Які бувають стіки для IQOS без ментолу

«Коли нарешті будуть фруктові чи ягідні стіки без ментолу? У вас є стіки типу Purple, але без ментолу? Хочу якісь ароматизиовані Heets, але ментол – ну взагалі не моє»

Так, ароматизовані стіки для Айкос без ментолу є. Таких смаків маємо вже декілька і плануємо поступово додавати нові. Розповідаємо про смаки Хітс без ментолу нижче.

Стіки без ментолу: фруктові, ягідні, цитрусові, горіхові аромати

палітра стіків HEETS та Fiit

HEETS Ruby Fuse – ягідний аромат без ментолу

Якщо любиш соковиті, солодкі фруктові чи ягідні аромати, але не фанат ментолу та м’яти, можливо, тобі сподобаються стіки HEETS Ruby Fuse. Це незвичайний та яскравий ягідний смак взагалі без ментолу.

Ягідні ноти однозначно домінують у смаку над ароматом тютюну. За відгуками деяких користувачів, смак нагадує їм ягоди малини чи калини і порічки.

Heets Ruby Fuse можна розпізнати по багряній (темно-червоній) упаковці. Цікава деталь – половина лицьового боку розфарбована у блідо-червоний колір, по діагоналі. Рубінові стіки лише нещодавно з’явилися в Україні: Новий смак стіків HEETS для IQOS! Ruby Fuse — ягідні БЕЗ ментолу.


HEETS Yellow Green – цитрус без ментолу

Смак стіків Heets Yellow Green поєднує цілу низку свіжих цитрусових ароматів без додавання ментолу. Ці стіки можуть одночасно сподобатися і тим, хто полюбляє ненав’язливі фруктові аромати, і тим, хто надає перевагу вираженому смаку тютюну. Тютюн у смаку переважає, і лише слідом розкриваються цитрусові ноти.

HEETS Yellow Green трохи нагадує ментолізований смак HEETS Green Zing, але без ментолу!

Стіки Yellow Green продаються у пачці з боковими сторонами жовто-зеленого кольору.


HEETS Dimensions Noor – пікантні, з цитрусовими нотами без ментолу

Heets Noor – один зі смаків преміум-лінійки неординарних, екзотичних ароматів Heets Dimensions. У смаку пікантні горіхово-тютюнові нотки поєднуються з насиченими, трохи пряними цитрусовими. І все це без додавання ментолу.

Смак цих стіків, як і інших з лінійки HEETS Dimensions, розробляв дует експертів по гастрономії і смаковим поєднанням – Хуан Амадор і Рене Соффнер. За їхніми словами, створюючи цей аромат, вони надихалися насиченими цитрусовими і горіховими запахами і ароматом стиглого ананасу.

«Noor – означає «сяйво світла». Пікантний і теплий аромат, як полуденне сонце перед настанням ночі»
Хуан Амадор

«Для мене, Noor несе в собі відчуття карибського свята»
Рене Соффнер

Упаковку Heets Noor не сплутати ні з чим – насичено-чорна з золотистим тисненням.

Тютюнові смаки HEETS та Fiit без ментолу

Також маємо палітру з 7 тютюнових ароматів без ментолу із різним рівнем “міцності” та різними смаковими нотками. Серед них є ті, де тютюн відчувається м’яко, а є більше насичені, з концентрованим тютюновим ароматом.

Деякі з них м’якші, з легкими горіховими чи трав’яними нотками у післясмаку, інші – чистий тютюн з насиченим ароматом.

палітра 7 ароматів стіків

HEETS Silver мають м’який аромат з невисоким рівнем насиченості смаку та ледь вловимими трав’яними нотками у післясмаку.

HEETS Teak – насичений аромат тютюну з кремово-горіховими нотками. Ідеально підходить до ранкової філіжанки кави.

HEETS Yellow мають класичний тютюновий аромат, чистий, виразний, але не надто “міцний”.

HEETS Amber – виразніший тютюновий аромат, ніж у Yellow, з ледь помітним горіховим ароматом, який розкривається під кінець затяжки.

HEETS Bronze – найнасиченіший тютюновий смак. С легкими відтінками какао і сухофруктів у смаку.

Fiit Regular Sky – м’який смак тютюну з легкими трав’яними нотками, що розкриваються у післясмаку.

Fiit Regular мають класичний смак тютюну з легким горіховим ароматом.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.