Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Миколаїв: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?
  Миколаїв: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

  Миколаїв: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

  IQOS у Миколаєві має повний набір сервісів для користувачів: фірмовий магазин IQOS Space, офіційний сайт, де можна замовити IQOS, lil SOLID чи VEEV із безкоштовною доставкою, сервісну підтримку з діагностикою несправностей і гарантійними замінами, стіки і поди, що продаються у великих мережах супермаркетів, магазинах електроніки, кіосках та на заправках.

  Де продається IQOS в Миколаєві

  1. Онлайн з безкоштовною доставкою
   Всі девайси IQOS, стіки, поди, аксесуари можна замовити на офіційному сайті iqos.ua або в чат-ботах IQOS в Telegram та Viber.
   Ти можеш скористатися експрес-доставкою (доставляємо кур'єром того ж дня!) або обрати доставку до відділення Нової пошти. Усі види доставки безкоштовні (мінімальна сума замовлення 599 грн).
  2. У фірмовому магазині IQOS Space
   Брендовий магазин Айкос у Миколаєві розташований за адресою вул. Спаська, 50/4.
   Графік роботи: щоденно з 10:00 до 19:00
  3. У магазинах-партнерах
   Девайси Айкос у Миколаєві продаються також у партнерських магазинах – АЛЛО, Сільпо, Табакерка, Фортуна, Сотка, на заправках Сокар та WOG. Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.
  магазин айкос в Миколаєві

  Де купити стіки Heets та Fiit, поди VEEV у Миколаєві

  Швидше за все, вони в пішій доступності від тебе. Стіки Heets та Fiit продаються:

  • в мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Fozzy,
  • на заправках WOG, Amic, Socar, OKKO,
  • в магазинах електроніки AЛЛО та точках видачі Rozetka,
  • у магазинах і вейпшопах Фортуна, Табакерка, Tobacco Market, Сотка,
  • у багатьох кіосках та гастрономах.

  Магазини, де є стіки та поди знайдеш на інтерактивній мапі за відповідними фільтрами.

  IQOS Space у Миколаєві: девайси, послуги та сервісне обслуговування 

  Тепер детальніше розповімо про брендовий магазин IQOS Space. Це місце, де можна дізнатися усе найважливіше про IQOS, купити стіки і поди, звернутися по сервісне обслуговування. Кожен Айкос Спейс – це одночасно і бутік, і сервісний центр, і вейпшоп, і магазин зі стіками. Кожен IQOS Space, зокрема брендовий магазин у Миколаєві, мають для користувачів:

  1. Електронні альтернативи сигаретам

  Якщо плануєш перейти на електронну альтернативу курінню, тут ти зможеш підібрати технологію, яка відповідатиме твоїм потребам і очікуванням:

  • системи нагрівання тютюну IQOS або lil SOLID, що працюють з тютюновими стіками,
  • міні-вейп IQOS VEEV, який випаровує рідину (з нікотином чи без нікотину).

  Ми проведемо міні-презентацію кожного з девайсів, розповімо про їхні характеристики та покажемо, як ними користуватися.

  2. Стіки або поди для девайсів IQOS

  Якщо ти вже користуєшся системами нагрівання тютюну або електронними сигаретами від IQOS, то у брендовому магазині знайдеш усі смаки стіків та подів для IQOS, lil SOLID, lil HYBRID чи VEEV.

  3. Аксесуари для IQOS, lil та VEEV

  В IQOS Space можна подивитися, потримати в руках і підібрати аксесуари для твого девайса – чохли, органайзери, ковпачки, змінні панельки, зарядки, палички для чистки, контейнери для використаних стіків та багато іншого.

  4. Безкоштовна діагностика несправностей та сервісне обслуговування

  Твій девайс від IQOS зламався чи барахлить? Допоможемо розібратися, в чому проблема: безкоштовно проведемо повну діагностику, оновимо прошивку, виправимо дрібні баги, а якщо це буде необхідно, замінимо несправний пристрій на новий за гарантією.

  Більше про те, як працює гарантія на IQOS, lil SOLID і VEEV.

  5. Професійна чистка IQOS

  Неякісна чи нерегулярна чистка – одна з головних причин несправностей у роботі Айкос. Стіки можуть погано тягнутися, а аерозоль – гірчити та погано пахнути. Щоб цього уникнути, необхідно регулярно чистити девайс. Але якщо момент втрачено і Айкос сильно забруднився, звертайся за професійною чисткою в IQOS Space. Наші експерти якісно почистять девайс та відшліфують лезо за допомогою спеціальної насадки.

  6. Програма IQOS 360

  IQOS 360 – це програма з набором сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, попереднє замовлення на пристрої, які ще не продаються в Україні та інше.

  7. Переробка одноразок, електронних сигарет і інших гаджетів для курців

  Ми приймаємо на переробку все, що пов'язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких виробників. Опинившись в IQOS Space, ти одразу помітиш спеціальні ресайклінг бокси: поклади туди девайс або поди, а ми подбаємо про їхню екологічну переробку.

  Дізнатися більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

  Лайфхаки для користувачів IQOS

  1. Всі інструкції щодо використання, чистки, зарядки IQOS та ще багато корисного на офіційному YouTube-каналі IQOS Україна.
  2. Виникли проблеми з IQOS? Проведи онлайн-діагностику пристрою.
  3. Також зазирни у розділ FAQ на сайті. Там зібрано відповіді на всі популярні запитання.

  Ще залишилися питання? Звернутися за сервісним обслуговуванням можна в будь-який фірмовий магазин IQOS Space або службу підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.