lil SOLID 2.0 вже в Україні! Що змінилося у порівнянні з минулою версією?

Ти готовий до класних новин? В Україні з'явився апгрейднутий Ліл СОЛІД — lil SOLID 2.0.

lil SOLID 2.0 — це прокачана версія системи для нагрівання тютюну lil SOLID, представленої в Україні брендом IQOS (PMI).
Загалом ліл Солід в Україні – це результат партнерства південно-корейської технологічної компанії KT&G та IQOS (PMI).

Що таке lil SOLID 2.0 та як він працює?
Інфографіка: у чому різниця між lil SOLID 2.0 та попередньою моделлю lil SOLID?
У чому різниця між lil SOLID 2.0 та IQOS?
До найважливішого! lil SOLID 2.0: скільки коштує та де купити?

Що таке lil SOLID 2.0 та як він працює?

lil SOLID — це пристрій для нагрівання тютюну. Працює за тим самим принципом, що й IQOS та інші системи нагрівання тютюну. Ліл Солід нагріває тютюн до температури 250–350 °C. Це значно нижче від температури, за якої тютюн згорає у сигареті (800 °C). При 350 °C стік не загорається, замість цього з нього починає випаровуватися ароматний тютюновий аерозоль. Тож, перейшовши на lil SOLID, ти більше не стикатимешся з горінням, попелом, димом та неприємним запахом на волоссі та одязі.

У чому різниця між lil SOLID 2.0 та попередньою моделлю lil SOLID?

Оновлена версія lil SOLID зберегла компактний формат “все в одному”. Проте і дизайн, і начинку класно проапгрейдили. Пройдемося по усім змінам.

Характеристики нового ліл солід 2.0

1. Потужніша батарея, якої вистачає на 25 стіків на одному заряді.
Нова версія розрахована на 25 сеансів без підзарядки. А це вже більше пачки стіків. Вистачить і для друзів, що забувають свої девайси та стріляють твій lil.

2. Триваліший сеанс використання 5 хв (проти 4 хв) або 14 затяжок.
Один сеанс використання lil SOLID розрахований в середньому на 14 затяжок. На стільки ж вистачає і звичайної сигарети. Тому курцям зазвичай легко адаптуватися до нового гаджету.

Але декому здавалося, що за часом сеанс використання попередньої моделі Ліл Солід триває недостатньо — 4 хвилини. Тому у апгрейднутій версії ліла сеанс триватиме довше — 5 хвилин.

3. Оновлений дизайн: стильніший, більш ергономічний та лаконічний.
Найперше, що помічаєш, беручи lil SOLID 2.0 до рук — це оновлений дизайн. Пристрій спроектировано за принципами мінімалізму. Стильний hi-tech дизайн, проте нічого зайвого. Простота у використанні та інтуїтивна зрозумілість понад усе. Зручність, ергономічність та функціональність домінують над декоративними елементами. Думаємо, краще показати, ніж описувати.

Новий ліл солід 2.0

4. Роз’єм для зарядки — Type-C.
Попередня версій lil мала зарядний кабель формату micro USB. lil SOLID 2.0 вже виробляється з сучасним Type-C роз’ємом. Не те, щоб це суттєво вплинуло на досвід використання, просто привели пристрій до сучасного стандарту.

5. Глянцеві бічні панелі, закріплені на магнітах.
В оновленому lil SOLID 2.0 замість цільного матового корпусу — мікс матових та сяючих глянцевих текстур. Пам’ятаєш, lil SOLID мав soft touch покриття? А lil SOLID 2.0 вкритий металізованим пластиком (у руці відчувається ніби алюмінієвий корпус смартфону), приємний на дотик та трохи шорохуватий. А з боків на девайсі — глянцеві, ніби глазуровані, панелі. До речі, ці панелі зйомні та кріпляться на магнітах. Тож, їх можна зняти та змінити на інші.

6. Трохи менший за розміром за попередника.
Попри те, що потужність батареї lil SOLID 2.0 збільшилася, на розмір це не мало впливу. Пристрій навіть став на кілька сантиметрів меншим. Проте за рахунок оновленої батареї важить на 15 грамів більше за ліл Солід (94 г проти 88 г). Різниця не відчувається, але все одно ділимося цим.

7. Тач-кнопка для увімкнення, прихована під індикатором.
Спочатку може здатися, що ліл 2.0 не має звичної прямокутної кнопки вкл/викл. Насправді вона залишилися, проте її вшили під корпус, якраз під світловим індикатором. Тепер достатньо натиснути на індикатор, щоб увімкнути пристрій. Виглядає круто та футуристично.

Цей індикатор також повідомляє про рівень заряду, готовність до використання, процес зарядки, перезавантаження, процес охолодження, помилки у роботі.

Індикатор ліл солід 2.0

8. Зменшений та спрощений ковпачок.
Якщо ти користувався lil SOLID, тобі міг здатися трохи дивним його ковпачок. Знімаєш ковпачок, а під ним — ще один, а точніше кришка камери нагрівання тютюну, яку потрібно зняти. І лише тоді можна чистити пристрій. Нічого складного, але іноді переймаєшся тим, щоб не загубити внутрішню кришечку.

lil SOLID 2.0 має спрощену та зручнішу конструкцію. Кришечка від камери нагрівання тепер вбудовано у сам ковпачок. При цьому ковпачок не збільшився, а навпаки став меншим.

