Тест: який смак стіків підійде тобі найкраще?

Як зрозуміти, які стіки вам підійдуть, не купуючи на пробу кожен вид? Пройти тест!

Читай питання, згадуй які смаки тобі подобалися у сигаретах та клікай на відповідну картинку.

Choose

Fruit or Menthol

TobaccoChoose

More fruits

More mentholChoose

Saturated

Soft
HEETS Tropical
HEETS Green Zing
HEETS Amber
HEETS Silver

Маємо широкий вибір ароматів стіків. 12 смаків HEETS, включаючи 3 з преміальної колекції. Та ще 3 смаки Fiit, що з’явилися разом з появою lil SOLID.

Впевнені, що кожен користувач знайде стіки на свій смак: класичні тютюнові, свіжі ментолові, фруктово-квіткові аромати, навіть з нотками цитруса, пряних трав чи горіху.

Як знайти «свій» смак, коли купив перший айкос або ліл?

Які сигарети подобались до цього? З капсулою чи без, з ментолом чи чистий тютюнов без додаткових ароматів, міцніший чи легший смак?

НАСИЧЕНИЙ ТЮТЮНОВИЙ

Колишнім курцям класичних, нементольних сигарет, ймовірно, «зайде» чистий смак з насиченим ароматом тютюну. В першу чергу варто спробувати HEETS Amber. Також можна обрати хітси Bronze та Teak.

Хочеться чогось цікавого та незвичайно, проте все ще насичено-тютюнового? HEETS Noor — насичений, пікантний аромат з цитрусовими нотками. Без ментолу. Повір, цей смак з колекції Дайменшнс вартий, щоб його спробувати.

Regular. Класичний, не надмірно міцний, не надто легкий аромат. Якраз такий, як подобається тим, хто палив звичайні не ароматизовані сигарети.

М’ЯКИЙ ТЮТЮНОВИЙ

Якщо ментолові сигарети ніколи не були в твоєму особистому топі, але й надміцні та насичені тютюном аромати — теж не твоє, радимо почати з HEETS Silver. Це легкий та м'який тютюновий аромат — знахідка для тих курців, які зазвичай віддавали перевагу легшим варіантам. А ще, можна зацінити смак Yellow — справжню класику смаків HEETS.

Цікаве спостереження: часто курцям, що звикли до сигарет без ароматизаторів, починають подобатись фруктово-ментольні варіанти стіків. Чому б ні? Перехід на IQOS — ідеальний момент, аби відкрити для себе щось нове. Наприклад, HEETS Tropical — смак тропічних фруктів з легкою свіжістю ментолу. Ви знаєте, де замовляти.

БІЛЬШЕ МЕНТОЛУ

Якщо пісня «Дим сигарет з ментолом» — це про тебе, і в першу чергу ти шукаєш свіжі, м’ятні смаки, у нас є те, що тобі має сподобатись.

Почни з HEETS Green Zing. Це класний освіжаючий ментоловий аромат. Та навіть трохи краще, адже ментол тут поєднується з легкими нотами пряних трав і цитрусових. Цікаве та ненав’язливе поєднання. Також варто зацінити HEETS Turquoise тут чистий ментол) та Ammil (ментол с трав’янистими нотами) з колекції Dimensions.

Якщо є бажання трохи підсолодити ментольну свіжість, класним доповненням стануть HEETS Purple — свіжий аромат з нотами лісових ягід.

Якщо обираєш серед стіків Fiit, радимо спробувати смак Crisp — м'який, свіжий смак з цитрусовими нотками.

БІЛЬШЕ ФРУКТІВ

Якщо подобались сигарети з фруктовими капсулами, точно варто спробувати HEETS Tropical. Це смак тропічних фруктів з ментолом — незвичайний, яскравий та дуже популярний серед користувачів IQOS. Також рекомендуємо зацінити HEETS Purple та Yugen (тут до фруктового аромату додали ще кілька квіткових нот) з преміальної лінійки стіків HEETS Dimensions.

ССеред стіків Fiit — це точно смак Viola. Схожий на HEETS Purple, він також має освіжаючий аромат з ягідними нотками.

Преміальні стіки HEETS Dimensions — що це?

Стіки з преміальної колекції HEETS Dimensions [хітс дайменшнз] з’явились в Україні влітку 2020-го і це була чи не найочікуваніша новинка року.

Смаки були створені в колаборації зі світовими зірками високої кухні: шеф-кухарем Хуаном Амадором (володарем 3-х зірок Мішлен) та міксологом Рене Соффнером (одним з кращих бартендерів у світі).

Результат їх унікальної співпраці – стіки HEETS Dimensions з оригінальними смаковими та ароматичними нотами:

  • HEETS Yugen — фруктовий аромат зі свіжими квітковими нотами
  • HEETS Noor — насичений аромат з нотками цитрусу/li>
  • HEETS Ammil — соковитий, свіжий, трав'яний аромат з пряними нотами

Ціна на стіки та де їх купити?

Ціни на стіки для айкос варіюються — від 60 грн за пачку (стіки Fiit) до 68 грн за пачку (преміальні смаки Dimensions у чорних пачках). Купити усі види стіків для айкос можна в наших брендових IQOS спейсах, тютюнових кіосках чи супермаркетах та на заправках. Повний список точок продажу стіків дивись на інтерактивній мапі.

Замовити стіки хітс чи фіт онлайн з безкоштовною доставкою можна на нашому сайті або у Viber-боті

Клас! Тепер ти знаєш, який смак стіків ідеально підійде для твого айкос або ліл солід, а також — схожі та альтернативні аромати, які варто зацінити. То ж, якщо з часом набриднуть одні і ті ж самі стіки, завжди можна спробувати дещо інше — серед подібних чи, навпаки, зовсім не схожих варіантів.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.