Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  lil HYBRID зламався?

  Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

  • Перевірка несправностей

  • Прості поради, як виправити

  • Перевірка гарантії

  • Новий девайс по гарантії з доставкою

  Пройти діагностику

  Що не так із твоїм lil HYBRID?

  lil HYBRID неправильно показує рівень рідини

  lil HYBRID розраховує орієнтовну кількість рідини, яка випаровується з кожною затяжкою, а не вимірює рівень рідини в реальному часі. Тому іноді поточний рівень рідини може відрізнятись від зображення на дисплеї.

  Найчастіше це трапляється, якщо робити затяжки різної глибини та інтенсивності. Також алгоритм роботи девайса передбачає, що коли под повністю закінчується, ти змінюєш його на повний новий. Але якщо замість повного картриджа ти вставив вже розпочатий, девайс не розпізнає відмінності, і дисплей покаже, що картридж знову «Повний». Те саме станеться, якщо ти дістанеш і заново вставиш картридж, який використовуєш.

  lil HYBRID не вмикається

  Якщо lil HYBRID не вмикається, можливо:

  lil HYBRID знаходиться у сплячому режимі.

  Новий, щойно розпакований lil HYBRID за замовчуванням знаходиться у сплячому режимі. Перед першим використанням його необхідно активувати. Для цього просто постав його на зарядку хоча б на пару секунд. Після того, як на дисплеї з'явиться логотип lil, пристрій можна використовувати.

  У пристрої немає пода.

  Якщо в девайсі немає пода, сеанс не розпочнеться. Щоб вставити под, просто зніми ковпачок з девайса та захисні клапани з нового пода, та встав його у lil HYBRID. Якщо под вставлений правильно, ти почуєш «клік». Після цього можна повернути ковпачок на місце, вставити стік і використовувати.

  Вставлений невідповідний стік.

  lil HYBRID можна використовувати лише зі стиками Miix. Якщо спробуєш вставити стіки HEETS, Fiit або інші, lil HYBRID просто не працюватиме. Сеанс розпочнеться автоматично, коли вставиш стик Miix отвором-зірочкою вниз, до лінії фільтра.

  Збій електроніки lil HYBRID.

  Якщо стік і под вставлені правильно, девайс заряджений і працює, але сеанс не починається, спробуй перезавантажити lil HYBRID. Дістань стік і затисни кнопку над дисплеєм на 8 секунд. lil завібрує та на екрані з'явиться логотип. Все, можна використовувати!

  Сеанс lil HYBRID несподівано завершився раніше, ніж потрібно

  Один сеанс lil HYBRID повинен тривати 4 хвилини 20 секунд або 14 затяжок (дивлячись, що настане раніше). Але що робити, якщо сеанс триває менше або ліл Гібрид несподівано вимикається в процесі використання?

  lil HYBRID просто розрядився.

  Перевір рівень заряду, натиснувши кнопку над дисплеєм. На екрані з'являться дві іконки: верхня показує заряд батареї, а нижня – розрахунковий залишок рідини в поді. Якщо дисплей підкаже, що пристрій розрядився, постав його на зарядку, використовуючи оригінальні кабель і блок живлення.

  lil HYBRID завис

  Якщо з рівнем заряду все гаразд, спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни кнопку над дисплеєм на 8 секунд.

  На датчик підрахунку затяжок потрапила рідина.

  Якщо на датчик попадає конденсат або рідина з картирджа, він може рахувати затяжки некоректно. Наприклад, ти зробиш лише 11 затяжок, а Ліл помилково порахує їх за 14 і достроково завершить сеанс. Ти можеш це помітити, спостерігаючи за лічильником затяжок на дисплеї. Тут допоможе чистка пристрою. Почекай, поки lil HYBRID охолоне після використання, зніми картридж і почисти внутрішню частину кріплення паличками для чистки.

  Попереднє нагрівання стіку не запускається або переривається

  Перед початком сеансу lil HYBRID нагріває тютюн у стіку Miix протягом 25 секунд. З початком попереднього нагрівання на екрані з'являється таймер зі зворотнім відліком 15-ти секунд. Якщо таймер не запустився або підвис на секунду, спробуй його перезавантажити, затиснувши кнопку над дисплеєм на 8 секунд.

  lil HYBRID неправильно рахує затяжки

  Одна із фішок lil HYBRID – інтерактивний дисплей. Екранчик дає підказки, показує заряд і залишок рідини в поді, а також рахує, скільки затяжок ти вже зробив. Ти помітив, що lil HYBRID неправильно рахує затяжки?

  Це збій програмного забезпечення.

  Спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни кнопку над дисплеєм на 8 секунд.

  На датчик підрахунку затяжок потрапила рідина.

  Якщо на датчик попадає конденсат або рідина з картирджа, він може рахувати затяжки некоректно. Наприклад, ти зробиш лише 11 затяжок, а ліл помилково порахує їх за 14 і достроково завершить сеанс. Ти можеш це помітити, спостерігаючи за лічильником затяжок на дисплеї. Тут допоможе чистка пристрою. Почекай, поки lil HYBRID охолоне після використання, зніми картридж і почисти внутрішню частину кріплення паличками для чистки.

  lil HYBRID нагрівається під час використання або зарядки

  Так, lil HYBRID може нагріватися під час використання – це нормально та не впливає на роботу пристрою. Девайс паралельно нагріває тютюн і рідину, а стік нагрівається по контуру від стінок нагрівальної камери. Тому корпус при використанні також може нагріватися.

