Що означають індикатори IQOS VEEV: блимає білим, червоним або синім

На бічній поверхні корпусу IQOS VEEV поруч із кнопкою ви помітите тонку світлодіодну стрічку — індикатор на чотири поділки. У вимкненого пристрою індикатори не світяться. Але якщо натиснути кнопку, індикатори почнуть світитися білим.

Вібросигнали та світлові сигнали індикаторів — це те, як Айкос Вів "спілкується" з користувачем. І правда, миготіння вогників підкаже, скільки відсотків заряду залишилося, чи правильно вставлено под, і чи залишилася в ньому рідина, чи вдалося міні-вейпу підключитися до мобільного додатку, і багато іншого. Лампочки індикаторів IQOS VEEV можуть світитися рівно, статично або блимати. Можуть змінювати колір на білий, червоний чи синій.

Далі розповідаємо у тому, що означають різні сигнали індикаторів VEEV. Які з них попереджають про проблему, а які про правильну роботу девайса. І, звичайно, про те, що потрібно зробити, якщо Айкос Вів почав подавати дивні світлові сигнали.

Індикатори рівно світяться білим, не блимають

Забігаючи наперед: це не проблема. Таким чином, IQOS VEEV показує рівень заряду. Якщо ви натиснете кнопку і увімкнете девайс, індикатори збоку засвітяться. Якщо всі 4 світяться білим і не блимають — VEEV повністю заряджений. Заряду має вистачити приблизно 140-150 затяжок. Світяться 3 поділки — залишилося 75% заряду. Коли світиться лише нижній індикатор, рівень заряду опустився нижче 25%. Незабаром знадобиться підзарядка. Коли батарея розрядиться повністю, нижній індикатор IQOS VEEV кілька разів блимне білим, а потім згасне. Після цього гаджет не вмикатиметься, і індикатори “заснуть” до того моменту, поки ви не зарядите пристрій.

Індикатори заряду айкос вів

Індикатори IQOS VEEV блимають білим

Це означає, що девайс заряджається прямо зараз. На повну зарядку до чотирьох поділок знадобиться максимум 30 хвилин. У ході зарядки спочатку блиматиме один поділ, потім — два, три — і так доти, поки батарея не зарядиться повністю. Як тільки процес заряджання завершиться, всі індикатори засвітяться, а потім згаснуть.

Верхній індикатор Айкос Вів блимає білим

Верхній індикатор може блимати білим у трьох випадках:

  • в поді закінчилася рідина,
  • под вставлений неправильно,
  • з пода не знято жовтий захисний клапан.
Індикатори поду айкос вів

Що треба зробити? Якщо закінчилася рідина, необхідно замінити використаний под на новий. IQOS VEEV забезпечений "розумною" системою IQOS MESH. Нагрівальний елемент у формі сіточки повністю занурений у рідину у процесі використання. Якщо рівень рідини в поді опускається майже до нуля, Mesh автоматично вимикає девайс. Це вбудований захист від перегріву та порожніх горілих затяжок.

Якщо рідина ще точно є, можливо под вставлений неправильно, або Айкос Вів з якоїсь причини не розпізнав його. У такому випадку просто вийміть картридж із пристрою і спробуйте вставити його ще раз, доки він не завібрує гаджет. Вібрацією Айкос Вів підтверджує, що под вставлений правильно. Як варіант, можна спробувати вставити новий под.

Якщо вийнявши под, ви виявили, що жовтий захисний клапан не знятий, просто потягніть за маленький жовтий "хвостик", що стирчить з поду. Після цього вставте под до упору і дочекайтеся вібрації.

Індикатори поду айкос вів

Нижній індикатор блимає білим

Якщо нижній світловий індикатор заблимав білим, це означає, що гаджет розрядився. IQOS VEEV необхідно зарядити. До речі, під час заряджання Айкос Вів можна використовувати так само, як і вже заряджений.

Нижній індикатор блимає червоним

Якщо нижній індикатор IQOS VEEV почав блимати червоним, це може свідчити про збій електроніки або програмного забезпечення. Спробуйте перезавантажити Айкос Вів. Для цього натисніть кнопку на 10 секунд. Спочатку пристрій двічі завібрує, потім усі індикатори протягом кількох секунд блиматимуть білим. Після цього Айкос Вів має запрацювати, як належить.

Усі індикатори двічі блимають білим і гаснуть

Якщо всі індикатори почали блимати білим одночасно, а потім погасли, це може сигналізувати про те, що IQOS VEEV знаходиться поза оптимальною температурою експлуатації. Тобто девайсу надто холодно чи надто спекотно. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте помістити пристрій у комфортну (робочу) температуру (від 0 до 40°C), а потім знову ввімкнути його. Не потрібно спеціально гріти або охолоджувати пристрій.

Верхній та нижній індикатори IQOS VEEV одночасно світяться білим

Сценарій, коли верхній і нижній індикатори загоряються білим, потім гаснуть, а потім середні індикатори загоряються білим, можливий у момент підключення IQOS VEEV до IQOS App через Bluetooth.

Нічого не потрібно робити. Це не проблема та не помилка. Просто зачекайте, поки процес підключення завершиться.

Нижній індикатор Айкос Вів світиться синім

Це рідкісний сценарій. Такий сигнал IQOS VEEV подасть, якщо ви спробуєте вручну перезапустити модуль Bluetooth у девайсі. Це може стати в нагоді, якщо, наприклад, у вас не виходить підключити Вів до мобільного додатку IQOS App через Блутус.

Увімкніть IQOS VEEV, а потім дуже швидко 3 рази поспіль натисніть кнопку. Тоді нижній індикатор засвітиться синім на кілька секунд і згасне. Все, Bluetooth перезапущено, можна спробувати підключитися до програми ще раз.

Жоден з індикаторів не світиться

Якщо не світиться жоден індикатор IQOS VEEV, може бути кілька причин.

  • IQOS VEEV вимкнено
  • Акумулятор повністю розряджений
  • Под не вставлено
  • Гаджет автоматично вимкнувся після 3 хвилин очікування

Як змінити яскравість індикаторів (підсвічування) IQOS VEEV

Мобільний додаток IQOS App дозволяє зменшити яскравість індикаторів пристрою. Можна сказати, переводить його в нічний режим. Зробити це просто: у меню пристрою виберіть пункт "Керування індикаторами". У меню можна буде зменшити або навпаки, збільшити яскравість.

Якщо сигнали індикатора не схожі на описані вище, запропоновані “фікси” не допомогли або IQOS VEEV працює некоректно або зовсім не працює, зверніться, будь ласка, до нашої служби підтримки. Постараємось допомогти.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.