Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Чернігів: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?
  Чернігів: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  Чернігів: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  У Чернігові є все, що може знадобитись користувачу IQOS: фірмовий магазин IQOS Space, сервісне обслуговування з гарантійними замінами, а стіки та поди майже завжди у пішій доступності від твого дому. Зібрали у статті відповіді на актуальні питання, що можуть тебе цікавити.

  Де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди у Чернігові?

  1. Брендовий магазин IQOS Space у Чернігові

  Купити Айкос, Айкос Вів, ліл Солід, стіки та поди у Чернігові можна завітавши до IQOS Space, що знаходиться у ТЦ «Голівуд», вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В (1-й поверх, біля магазинів Brocard та Colin’s). Працюємо з 10:00 до 20:00, без вихідних.

  Ось, що знайдеш у фірмовому магазині IQOS Space:

  1. Повний асортимент товарів IQOS. Усі моделі девайсів, аксесуари до них (кольорові ковпачки, бокові панелі, чохли, органайзери тощо) та усі смаки стіків HEETS, Fiit та подів VEEV.
  2. Сервісний центр IQOS. Щось не так з IQOS? Індикатори блимають червоним, заряду батареї не вистачає на 14 затяжок? Чи зламалося лезо? У будь-якому випадку звертайся до нашого брендового магазину IQOS Space, кожен з яких працює як сервісний центр. IQOS-експерти проведуть діагностику твого девайсу і, у разі необхідності, замінять його на новий за гарантією. Також зверни увагу на екстра гарантію — це можливість продовжити звичайну гарантію ще на 1 рік.
  3. Професійна чистка. Експерти Айкос Спейс можуть провести професійну чистку твого девайсу — це займає всього 5-10 хвилин. Крім чистки, ми також перевіримо кількість аерозолю за допомогою спеціального обладнання і відшліфуємо лезо насадкою-клінером. 
  4. IQOS 360. У IQOS Space (як і онлайн) ти можеш замовити програму IQOS 360 з набором сервісів на 6 чи 12 місяців. Програма передбачає можливість купувати стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантію, запрошення на всі наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.
  5. Екологічна переробка. Якщо у тебе є девайс, яким вже не користуєшся, будь ласка, не викидай його у смітник! Принось його на ресайклінг до IQOS Space. У нас є спеціальні ресайклінг бокси, куди ти можеш покласти старі девайси, одноразки, поди, аксесуари, а ми відправимо їх на переробку і подаруємо «друге життя». Докладніше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
  айкос чернігів

  2. На сайті iqos.ua або у чат-боті в Telegram або Viber з безкоштовною доставкою

  Усі товари IQOS можна замовити з безкоштовною доставкою в інтернет-магазині (мінімальна сума замовлення для доставки — 599 грн). 

  Також можеш замовити будь-що з нашого каталогу через IQOS-бот у Viber та Telegram – обирай той, що для тебе зручніший. Так само, як і на сайті доставка безкоштовна. 

  3. У супермаркетах, кіосках та на заправках.

  Купити стіки Heets, Fiit та поди VEEV можна у мережах супермаркетів Сільпо, магазинах електроніки АЛЛО, вейп шопах Табакерка та у кіосках. Усі точки продажу стіків, девайсів та аксесуарів можна знайти на інтерактивній мапі

  айкос чернігів

  Ще трохи корисної інформації для користувачів IQOS

  1. Як використовувати, заряджати та чистити айкос — дивись у відео-інструкції на нашому офіційному YouTube-каналі.
  2. Зламалося нагрівальне лезо? Айкос не заряджається? Не працюють або блимають червоним індикатори? Спробуй провести діагностику за допомогою покрокової онлайн-інструкції. Також на сайті знайдеш багато статей з лайфхаками та корисною інформацією для власників IQOS. 
  3. Все ще залишилися питання? Звернися до розділу IQOS FAQ. Цілком ймовірно ти знайдеш відповіді там.

  Підтримка IQOS у Чернігові:

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.