  Крім цього, у lil HYBRID є режим охолодження. Якщо ти використовуєш три стіки поспіль, зовсім без пауз, ліл Хайбрид автоматично запустить його на 3,5 хвилини. Як дізнатися, що пристрій "охолоджується"? На дисплеї буде зображено термометр. Просто почекай, доки режим охолодження завершиться.

  Щоб пристрій не перегрівався під час зарядки, рекомендуємо заряджати його лише оригінальним комплектом для зарядки та від розетки.

  lil HYBRID не бачить стік

  • Стік неправильно вставлений.
   Сеанс lil HYBRID починається автоматично, коли ти вставляєш стік у пристрій. Якщо цього не сталося – переконайся, що правильно вставив стік. Щоб вставити стік у lil HYBRID, відкрий кришку на верхній частині пристрою та встав Mііх отвором-зірочкою вниз. Пристрій повинен завібрувати.

  • Ти дістав стік у процесі використання.
   OLED-дисплей може показати помилку "Стік Mііх відсутній", якщо ти дістав його до закінчення сеансу. Якщо не повернути стік до пристрою протягом 5 секунд, він автоматично вимкнеться.

  Якщо стік вставлений правильно і ти його не діставав, але на дисплеї все одно з'являється помилка – перезавантаж пристрій. Для цього потрібно натиснути кнопку на 8 секунд

  У lil HYBRID не вставляється стік

  Не вдається вставити новий стік? Можливо, всередині нагрівальної камери залишився нижній "фільтр" від попереднього стіку.

  Зніми ковпачок з девайса та скористайся шпилькою, яка є в комплекті. Її форма дозволяє зручно підчепити застряглий фільтр за отвір-зірочку.

  Важливо: з lil HYBRID можна використовувати лише стіки MiiX. Не намагайся вставити в нього стік Heets, Fiit чи будь-який інший.

  lil HYBRID не тягнеться, немає аерозолю або його мало

  Є кілька причин, чому lil HYBRID може погано тягнутися або давати менше аерозолю, ніж зазвичай:

  Помилково вставлено використаний стик

  Просто встав новий стик MIIX.

  У поді недостатньо рідини.

  Зміни под на новий. Зніми прозорі запобіжні клапани з верхньої та бокової сторони пода lil HYBRID. Зніми ковпачок з пристрою та встанови под. Якщо він встав правильно, ти почуєш "клік". Можна надягати ковпачок на місце.

  На дні пода зібралися бульбашки повітря.

  Вони блокують доступ до рідини. Просто витягни под, злегка струси його і постав назад.

  Також рекомендуємо не робити занадто швидкі затяжки, а розтягувати кожну в середньому на 2-3 секунди. Так девайс працюватиме найкраще.

  Якщо нічого з цього не допомогло, перезавантаж пристрій, затиснувши кнопку над дисплеєм на 8 секунд.

  Под для lil HYBRID протікає

  Якщо под lil HYBRID пошкоджено, зламано або він протікає, рекомендуємо припинити використання та почистити пристрій. Для початку почекай, поки lil HYBRID охолоне. Тепер зніми ковпачок і натисни на кнопку вилучення картриджа, щоб його дістати. Протри нагрівальну камеру та місця кріплення картриджа сухою паличкою для чищення, що йде в комплекті. Важливо: звичайні палички для чистки IQOS не можна використовувати, оскільки вони є вологими.

  Тепер можна встановити новий картридж та розпочати використання.

  Також картридж для ліл Гібрид може протікати, якщо вставити у пристрій неправильний стік (наприклад, Heets або Fiit). lil HYBRID працює тільки зі спеціальними стиками MiiX з особливою конструкцією. Стики іншої конструкції перешкоджають вільному проходженню пари і призводять до протікання рідини їх поду.

  Що означають сигнали на екрані lil HYBRID?

  Дисплей lil HYBRID фіксує все, що відбувається з пристроєм, рахує затяжки та заряд батареї, підказує, що потрібно зробити. У тому числі повідомляє про помилки в роботі гаджета.

  Статуси роботи пристрою

  • Зарядка

   • Швидка зарядка

   • Звичайна зарядка

   • Пристрій заряджено

   • Рівень
    заряду

  • Ковпачок та картридж

   • Картридж встановлений

   • Ковпачок встановлений

   • Рівень
    рідини

  • Використання

   • Кількість затяжок

   • Відлік кінця сеансу

   • Стік MIIX відсутній

   • Використаний стік

  • Нагрівання

   • Стік MIIX вставлений

   • Розпочалось нагрівання

   • Розпочалось нагрівання

  Ще 20 сигналів екрану

  • Попередження

    • Низький заряд батареї

    • Низький рівень рідини

  • Перезавантаження

    • Помилка пристрою

    • Перезавантаження пристрою

  Помилки

   • Несумісний
    стік

   • Картридж відсутній

   • Ковпачок знятий

   • Пристрій перегрівся

   • Батарея розряджена

   • Помилка пристрою

  Тебе также может быть интересно

  Груд 28, 2021

  Що означають сигнали екрану lil HYBRID? Все про індикатори на смарт-дисплеї

  Читати більше

  Груд 20, 2021

  Як користуватись lil HYBRID – покрокова інструкція. З відео.

  Читати більше

  Груд 30, 2021

  Як заряджати Ліл Хайбрід? Все, що потрібно знати.

  Читати більше
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.