Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
IQOS та IQOS VEEV: у чому різниця? Чи можна поєднувати IQOS та IQOS VEEV?
IQOS та IQOS VEEV: у чому різниця? Чи можна поєднувати IQOS та IQOS VEEV?

IQOS та IQOS VEEV: у чому різниця? Чи можна поєднувати IQOS та IQOS VEEV?

Чи можна використовувати IQOS та IQOS VEEV разом? Чому ні? Звичайно можна. Багато користувачів міксують девайси різних технологій. Тому що, як кажуть, у житті є моменти для IQOS, а є для IQOS VEEV. Зараз все докладно пояснимо.

Що таке система нагрівання тютюну IQOS?

IQOS – це система нагрівання тютюну, яка завдяки технології HeatControl™ нагріває тютюн, а не спалює, як це відбувається у сигареті. Технологія нагрівання тютюну – результат понад 10 років досліджень, роботи команди з 400 вчених та інженерів, та понад 6 млрд доларів інвестицій. Більше про наукові дослідження IQOS.

Завдяки нагріванню замість горіння при використанні Айкосу немає вогню, диму та попелу. У аерозолю IQOS легкий запах, який швидко розсіюється і не залишається на волоссі, одязі та меблях. Аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин, ніж сигаретний дим і не містить смоли*.

* «На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) порівняно з димом сигарети (3R4F). Важливо: Незважаючи на те, що IQOS не виділяє смоли, використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність.
Джерело: На основі сукупності досліджень, доступних для IQOS, порівняно з продовженням куріння.

При цьому IQOS дозволяє зберегти ритуал, аромат та відчуття, звичні курцеві. По-перше, девайс нагріває стіки з натуральним тютюном і створює аерозоль із тютюновим ароматом. По-друге, IQOS складається з двох елементів – зарядного пристрою (що грає роль зовнішнього павербенка) та тримача. Завдяки цьому, у процесі використання ти тримаєш у пальцях лише тоненький мініатюрний тримач. По-третє, тривалість сеансу використання IQOS ідентична тому, скільки триває викурювання однієї сигарети – в середньому, 14 затяжок або 6 хвилин, залежно від того, що настане раніше. Продуманий досвід користувача та ергономіка IQOS дозволяють курцям легко призвичаїтись до нового девайсу.

Що таке міні-вейп IQOS VEEV?

Технологія IQOS VEEV принципово відрізняється від IQOS. Він "працює" не з тютюном, а нагріває та випаровує рідину з одноразових подів. При нагріванні утворюється ароматна пара, яка містить на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом*.

IQOS VEEV

З точки зору технології IQOS VEEV можна назвати електронною сигаретою, под-системою або міні-вейпом. Як це працює? Айкос Вів нагріває рідину зі змінних подів. Усередині кожного картриджа є вбудований нагрівальний елемент, що має форму сіточки – IQOS MESH. Завдяки особливостям форми та конструкції нагрівальний елемент знаходиться в безперервному контакті з рідиною і при нагріванні створює густу ароматну пару.

Важлива інформація: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS VEEV не виключає всі ризики.
*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) порівняно з димом «еталонної» сигарети. Ознайомся з важливою інформацією.

Якщо IQOS – це девайс для курців, які шукають менш шкідливу, але схожу на сигарети альтернативу, то IQOS VEEV – швидше, навпаки, дозволяє курцям отримати відчуття, смак та ритуал, які не могли дати сигарети.

Чому користувачі купують і використовують, чергуючи, IQOS та IQOS VEEV?

IQOS&VEEV

Як кажуть користувачі, є моменти для IQOS, а є моменти для IQOS VEEV. А ще кажуть, що є відчуття, смак, ритуал, які може дати лише IQOS, а є ті, які можна отримати лише з Вівом. Якщо хочеться і того, і іншого, знадобляться обидва девайси. Найчастіше, за відгуками користувачів, Айкос грає роль основного пристрою, а Вів – додаткового. Але трапляється і навпаки.

