IQOS та стіки у Чернівцях: де купити, магазини, IQOS Space

У Чернівцях є все, що може знадобитися користувачам IQOS: брендовий магазин IQOS Space, офіційний сайт iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою та 300+ магазинів та кіосків, де можна купити стіки

айкос спейс чернівці

Фірмовий магазин IQOS Space у Чернівцях

Адреса магазину IQOS: вул. Ольги Кобилянської, 15. Працюємо з 10:00 до 19:00 без вихідних.

Що можна зробити в IQOS Space:

 1. Купити в Чернівцях IQOS, lil SOLID, lil HYBRID та IQOS VEEV.

  Не тільки пристрої, а й ковпачки, чохли, бічні панелі, аксесуари для зарядки та чистки та багато інших прикольних штук для IQOS. Саме у фірмових магазинах першими з'являються всі новинки та лімітовані колекції.

 2. Купити стіки HEETS та Fiit у Чернівцях.

  Фірмовий магазин IQOS Space – це те місце, де точно є всі смаки стіків. Чисті тютюнові, ментолові, ягідні, цитрусові, квітково-фруктові.

 3. Купити поди VEEV у Чернівцях.

  У магазині можна знайти картриджі для міні-вейпу IQOS VEEV. Більше про смаки подів VEEV.

 4. Купити стики MIIX та картриджі для lil HYBRID у Чернівцях.

  Нещодавно у Чернівцях з'явилася нова система нагрівання тютюну lil HYBRID, представлена IQOS. Девайс побудований на гібридній технології та нагріває одночасно тютюн у стіках та рідину в подах. У фірмовому магазині можна знайти все, що потрібно для використання lil HYBRID: стіки Miix та спеціальні картриджі з рідкою заправкою.

 5. Послухати/побачити презентацію всіх девайсів.

  Експерти IQOS можуть показати та розповісти, як працює пристрій, як ним правильно користуватися, як чистити, як підібрати смак стіків, а також дати відповіді на всі питання про Айкос, Ліл або Вів.

 6. Взяти пристрій на тест-драйв.

  Не впевнений, що тобі сподобається IQOS? Не знаєш, який день краще купити? Можна лише за 1 грн взяти будь-який із них на тест. У тебе буде 10 днів, щоб протестувати IQOS та lil і цілих 3 тижні для VEEV. Ти зможеш користуватися пристроєм і зрозуміти, чи він підходить тобі.

 7. Замінити несправний девайс на новий за гарантією.

  Щось не так із пристроєм? Блимають індикатори червоним чи оранжевим? Зламалося нагрівальне лезо чи голка? У фірмовому магазині ти можеш зробити безкоштовну діагностику та отримати повністю новий пристрій за умови чинної гарантії.

Будь ласка, зверни увагу, під час повітряної тривоги магазин не працюватиме.

iqos space чернівці

Безкоштовна експрес-доставка IQOS у Чернівцях

Ще одна гарна новина. У Чернівцях доступна безкоштовна експрес-доставка протягом дня для онлайн-замовлень. Мінімальне замовлення – 597 грн.

Якщо ти замовляєш будь-який з девайсів, стіки, поди, картриджі або аксесуари на iqos.ua, отримати замовлення можна вже того ж дня. Замовлення до інших міст області доставляємо через Нову Пошту.

До речі, всі новинки спочатку з'являються на офіційному сайті та в IQOS Space і лише потім – в інших точках продажу.

Де купити HEETS, Fiit в Чернівцях?

Не переживай! У Чернівцях доступно понад 300 точок зі стіками HEETS та Fiit: кіоски, супермаркети, заправки. Всі точки зручно розміщені на карті за фільтром "HEETS & Fiit", перейди за посиланням, щоб подивитись. Або ж у Viber-боті IQOS.

Інші бонуси для користувачів IQOS

Якщо найбільше часу ти проводиш у месенджерах, спробуй чат-бот IQOS у вайбері. Він має той самий функціонал, що і сайт, і навіть трохи більше. З ним можна купити IQOS або стіки прямо у Вайбері. А також провести діагностику несправного пристрою та замовити заміну на новий за гарантією. Доставка нового девайсу на заміну безкоштовна.

магазин айкос чернівці

IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV в АЛЛО у Чернівцях

Офіційний партнер IQOS – магазини АЛЛО. Купити пристрої в Чернівцях можна у таких точках:

 • Алло в ТРЦ «Депот» (1-ий поверх, вул. Головна, 265А)
 • Алло на вул. Незалежності, 113

Разом із пристроями в АЛЛО також продаються стіки HEETS, Fiit та поди VEEV. Раптом щось трапилося з девайсом, то в магазинах можна зробити гарантійну заміну, адже вони працюють як сервісні центри, де є IQOS експерти.

айкос чернівці

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.