Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
IQOS у Кременчуці: де купити стіки, поди, девайси, аксесуари
IQOS у Кременчуці: де купити стіки, поди, девайси, аксесуари

IQOS у Кременчуці: де купити стіки, поди, девайси, аксесуари

У Кременчуці є не лише фірмовий магазин IQOS Space, але й багато інших місць, де можна придбати стіки HEETS та FIIT, і навіть IQOS, lil SOLID та аксесуари для них. А ще — у місті діє доставка додому, можна отримати професійний сервіс та консультації щодо девайсів. А віднедавна у Кременчуці з’явився IQOS VEEV, перший міни-вейп від IQOS. Розповідаємо про все детальніше.

Більше про IQOS VEEV у твоєму місті: IQOS VEEV з’явився у 24 містах України! Перевірте, чи є у вашому.

IQOS Space у Кременчуці

Саме тут першими з’являються нові смаки стіків, моделі девайсів, та круті аксесуари. Фірмовий магазин IQOS Space у Кременчузі находиться у ТЦ «Галактика» за адресою вул. Соборна, 21. В ньому ви можете знайти:

  1. Повний асортимент товарів IQOS. Тут ви побачите усі девайси — IQOS DUO, IQOS VEEV та lil SOLID, аксесуари (від ковпачків і бокових панелей до чохлів та контейнерів) і цілих 9 смаків подів для IQOS VEEV, включно з преміальною лінійкою VEEV Accents.
  2. Тест-драйв IQOS за 1 грн. Хотіли би затестити IQOS перед покупкою? Тоді зверніться до наших експертів. Вони допоможуть замовити тест-драйв будь-якого пристрою на 21 день всього за одну гривню. Все, що потрібно — ваш ідентифікаційний код.
  3. Сервіс IQOS. З вашим IQOS щось не так? Індикатор на тримачі блимає червоним, або ж заряду не вистачає на повний сеанс? Зламалося нагрівальне лезо? Без паніки. Наші експерти проведуть діагностику вашого девайсу та, у разі несправності, замінять його на новий по гарантії.
  4. Можливість здати девайс на переробку. Зовсім нещодавно в магазинах IQOS з’явилась нова класна фішка. Якщо у вас є старий девайс, яким ви вже не користуєтесь, можна здати його на переробку. В IQOS Space приймають як гаджети від IQOS, так й інші системи нагрівання тютюну та електронні сигарети. Просто покладіть девайс в ресайклінг-бокс, розташований у магазині.


Веб-сайт iqos.ua

IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID можна замовити онлайн, не виходячи з дому. На сайті також можна замовити стіки та аксесуари. А при замовленні від 248 грн доставка буде безкоштовною. Крім цього, на сайті є ще кілька корисних фішок:

  • Розділ SALE. Тут можна знайти найвигідніші ціни на різноманітні аксесуари IQOS. Якщо хочете зекономити — вам сюди. До того ж, асортимент тут регулярно оновлюється, тож рекомендуємо заходити сюди частіше: можете “вполювати” потрібний товар.
  • Перевірка гарантії. Перевірити, чи поширюється гарантія на ваш пристрій дуже легко. Просто зайдіть на сторінку з інформацією про гарантію та введіть серійний номер вашого пристрою (для IQOS 2.4+ та IQOS DUO — окремо номери тримача та зарядного пристрою). За кілька хвилин отримаєте повідомлення з необхідною інформацією.
  • Тест-драйв. Так, тест-драйв доступний не лише в магазині. На сайті можна замовити його доставку прямо додому. Залиште заявку на тест-драйв і кур’єр привезе вам обраний девайс. Залишиться лише купити стіки.

Чат-бот Viber

Ми маємо власного IQOS-бота у Viber! У боті можна придбати все необхідне для IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID: стіки та аксесуари. Також за допомогою бота можна прямо у смартфоні провести онлайн-діагностику несправного пристрою та прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками HEETS та FIIT або подами VEEV. Як і на сайті, при замовленні від 248 грн доставка буде безкоштовною.

Магазини Алло у Кременчуці

Ще один спосіб придбати гаджети та все необхідне для них — завітати до міні-відділень IQOS в магазинах Алло. Ці відділення функціонують так само, як і IQOS Space. В Кременчуці є два таких магазини — їх легко знайти за допомогою інтерактивної мапи на нашому сайті. Окрім покупки девайсів, стіків та аксесуарів, в магазинах Алло у Кременчуці також можна отримати професійний сервіс.

IQOS Friendly заклади

Що таке IQOS Friendly статус? Такий статус мають будь-які заклади, де користувачі IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID почуватимуться зручно. Тут знайдеться все необхідне: контейнери для стіків, самі стіки, є можливість зарядити свій пристрій, або навіть позичити девайс в закладі,якщо раптом забули свій. А ще в таких закладах на користувачів IQOS часто чекають приємні сюрпризи: наприклад, безкоштовна кава чи десерт. Перші 4 заклади у Кременчуці вже отримали статус IQOS Friendly. Але цей список буде розширюватись з часом! Слідкуйте за оновленнями на нашій інтерактивній мапі, поставивши фільтр "IQOS Friendly". А якщо ви власник бару, ресторану чи іншого закладу, який має багато користувачів IQOS серед клієнтів, можете почитати детальніше про цей статус: Як стати IQOS Friendly?

Заправки, кіоски, торгові мережі

Купити стіки HEETS та Fiit, а також поди VEEV можна у магазинах мереж АТБ і Сільпо, на заправках WOG та OKKO та у кіосках по всьому місту. Найближчу точку продажу можна знайти на інтерактивній мапі.

Ще трішки корисної інформації для IQOS-юзерів

1. Інструкції з використання IQOS, його чистки та заряджання – у зручному форматі на нашому youtube-каналі.

2. Зламався IQOS? Чи щось працює не так, як мало б? Проведіть діагностику девайсу за допомогою покрокової онлайн-інструкції.

3. Залишилися питання? Зверніться до розділу FAQ. Відповіді на них мають бути там.

Як з нами зв’язатися:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.