Де купити IQOS у Полтаві, куди звертатися по сервіс і де знайти стіки?

Де купити IQOS або lil SOLID у Полтаві? Де можна отримати сервісні послуги? Як знайти найближчий магазин зі стіками? Які заклади в Полтаві IQOS Friendly? Зібрали у цій статті відповіді на ці та інші питання стосовно для користувачів систем нагрівання тютюну з Полтави.

Отже, де у Полтаві купити Айкос, Ліл, стіки до них або аксесуари?

Існує кілька способів це зробити: офіційний магазин або міні-відділення в мережі Алло, веб сайт iqos.ua та чат-бот IQOS у Viber, а також на деяких заправках та у мережах супермаркетів. Знайти їх допоможе інтерактивна мапа. Користуйтесь фільтрами, щоб знайти саме те, що вам потрібно.

Фірмовий магазин IQOS у ПолтавіIQOS Space за адресою ТЦ Екватор, вул. Ковпака, 26 (1ий поверх, між магазинами "Золотий Вік" та "Київська Ювелірна фабрика"). Працює щодня без вихідних з 10:00 до 22:00.

Фірмовий бутік IQOS діє як 2-в-1: шоу-рум та сервісний центр. Тут ви знайдете повний асортимент усього, що може знадобитися користувачеві IQOS: усі моделі Айкос та Ліл Солід, різнокольорові ковпачки, бокові панелі та інші аксесуари, а також усі смаки HEETS та FIIT .

Якщо ваш IQOS або lil зламався, не заряджається, блимає червоним – без паніки! Просто звертайтесь до IQOS Space. Ми проведемо діагностику пристрою, пофіксимо несправність або швиденько замінимо ваш гаджет на новий. Тому радимо зберегти гарантію – вона може вам ще знадобитися. Наші експерти також допоможуть оновити прошивку та проведуть професійну чистку пристрою, якщо потрібно.

Для тих, хто ще не визначився, чи потрібен вам Айкос замість сигарет, наші експерти проведуть коротку презентацію. Вам покажуть, як працють усі девайси, дадуть спробувати та покористуватися, розкажуть про різні смаки стіків та дадуть відповідь на будь-яке питання щодо використання пристрою.

Веб-сайт iqos.ua

Придбати IQOS чи lil SOLID, аксесуари та стіки можна на сайті, у розділі КУПИТИ. Перед покупкою потрібно зареєструватися (щоб потім користуватися гарантійним обслуговуванням у разі чого). Замовлення вам доставлять за обраною адресою, або ви зможете забрати його самостійно в IQOS Space. Замовлення від 248 грн ми доставляємо безкоштовно в експрес-форматі — протягом 3 годин. Крім цього,на сайті також є кілька корисних функцій: можна провести онлайн-діагностику пристрою, або скористатись інтерактивною мапою для пошуку найближчих точок продажу стіків чи IQOS Friendly закладів.

Чат-бот IQOS у Viber

Чат-бот — це майже як онлайн-магазин, тільки прямо у месенджері. Тут можна замовити новий пристрій,придбати стіки чи аксесуари, не виходячи з Вайберу. Безкоштовна доставка від 248 грн тут теж діє. Також бот допоможе прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками та допомогти з діагностикою несправного IQOS чи lil SOLID.

Магазини електроніки Алло

В Алло розташовані міні-відділення IQOS, в яких можна отримати всі необхідні послуги стосовно ваших девайсів. Окрім власне покупки нових IQOS або lil SOLID, стіків та аксесуарів, тут зможуть провести діагностику поломки Айкос чи зробити заміну пристрою на новий за гарантією. А також дадуть відповідь на будь-які ваші запитання щодо користування системами нагрівання тютюну.

Інші мережі та заправки

Купити девайси у Полтаві можна в мережі супермаркетів Сільпо і Табакерка та на заправці WOG. А в магазинах мережі Еко-маркет та АТБ і в мережі заправок ОККО можна купити стіки HEETS або FIIT. Повний перелік місць, де продаються HEETS та FIIT дивіться на інтерактивній мапі. Цей перелік список розширюється та автоматично оновлюється.

IQOS Friendly заклади Полтави

IQOS Friendly заклади — це бари, ресторани та будь-які інші місця, що надають додатковий сервіс користувачам IQOS. Так, вам тут буде справді комфортно. Тут ви зможете підзарядити свій пристрій або часом позичити запасний. Іноді у таких закладах для користувачів IQOS бувають різні приємні сюрпризи — наприклад, оплачений десерт або кава. Перевірити такі заклади у Полтаві можна за допомогою нашої інтерактивної мапи. Зараз їх вже 19, та перелік IQOS Friendly закладів постійно розширюється, тож мапа буде оновлюватись!

Ремонт IQOS у Полтаві

Виникли роблеми з IQOS чи lil Solid? Або просто шукаєте відповідь на запитання «Як користуватися IQOS», «Як чистити», «Що робити, якщо IQOS не працює»?

Ось кілька корисних посилань, які допоможуть:

Інфографіка: Перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися
5 порад щодо самостійного “ремонту” IQOS
Онлайн-діагностика IQOS та lil SOLID

Не знайшли відповіді на своє питання? Завітайте до IQOS Space, або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наші експерти вам допоможуть:

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.