO

Зарядна станція IQOS – 349 грн замість 499 грн

айкос зарядна станція

Це пристосування для естетів. Якщо тобі подобається оточувати себе гарними речами і навіть звичайні процеси типу зарядки гаджета робити естетичними, поглянь на цю штуковину. Зарядка являє собою елегантну платформу з USB-штекером Type-C, яка працює від мережі. Зарядка IQOS обладнана магнітним тримачем, який фіксує корпус. Стильне рішення для дому та офісу.

Купити зарядну станцію для IQOS DUO

Тримач IQOS для авто – 209 грн замість 299 грн

айкос аксесуари авто

Цей аксесуар найбільше знадобиться тим, хто багато часу проводить за кермом. Відразу уточнимо: це не той тримач, в який вставляється стік. Це тримач-кріплення, щоб зафіксувати IQOS в авто (як тримачі для смартфонів). Тримач кріпиться на повітропровід в авто. З ним не потрібно щоразу ритися в кишенях чи бардачку – IQOS завжди під рукою. Автомобільний тримач не потрібно знімати, щоб скористатися девайсом – просто натискаєш на бокові дверцята і дістаєш тримач IQOS (тут йдеться вже про той тримач, в який вставляється стік).

Купити тримач для авто для IQOS DUO

Аксесуари для зарядки IQOS DUO

Аксесуари для зарядки (кабель і адаптер), звичайно, йдуть в комплекті з пристроєм і окремо купувати їх не потрібно. Інша справа, якщо ти їх загубив або твій собака переплутав шнурок з іграшкою. У такому випадку замовити нові, ще й за зниженою ціною, можна в два кліки.

Купити блок живлення для IQOS DUO – 209 грн (замість 299 грн)

Купити USB-кабель для IQOS (Type-C) – 159 грн (замість 269 грн)Аксесуари для lil SOLID 2.0

Нові ціни розповсюджуються і на аксесуари для lil SOLID 2.0: бокові панельки, ковпачки, двосторонню щіточку для чистки і аксесуари для зарядки. Знижка на все, крім блока живлення – 40%.

Бокові панельки для lil SOLID 2.0 – 119 грн замість 199 грн

ліл панелі

Бокові панельки змінюють lil SOLID 2.0 майже до невпізнаваності, адже вони займають більше половини площі поверхні девайсу. Так що коли “перевдягаєш” гаджет в нові панелі, здається, що в тебе новий девайс.

Зараз є 9 кольорів: від барвистого червоного та неонового жовтого до ніжного нефриту та яскравої фуксії. А також класичні чорний та синій. Усе з глянцевим блиском.

Щоб змінити панельку, для початку потрібно зняти ковпачок. Під ковпачком на внутрішній поверхні панелей є два невеликі сріблясті виступи. Тут кріплення панелей входить в пази. Легенько натисніть на ці сріблясті виступи, “виштовхніть” панельку назовні, підчепіть її і зніміть.

Купити бокову панельку для lil SOLID 2.0

Ковпачок для lil SOLID 2.0 – 89 грн замість 149 грн

Магнітні ковпачки для lil SOLID 2.0 захищають нагрівальну камеру, тобто виконують суто практичну функцію. Новий тобі знадобиться, скоріш за все, тільки, якщо старий пошкодився чи загубився.

Важливо: ковпачок для lil SOLID 2.0 не підходить для попередньої моделі lil SOLID.

Купити ковпачок для lil SOLID 2.0

Інструмент для чистки lil SOLID 2.0 – 59 грн замість 99 грн

інструмент для чистки ліл

Щіточка для чистки другого покоління lil SOLID складається з двох частин. З одного боку — лопатка для чистки нагрівальної голки, а з іншої — щітка для чистки нагрівальної камери. Така конструкція дозволяє краще очистити Ліл Солід від залишків тютюну. Рекомендуємо чистити пристрій після кожних 20 використань (пачка стіків) – так смак буде залишатися чистим і насиченим.

Купити інструмент для чистки lil SOLID 2.0

Аксесуари для зарядки lil SOLID 2.0

Для того, щоб пристрій працював справно, рекомендуємо використовувати лише оригінальний комплект для зарядки (і адаптер, і кабель). Так ми точно знаємо, що разом з “рідним” блоком живлення твій lil SOLID 2.0 зарядиться за 120 хвилин, безпечно і без перегріву.

Купити блок живлення для lil SOLID 2.0 – 159 грн (замість 199 грн)

Купити USB-кабель для lil SOLID 2.0 (Type-C) – 89 грн (замість 149 грн)

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.