Ковпачок ліл солід та ліл солід 2.0

9. Більш рівномірне прогрівання тютюну у стіку по всій довжині.
Ще один невеличкий, але цікавий апгрейд — у технології нагрівання тютюну. У попередній моделі Ліл Солід нагрівальна голка була влаштована за технологією DualHeat, тобто мала два осередки нагрівання. Нагрівальний елемент оновленого ліл 2.0 працює за принципом індукційного нагрівання. Поверхня голки розігрівається рівномірно по всій довжині за рахунок електромагнітного поля. А це, в свою чергу, дозволяє більш рівномірно прогріти тютюн по всій довжині стіка та отримати насичений смак.

10. Нова двостороння щіточка для чистки.
У комплекті з lil SOLID 2.0 є оновлена подвійна щіточка для чистки. Що означає подвійна? З одного боку вона має класичну щіточку, щоб якісно почистити нагрівальну камеру. А з іншого — лопатку для чистки нагрівальної голки. І так, нова щіточка також підходить до попереднього покоління lil SOLID.

Щіточка для чистки ліл солід 2.0

11. Стік розігрівається для використання за 25 сек.
25 секунд знадобиться пристрою, щоб розігріти стік до готовності. Вставляєш стік, натискаєш кнопку — через 25 секунд можна буде використовувати. Попередня модель робила це за 20 секунд. Але ми вирішили, що крутий смак та рівномірно прогрітий тютюн у стіку важливіші.

12. Автоматичний режим охолодження після 3 стіка поспіль без пауз.
Батарея lil SOLID 2.0 розрахована на 25 сеансів на одному заряді. Але май на увазі, якщо використовуєш 3 стіки поспіль, один за одним, зовсім без пауз, після третього пристрій автоматично запустить режим охолодження. Робити нічого не потрібно, вже через 3 хвилин 30 секунд Ліл можна буде знову використовувати. Попередня версія починала охолодження після четвертого стіка без пауз. Але оскільки у оновленій моделі тривалість сеансу збільшилась, охолодити пристрій потрібно раніше.

У чому різниця між lil SOLID 2.0 та IQOS

lil SOLID та IQOS — це дві різні лінійки систем нагрівання тютюну. Обидві працюють за принципом нагрівання тютюну та є менш шкідливими та більш гігієнічними альтернативами сигаретам.

IQOS — найпопулярніша система нагрівання тютюну в світі та свого роду трендсеттер для всіх пристроїв для курців. Звісно ж, це найтехнологічніший та найсучасніший гаджет у нашому портфелі.

За розробкою IQOS стоїть потужна наукова база та більше 15 років розробок та досліджень. Philip Morris International побудував науково-дослідницькі центри у Швейцарії та Сингапурі, що займаються виключно дослідженнями у напрямку створення менш шкідливих альтернатив палінню. IQOS — це єдина в світі система нагріванню тютюну, що успішно пройшла перевірку американського FDA (а це державний орган контролю якості з одними з найсуворіших стандартів у світі).

Тож, IQOS народжує нові технології, створює тренди та робить життя курців кращим. Але також ми шукаємо способи, як зробити гаджети для нагрівання тютюну доступнішими, щоб більше курців змогли відмовитися від сигарет та перейти на менш шкідливу альтернативу. Так у портфелі IQOS (PMI) з’явився lil SOLID.

lil SOLID, представлений IQOS — це доступна лінійка пристроїв для нагрівання тютюну. Це ніби “друга лінія” у преміум фешн брендів — крутий та супер-якісний, проте дещо спрощений та коштує трохи дешевше.

Більшість пристроїв IQOS мають впізнавану форму — два компоненти: мініатюрний тримач та портативний зарядний пристрій. Це зручний та естетичний формат, який робить процесс використання наскільки комфортним та схожим на звичний курцям, наскільки це можна уявити. Адже у пальцях ти тримаєш просто тоненький тримач, а не увесь пристрій. Заряду тримача IQOS DUO вистачає на 2 стіки поспіль без підзарядки.

lil SOLID 2.0 — це пристрій формату “все в одному”, сконструйований за принципом моноблоку. Така конструкція також дозволяє вбудувати потужну батарею. Тому lil вистачить хоч на 15 стіків без найменших перерв на підзарядку. Але за розмірами пристрій більший на тримач Айкос, тож тримати його просто у пальцях не вийде.

IQOS та lil SOLID мають різні типи нагрівальних елементів. Лезо — у IQOS та нагрівальна голка — у lil SOLID. Нагрівальне лезо, завдяки плоскій формі має найбільшу площу поверхні контакту с тютюном. Тому ідеально прогріває стік та дає рівномірний, насичений смак, що не втрачає насиченість протягом сеансу використання.

Більш того, IQOS DUO, як наш топовий гаджет має найбільший вибір опцій кастомізації: від змінних кольорових ковпачків та бічних панелей до гравіювань на IQOS, від захисних чохлів на Айкос до практичних автомобільних тримачів. Також, в середньому щопівроку з’являються лімітовані колекції IQOS та аксесуарів у незвичайних кольорах.

lil SOLID 2.0 поки що має лише два кольори та не має опцій для кастомізації.

lil SOLID 2.0: скільки коштує та де купити

Ціна lil SOLID 2.0 — 599 грн.
Так, так само, як коштувала попередня модель.
Купити ліл Солід 2.0 можна онлайн з безкоштовною доставкою або у будь-якому IQOS Space чи інших магазинах, де пристрої для курців.

Купити ліл содід 2.0

Новинка вийшла в двох кольорах: синьому і чорному.

До речі, останні залишки попередньої версії lil SOLID поки що розпродаються за зниженою ціною — 399 грн.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.