Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Куди зник тест-драйв IQOS, lil SOLID або IQOS VEEV?
  Куди зник тест-драйв IQOS, lil SOLID або IQOS VEEV?

  Куди зник тест-драйв IQOS, lil SOLID або IQOS VEEV?

  UPD. У зв’язку зі змінами в законодавстві ми зупиняємо тест-драйв. Якщо ти шукаєш , як повернути пристрій після тесту, або просто цікавишся, як працював цей сервіс, гортай нижче.

  Що таке тест-драйв від IQOS?

  Айкос тест-драйв

  Тест-драйв – це сервіс від IQOS, що давав можливість потестувати пристрій у звичних для тебе умовах, розібратися у смаках і зрозуміти, підходить тобі девайс чи ні. По суті, тест-драйв працював як оренда пристроїв IQOS або lil за 1 грн на певний час. Ця послуга була призначена для повнолітніх курців, які хочуть продовжувати вживати продукти з нікотином та шукають альтернативу сигаретам.

  Замовлення девайсу відбувалося на сайті в розділі Тест-драйв або через контакт-центр за номером 4767. Користувач отримував пристрій у повне розпорядження на весь період тесту, щоб оцінити його якості та зрозуміти, чи зможе він повноцінно замінити сигарети. Тест-драйв тривав півтора або три тижні в залежності від моделі пристрою:

  • 10 днів – для IQOS DUO або lil SOLID,
  • 21 день – для IQOS VEEV.

  Після тесту пристрій потрібно повернути. Можна принести його в будь-який з магазинів IQOS Space або безкоштовно відправити з кур’єром чи Новою Поштою.

  Які девайси можна взяти на тест-драйв?

  Для тесту пропонувалися системи нагрівання тютюну IQOS DUO та lil SOLID, або електронна сигарета (под-система) IQOS VEEV.

  IQOS DUO – класична модель Айкос з тримачем, який можна використовувати двічі поспіль без перерви на підзарядку. Нагріває тютюн за допомогою керамічного леза. Повного заряду батареї зарядного пристрою вистачає на 20 стіків.

  lil SOLID 1.0 – модель формату “все в одному”, яка нагріває тютюн за допомогою голки. Одного заряду вистачає на 20 стіків без підзарядки. З Ліл Солід першої версії можна використовувати 4 стіки поспіль (після – пристрою потрібно декілька хвилин, щоб охолонути).

  IQOS VEEV – електронна сигарета (міні-вейп) від IQOS, який нагріває рідину, а не тютюн. Девайс використовується зі змінними подами, тому його не потрібно заправляти. Можна налаштувати “під себе” у додатку: змінити кількість пари, віброрежим або яскравість індикаторів.

  Яка ціна тест-драйву IQOS та що входить у комплект?

  Тест-драйв IQOS DUO, lil SOLID або IQOS VEEV коштував 1 грн.

  У комплекті для тест-драйву IQOS DUO: IQOS (тримач + зарядний пристрій), щіточка для чистки, кабель і блок живлення. Для lil SOLID — сам Ліл, аксесуари для зарядки і щіточка для чистки. Для IQOS VEEV – под-система і зарядка.

  Стіки або поди до комплекту для тесту не входять.

  Як повернути пристрій після тест-драйву?

  Є три варіанти, як можна повернути пристрій після тест-драйву:

  1. Замовити кур'єра (для найбільших міст України). Для того щоб повернути пристрій, просто зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767 або почекай на дзвінок від нас в останній день тест-драйву. Ми перевіримо, чи є у твоєму місті кур’єрська доставка та заплануємо зручний час, коли кур’єр зможе заїхати та забрати девайс. Важливо: це безкоштовно.
  2. Надіслати Новою Поштою. Зателефонуй у службу підтримки за номером 4767. Ми заплануємо відправку за тебе і надішлемо номер ТТН у смс. Усе, що залишиться – прийти у відділення, назвати ТТН та віддати пристрій. Важливо: це безкоштовно
  3. Самостійно принести до IQOSSpace. Ти можеш повернути пристрій в брендовий магазин у будь-якому місті, навіть якщо брав його в іншому.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.