Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
IQOS у Луцьку: де купити HEETS та FIIT, поди, гаджети IQOS та lil SOLID
IQOS у Луцьку: де купити HEETS та FIIT, поди, гаджети IQOS та lil SOLID

IQOS у Луцьку: де купити HEETS та FIIT, поди, гаджети IQOS та lil SOLID

Для користувачів IQOS у Луцьку знайдеться все необхідне: є й IQOS Space, і IQOS-Friendly заклади, і більше 300 кіосків, супермаркетів та інших магазинів з подами VEEV і стіками HEETS та Fiit. Де все це знайти, а також отримати сервісну та гарантійну підтримку Айкос чи взяти пристрій на тест-драйв — у деталях розповідаємо далі.

IQOS Space у Луцьку

У фірмовому магазині IQOS у Луцьку є все: девайси, стіки, аксесуари. Саме тут з’являються першими усі новинки. А віднедавна у Луцьку з’явився IQOS VEEV, перший міни-вейп від IQOS. Магазин знаходиться за адресою ТРЦ «ПортCity», вул. Сухомлинського, 1 і працює з 10:00 до 22:00. Що можна знайти в магазині:

  1. Повний асортимент товарів. Усі моделі IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID, аксесуари (чохли, ковпачки, бокові панелі, контейнери та багато іншого),14 смаків HEETS та 5 смаків FIIT і цілих 9 смаків подів для IQOS VEEV, включно з преміальною лінійкою VEEV Accents. Все це можна купити у IQOS Space.
  2. Тест-драйв IQOS. Багато чули про IQOS, але досі не тестували його? Зверніться до наших експертів. Вони розкажуть вам все про IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID та допоможуть швидко отримати тест-драйв на 21 день. Все, що потрібно — мати з собою ідентифікаційний код.
  3. Сервіс IQOS. Зламався IQOS? Погано тягнуться стіки? Заряду тримача не вистачає на повний сеанс? Спробуємо допомогти. Зателефонуйте до служби підтримки Айкос за номером 4767 або завітайте до IQOS Space. Кожен брендовий магазин IQOS працює також як сервісний центр. Наші експерти продіагностують девайс і, у разі необхідності, замінять його на новий за гарантією. Також в магазині можна професійно почистити девайс та отримати консультацію щодо використання.

Більше про IQOS VEEV у твоєму місті: IQOS VEEV з’явився у 24 містах України! Перевірте, чи є у вашому.Офіційний сайт iqos.ua

Якщо немає бажання кудись їхати — замовляйте товари онлайн на iqos.ua. Тут є все те саме, що й в магазині, але з доставкою прямо додому. А якщо сума замовлення більше 248 грн — доставка безкоштовна! Серед корисних фішок сайту можна знайти:

  • Розділ SALE. Саме тут можна знайти різноманітні аксесуари для IQOS та lil SOLID з хорошою знижкою. Пропозиції регулярно оновлюються, тож рекомендуємо частіше заходити у цей розділ — можливо, якраз з’явився саме той товар, який ви давно шукали?
  • Перевірка гарантії. Щоб зрозуміти, чи доступна гарантійна заміна, не обов’язково йти в магазин. Достатньо просто перейти на Перевірку гарантії та ввести серійний номер свого пристрою. За кілька хвилин вам надійде повідомлення з усією необхідною інформацією.
  • Тест-драйв. Визначились з девайсом, який хочете спробувати? Замовтетест-драйв онлайн з доставкою прямо додому! Кур’єр привезе вам IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID, і забере його назад після закінчення строку тест-драйву. Вам залишиться тільки замовити стіки (це також можна зробити онлайн)

Чат-бот у Viber

Додавайте нашого IQOS-бота у Viber та замовляйте стіки, поди, аксесуари або девайси через нього. Усього пара кліків – і замовлення вже їде до вас. Мінімальна сума покупки для безкоштовної доставки – 248 грн. Окрім цього, тут є й інші фішки: можна прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками або провести онлайн-діагностику.

Магазини мережі АЛЛО

Міні-відділення IQOS є також і в магазинах АЛЛО. В Луцьку два таких відділення. Вони працюють так само, як і фірмові магазини IQOS Space — тут можна придбати всі девайси IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID, стіки, поди та аксесуари. А ще — отримати професійний сервіс від наших консультантів. Шукайте найближчі магазини Алло за фільтром “Магазини електроніки” на інтерактивній мапі.

У кіосках та на заправках

Ви можете купити девайси та стіки HEETS та FIIT у супермаркетах Сільпо, а також на заправках WOG та ОККО. Усі стіки також продаються в інших супермаркетах та кіосках по всьому місту. Найближчу точку продажу шукайте на нашій інтерактивній мапі.

IQOS-Friendly заклади Луцьку

IQOS-Friendly — це формат, завдяки якому користувачі IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID почуваються у закладах максимально комфортно. Це не лише заклади, в яких можна користуватись девайсами: тут ви зможете підзарядити ваш пристрій, купити стіки та скористатися зручними контейнерами для використаних стіків. А час від часу — ще й отримати приємний сюрприз від IQOS: безкоштовна чашка кави або десерт. У Луцьку вже 9 ресторанів та кафе стали IQOS Friendly, і список постійно розширюється!

Ще трішки корисної інформації для IQOS-юзерів

1. Як чистити IQOS, як ним користуватися та заряджати – усе це у наших відео-інструкціях на youtube-каналі.

2. Що робити, якщо ваш IQOS зламався? Проведіть діагностику девайсу за допомогою покрокової онлайн-інструкції.

3. Відповіді на всі ваші питання можна знайти у розділі FAQ.

Як з нами зв’язатися:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.