Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він світиться червоним?
  Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він світиться червоним?

  Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він світиться червоним?


  Почнемо з головного: якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

  Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.

  Що ти робиш в першу чергу, коли підвисає лептоп чи смартфон? Перезавантажуєш. У випадку з lil SOLID та іншими гаджетами для нагрівання тютюну іноді слід зробити те ж саме. Наприклад, новий lil SOLID 2.0 блимає червоним. Це може свідчити про збій програмного забезпечення, та перезавантаження зможе легко його усунути. Читай коротку покрокову інструкцію.

  Ліл 2.0 блимає червоним: чому і що робити?

  lil Solid — надійний пристрій, що рідко виходить з ладу. Але якщо таке трапилося, спробуємо визначити, що відбувається.

  Якщо індикатор блимає червоним протягом 3 секунд і одночасно Ліл вібрує тричі — пристрій не вийшов з ладу, він розряджений. Потрібно поставити Ліл на зарядку (максимум на 2 години). Під час зарядки індикатор блиматиме, а коли індикатор вимкнеться — це означатиме, що Ліл вже повністю заряджений.

  Індикатор блимає жовтим один раз протягом трьох секунд — Ліл перейшов у режим охолодження після трьох стіків, використаних поспіль без пауз. Це не збій, усе ок. Не потрібно нічого робити. Просто зачекай 3 хвилини 30 секунд, поки пристрій охолоне, щоб знов почати його використовувати.

  Індикатор блимає червоним 5 разів — можливо, це збій програмного забезпечення чи електроніки. Спробуй перезавантажити ліл Солід. Розкажемо, як це зробити.

  Як перезавантажити lil SOLID 2.0

  1. Затисни кнопку (видовжений LED-індикатор) на 8 секунд;
  2. Дочекайся вібрації і сигналів індикатора;
  3. LED-індикатор блиматиме два рази поспіль червоним, помаранчевим, блакитним та синім;
  4. Коли індикатор загорівся блакитним, а Ліл одночасно завібрував двічі — пристрій перезавантажено.
  Як перезавантажити ліл солід 2.0

  Якщо у тебе все ще залишився lil SOLID 1.0, читай інструкцію з перезавантаження нижче.

  Як перезавантажити lil SOLID 1.0

  1. Затисни кнопку на корпусі;
  2. Зачекай, доки пристрій завібрує та загориться індикатор;
  3. Індикатор засвітиться синім, блакитним і помаранчевим кольорами двічі поспіль;
  4. Прозвучить довга вібрація, і індикатор згасне;
  5. Можна відпускати кнопку, пристрій перезавантажено.

  Перезавантажив lil SOLID, але він досі блимає червоним?

  Перевір рівень заряду пристрою, можливо Ліл Солід повністю розряджений. Підключи кабель до пристрою та адаптер до розетки. Зачекай 2 години, щоб зарядити пристрій повністю з нуля. Дивись повну інструкцію з відео, як заряджати lil SOLID 2.0.  Коли пристрій зарядиться, рекомендуємо почистити девайс спеціальною подвійною щіточкою, що йде в комплекті. Як правильно це зробити? Зібрали для тебе покрокову інструкцію з відео, як чистити lil SOLID 2.0.  Якщо ці кроки не допомогли, варто звернутися у службу підтримки IQOS. Гарантія на lil SOLID діє 1 рік з моменту покупки. Тож, якщо пристрій вийшов з ладу, ми просто замінимо його за гарантією.

  Куди звертатися, щоб отримати сервісну підтримку чи гарантійне обслуговування несправного ліл Солід?

  • Онлайн діагностика. Ти можеш самостійно провести онлайн діагностику девайса та замовити заміну по гарантії з безкоштовню доставкою.
  • Чат-бот IQOS уViber або Telegram. У боті зможеш самостійно провести діагностику та оформити гарантійну заміну пристрою з безкоштовною доставкою.
  • IQOS Space. Отримати сервісне обслуговування можна у будь-якому з наших фірмових магазинів. Знайти адресу найближчого можна на інтерактивній мапі.
  • Гаряча лінія 4767. Ми проведемо діагностику девайса прямо під час розмови, перевіримо термін гарантії та оформимо заміну девайса за необхідності. Новий Ліл Солід можна отримати безкоштовною експрес-доставкою, або на відділення Нової Пошти.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.