IQOS VEEV може додати ряд "бонусів" до твого звичного ритуалу використання:

 1. Інші смаки: фрукти, ягоди, ментол

  Незважаючи на те, що в лінійці стіків для IQOS і lil SOLID вже 21 різний смак, іноді хочеться чогось нового. Щодо цього IQOS VEEV – це те, що треба. Смак пари від міні-вейпу зовсім не такий, як у IQOS. Якщо в кожному стіку для системи нагрівання тютюну ти так чи інакше відчуваєш м'який тютюновий аромат, то з IQOS VEEV все по-іншому. Тут можна вибрати ніжні фруктові, ягідні або свіжі смаки подів без натяку на тютюнові нотки. Або, навпаки, можна скуштувати насичені аромати лінійки VEEV Accents на базі натурального екстракту тютюну.

 2. Сеанс не обмежений

  Досвід користувачів та принцип роботи IQOS побудований так, щоб зробити процес використання максимально наближеним до того, до чого звикли курці із цигарками. Навіть один сеанс IQOS DUO розрахований на 14 затяжок або 6 хвилин (дивлячись, що настане раніше). На стільки ж у середньому вистачає цигарки. У той момент, коли ти дістаєш сигарету або IQOS, ти на якийсь час відкладаєш все інше. У тебе є твої 6 хвилин/14 затяжок, щоб дозволити собі перерву, зібратися з думками, дати можливість віч-на-віч із собою або, навпаки, відкласти справи або відволіктися на приємне - чашку кави або розмову з другом "на перекурі".

  IQOS VEEV partnership

  З IQOS VEEV поняття сеансу не існує. Можеш використовувати девайс стільки разів і так довго, як захочеш. Можна, не відволікаючись від роботи, зробити всього пару тяг і відкласти девайс. А через годину чи через 15 хвилин, як захочеться, зробити ще кілька затяжок. Або ж, навпаки, у розпал вечірки, коли не випускаєш міні-вейп з рук, та ще приятелі раз у раз "стріляють" девайс на пару затяжок, з IQOS VEEV не доведеться чекати, коли він підзарядиться до наступного стіку.

 3. Зручно, коли руки зайняті чимось іншим

  Використовувати IQOS – це слідувати особливому, улюбленому користувачами ритуалу. Дістаєш тримач, вставляєш стік, вмикаєш. Тютюн прогрівається, а ти відчуваєш першу затяжку і перший ковток ранкової кави. 14 затяжок – рівно стільки, скільки потрібно, щоб сконцентруватися, зібратися з думками та допити свою каву.Але бувають моменти, коли не до улюбленого ритуалу. Коли собака на прогулянці тягне повідець. Коли за півгодини до дедлайну закінчуєш важливу презентацію. У таких випадках набагато простіше дістати IQOS VEEV, зробити пару затяжок і кинути назад у кишеню.

 4. Інші відчуття

  Буває так, що просто хочеться чогось нового: іншого смаку, процесу, міцності, відчуттів. Якщо у всіх стіках HEETS та Fiit однаковий вміст нікотину, то з подами VEEV можна вибрати різну концентрацію – від 0,9 до 3,5%. Плюс незвичайна особливість IQOS VEEV – легка вібрація в момент затягування. Ті користувачі, які використовують і IQOS, і IQOS VEEV, іноді навіть кажуть, що після Віва хочеться, щоб віброзатяжки з'явилися й у IQOS.

Як спробувати IQOS VEEV, якщо я вже маю IQOS?

Ти можеш взяти IQOS VEEV на 3 тижні на тест-драйв за 1 грн! Так, IQOS VEEV буде у твоєму повному розпорядженні. 21 дня якраз буде достатньо, щоб познайомитися з технологією, скуштувати різні смаки та загалом визначитися – “твоє” це чи ні. Спойлер: швидше за все, ти вже не захочеш відмовлятися від другого девайсу.

Замовити Айкос Вів на тест-драйв можна на сторінці: Тест-драйв. Доставляємо кур'єрською доставкою або Новою Поштою по всій Україні. Але можеш і самостійно забрати його в одному із IQOS Space.

Після тесту пристрій потрібно буде повернути. Для цього ти знову можеш викликати кур'єра, відправити його Новою Поштою або самостійно занести в один із IQOS Space.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.