Coming soon ... В Україні з'явиться IQOS VEEV — електронна сигарета від IQOS

UPD: Перший в Україні міні-вейп від IQOS наразі продається у 24-х містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Придбати онлайн IQOS VEEV та поди VEEV до нього можна з безкоштовною доставкою або у будь-якому IQOS Space.

Ми обіцяли, що скоро порадуємо всіх новинкою. Вже готові поділитися новиною - зовсім скоро в Україні з'явиться новий і незвичний аксесуар від IQOS під назвою IQOS VEEV [Айкос Вів]. IQOS VEEV — це не система нагрівання тютюну, а електронна сигарета. Новий міні-вейп від IQOS вже презентували в Італії, Фінляндії, Чехії, Хорватії та Нової Зеландії, а незабаром він з'явиться і у нас.

IQOS VEEV стане першою под-системою (електронною сигаретою) серед гаджетів IQOS в Україні. Якщо всі попередні пристрої IQOS і lil SOLID побудовані на базі технології нагрівання тютюну, то VEEV — це електронна сигарета (pod-система), яка випаровує рідину.

Для цього пристрою не потрібні стіки з тютюном. IQOS VEEV працює з одноразовими подами, наповненими спеціальної вейпинговою рідиною на базі сольового нікотину. При нагріванні рідина випаровується і утворюється ароматний пар, не такий густий як у вейпів, але більш концентрований, ніж у систем нагрівання тютюну.

айкос вів

Це означає, що у курців тепер буде ще більший вибір менш шкідливих альтернатив. Ті, хто шукають заміну сигаретам, яка знижує ризики для здоров'я, але при цьому зберігає ритуал, процес і аромат натурального тютюну, ймовірно віддадуть перевагу системам нагрівання тютюну IQOS або lil SOLID. Зате ті, хто шукає не тільки кращу альтернативу сигаретам, але і принципово новий і відмінний від сигарет досвід, смак і відчуття, швидше за все виберуть IQOS VEEV.

IQOS VEEV: як буде виглядати перша е-сигарета від IQOS

IQOS VEEV компактний і мініатюрний. Легко поміщається в долоні, його зручно тримати пальцями. Вся електроніка зашита в корпус з цілісного алюмінію. Завдяки цьому незважаючи на невелику вагу і розмір, немає відчуття, що ти затягуєшся з пластикової флешки.

айкос вів

Дизайн корпусу мінімалістичний і лаконічний, без зайвих кнопок і лампочок. На поверхню виведено тільки те, що потрібно — одна тонка кнопка активації і led-індикатор рівня заряду на бічній частині. Верхня частина девайса — це змінний под з прозорою вставкою (щоб було видно рівень рідини).

IQOS VEEV: технологія і принцип роботи

Технологія, на якій побудований Айкос Вів, називається IQOS VEEV MESH. Нам знадобилося 6 років розробок і наукових тестів, щоб створити правильну і досконалу технологію нагрівання і випаровування рідини.

IQOS VEEV працює зі спеціальними картриджами (подами). Для зручності користувачів вони зроблені одноразовими, щоб їх не потрібно було розбирати, розкручувати, дозаправляти. Якщо под Вів закінчився, просто вставляєш новий. А новий под — це завжди нова чиста насадка, так що процес використання буде гігієнічним і приємним.

Оскільки IQOS VEEV нагріває і випаровує рідину, а не підпалює тютюн (як це відбувається в сигаретах), продукти горіння при використанні Вів відсутні. І в цілому, виділяється на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами.*

технологія айкос меш

*Важлива інформація: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS VEEV не виключає усі ризики.

Нагрівальний елемент У VEEV (він же випарник) має форму сіточки. Він називається MESH і виробляється в Німеччині. На відміну від електронних сигарет зі спіралями і намоткою (ґнотом), нагрівач MESH залишається в постійному контакті з рідиною. Це забезпечує насичений і рівномірний смак при кожному затягуванні. Вбудована система контролю рівня рідини в поді захищає від так званих сухих затяжок. Так у вейпингу називають явище, коли рідина закінчилася або не потрапляє на випарник. В результаті спіраль перегрівається і плавить ґніт, а користувач замість пари вдихає сухе, жорстке повітря з горілим присмаком. З IQOS VEEV такої проблеми не виникне. Електронні датчики стежать за рівнем рідини і захищають її від перегрівання і забезпечують виділення значно зниженого рівня шкідливих речовин у порівнянні з сигаретами.* Коли рівень рідини в поді опускається майже до нуля, пристрій автоматично відключається.

*Джерело: Середнє зниження рівнів шкідливих речовин (за винятком нікотину) у порівнянні з димом "еталонної" сигарети.
Використання IQOS VEEV не виключає всі ризики. Містить нікотин, який викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми.

IQOS VEEV: незвичайні фішки

• Сенсорний режим (віброзатяжки)

У момент затягування IQOS VEEV прикольно вібрує. Не так, як телефон, скоріше, як кальян «булькає» під час затяжки. Чим сильніше затяжка, тим відчутніше пульсує гаджет. Віброрежим можна відключити зовсім або поміняти ритм і тональність вібрації.

• Зміна налаштувань пристрою через додаток IQOS App

Через додаток IQOS App можна буде управляти настройками Віва. Наприклад, вибрати режим сенсорних затяжок, встановити підсвітку або змінити кількість пари.

• Супер-швидка зарядка

IQOS VEEV повністю заряджається всього за 30 хвилин.

айкос вів

Коли IQOS VEEV з'явиться в Україні?

IQOS VEEV почне продаватися в Україні вже цієї осені. Слідкуйте за оновленнями на iqos.ua. Всі новини в першу чергу з'являються саме тут.

Інформацією про ціну IQOS VEEV, вартість і смаки подів поділимося трохи пізніше.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.