Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Маріуполь: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, поди та стіки?
  Маріуполь: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, поди та стіки?

  Маріуполь: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, поди та стіки?

  На жаль, фірмовий магазин IQOS Space у Маріуполі та магазини електроніки АЛЛО (у яких є представництво IQOS) тимчасово зачинені. Дуже чекаємо можливості відновити роботу в Маріуполі.

  Як купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди 

  1. IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди з безкоштовною доставкою по Україні

  Усі моделі пристроїв IQOS та lil (IQOS ORIGINALS DUO/ONE, lil SOLID, IQOS VEEV), стіки HEETS, Fiit, поди VEEV, аксесуари, та деякі з наших сервісів можна замовити в офіційному інтернет-магазині або через Viber-бот з безкоштовною кур’єрською експрес-доставкою (у великі міста України), або доставкою Новою Поштою (в усі міста України, де є працюючі відділення).

  Прямо тут, на офіційному сайті, можна скористатися різними сервісами від IQOS:

  • онлайн-діагностика несправностей Айкос;
  • екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу;
  • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення девайсів, яких ще немає в Україні.
  • IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS та lil, за якою можна апгрейднути свій зношений пристрій до новішої моделі: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE або lil SOLID 2.0 (на підставі розширеної гарантії).

  2. Брендові магазини IQOS Space 

  На жаль, фірмовий магазин IQOS Space у Маріуполі тимчасово не працює. Відновимо роботу, як тільки це стане можливим.

  IQOS Space в Маріуполі знаходиться в ТРЦ ПортCity за адресою Запорізьке шосе, 2 (1 поверх, вхід біля супермаркету Zеркальний). У брендових магазинах Айкос представлені:

  • Повний асортимент IQOS. Всі моделі IQOS та lil, всі смаки стікі Хітс, Фіт, та подів Вів, всі різновиди аксесуарів, починаючи від кольорових ковпачків і закінчуючи чохлами та боковими панелями.
  • Сервісний центр IQOS. Раптом у тебе виникли проблеми з IQOS та його роботою – можна одразу звертатись сюди. Наші експерти зроблять діагностику пристрою і, за необхідності, замінять його на новий за гарантією. 

  3. Айкос у магазинах електроніки АЛЛО

  В магазинах АЛЛО ми облаштували міні-версію фірмових магазинів IQOS. Тут є майже все, що і в повноцінному Айкос Спейсі: пристрої Айкос, Айкос Вів та ліл, а також сервісна підтримка з гарантійною заміною для користувачів. Міні-відділення IQOS є у двох магазинах:

  1. за адресою проспект Миру, 75-Б;
  2. в ТРЦ ПортCity за адресою Запорізьке шосе, буд. 2.

  Магазини АЛЛО в Маріуполі також поки що зачинені.

  4. Інші магазини і вейп-шопи, де можна купити Айкос, стіки та поди в Маріуполі

  Пристрої IQOS та lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV в Маріуполі також можна купити в мережі магазинів Табакерка, на заправках ОККО та WOG, та в кіосках по всьому місту. На жаль, не маємо актуальної інформації, чи продовжують зараз роботу якісь з магазинів і кіосків.

  Підтримка IQOS 

  Кол-центр: 4767

  Viber-bot IQOS

  Facebook

  Instagram

  Telegram

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.