Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  IQOS 2.4 PLUS зламався?

  Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

  • Перевірка несправностей

  • Прості поради, як виправити

  • Перевірка гарантії

  • Новий девайс по гарантії з доставкою

  Пройти діагностику

  Що не так із твоїм IQOS 2.4 PLUS?

  IQOS 2.4 Plus повільно заряджається

  Повна зарядка IQOS 2.4 Плюс (на 20 використань) займає 120 хвилин. Використовуй оригінальні аксесуари. Рекомендуємо заряджати IQOS саме від розетки, а не через павербенк або USB-роз'єм комп'ютера. Так буде швидше.

  Якщо зарядка IQOS 2.4 Плюс займає більше часу, ніж зазвичай, онови прошивку девайса. Це швидко та безкоштовно. Остання версія прошивки запобігає дрібним збоям у роботі IQOS, допомагає продовжити термін служби акумулятора та прискорює його роботу.

  Оновити прошивку можна в будь-якому фірмовому магазині IQOS або самостійно в додатку IQOS App.

  • Щоб оновити прошивку, підключи пристрій до додатку IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth.

  • Перевір версію прошивки в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій".

  • Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.

  Детальніше про те, як встановити програму IQOS: Додаток IQOS App.

  Зарядний пристрій IQOS 2.4 Plus не заряджається

  • Якщо не заряджається новий, щойно розпакований пристрій, можливо, батарея просто повністю розрядилася і девайсу знадобиться більше часу. Просто дай йому зарядиться близько 2 годин, поки індикатори не перестануть блимати -–тепер IQOS 2.4 Plus можна використовувати.

  • Якщо ти поставив IQOS на зарядку після тривалої перерви у використанні, індикатори заряду можуть не світитися протягом перших 15 хвилин. Це нормально. Щоб прискорити час зарядки, спробуй дістати тримач із зарядного пристрою.

  • Перевір, чи ти використовуєш офіційні аксесуари для зарядки та чи підключаєш їх до розетки. Зарядка IQOS через павербенк, USB-роз'єм комп'ютера або неоригінальний комплект може зайняти більше часу через їхню меншу потужність.

  • Перевір стан кабелю живлення та адаптера. Можливо, вони пошкоджені і не заряджають пристрій.

  • Перезавантаж IQOS. Для цього потрібно затиснути одночасно дві кнопки (увімкнення та Bluetooth) на пару секунд до блимання всіх індикаторів. Коли вони згаснуть, перезавантаження закінчилося, пристрій можна використовувати.

  Нічого не допомогло? Будь ласка, звернись до служби підтримки.

  Тримач IQOS 2.4 Plus не заряджається

  Тут допоможе проста чистка. Перевір контакти знизу тримача – можливо, там залишилися частинки тютюну або пилу. Протри їх сухою та м'якою тканиною. Почисти контакти всередині зарядного пристрою за допомогою палички для чистки.

  У цьому випадку спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни одночасно дві кнопки (увімкнення та Bluetooth) на пару секунд до миготіння всіх індикаторів. Коли вони згаснуть, перезавантаження завершилося.

  Також не забувай оновлювати прошивку пристрою приблизно раз на півроку. Остання версія прошивки запобігає дрібним помилкам у роботі IQOS, допомагає продовжити термін служби акумулятора та прискорює його роботу.

  Це можна зробити в будь-якому фірмовому магазині IQOS або безпосередньо в IQOS App.

  • Щоб оновити прошивку, підключи пристрій до IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth.

  • Перевір версію прошивки в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій".

  • Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.

  Детальніше про те, як встановити програму IQOS: Додаток IQOS App.

  IQOS 2.4 Plus швидко розряджається

  Повної зарядки IQOS 2.4 Plus повинно вистачати на 20 сеансів. Якщо ти маєш сумніви щодо кількості сеансів – зроби просту перевірку. Для початку повністю заряди пристрій. Для цього залиш його на зарядці приблизно на 120 хвилин. Рекомендуємо заряджати його від розетки, використовуючи офіційні кабель та адаптер.

  Тепер спробуй рахувати та записувати кількість стіків, які використовуєш на одному заряді. Вийшло менше 20, а девайс уже сів? Рекомендуємо оновити прошивку. Це швидко, легко і допомагає у більшості випадків. Остання версія прошивки запобігає дрібним помилкам у роботі IQOS, допомагає продовжити термін служби акумулятора та прискорює його роботу.

  Оновити прошивку можна в будь-якому фірмовому магазині IQOS або безпосередньо в IQOS App.

  • Щоб оновити прошивку, підключи пристрій до IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth.

  • Перевір версію прошивки в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій".

  • Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.  Детальніше про те, як встановити програму IQOS: Додаток IQOS App.

  Індикатори на зарядному пристрої IQOS 2.4 Plus блимають білим

  Верхній довгий індикатор на зарядному пристрої показує заряд тримача. Якщо при натисканні на кнопку він загориться білим, твій тримач заряджений на одне використання.

  Білий сигнал нижніх індикаторів на зарядному пристрої означає, що з девайсом все гаразд. Так він говорить про те, що саме зараз у процесі базових операцій пристрою: зарядка або перезавантаження.

  Білі сигнали індикаторів можуть розповісти про рівень заряду пристрою. Якщо білим горять усі чотири індикатори, то у девайса 100% заряду, три – 75%, 2 – 50%, а якщо всього один – залишилося 25% заряду.

  Індикатор тримача IQOS 2.4 Plus блимає або світиться білим

  Білий сигнал індикатора на тримачі IQOS 2.4 Plus – це не помилка, а сигнал базових процесів та статусів: рівень заряду, процес нагрівання стіку тощо. Так, індикатор на тримачі IQOS 2.4 Plus загориться білим, коли ти дістанеш тримач із зарядного блоку. Це означає, що тримач заряджений для сеансу.

  Індикатори зарядного пристрою IQOS 2.4 Plus блимають червоним

  Якщо на зарядному пристрої червоним блимає верхній індикатор, дістань тримач, зніми ковпачок і перевір лезо всередині. Поломка нагрівального леза IQOS 2.4+, на жаль, не підлягає ремонту і не покривається гарантією. Але є хороша новина – ми готові зробити одну бонусну заміну пристрою на новий навіть у негарантійних випадках. Ти маєш одну таку заміну протягом року з дати покупки. Перевірити чи доступна вона тобі можна в особистому кабінеті: Мої пристрої.

  Зарядний кейс просто не бачить тримач. Протри контакти всередині зарядного пристрою сухою ватною паличкою, а потім знизу тримача сухою та м'якою тканиною.

  Якщо нижній індикатор на зарядному пристрої блимає червоним, можливо, IQOS знаходиться поза оптимальною температурою (від 10°C до 40°C). Просто помісти пристрій у кімнатну температуру. Через якийсь час він знову почне працювати.

  Перезавантаж девайс. Затисни одночасно дві кнопки на зарядному блоці (ввімкнення та Bluetooth) на пару секунд, доки не заблимають усі індикатори. Коли вони згаснуть, перезавантаження закінчилося, пристрій можна використовувати.

  Не допомогло? Спробуй оновити прошивку в IQOS. Це можна зробити в будь-якому фірмовому магазині IQOS або безпосередньо в IQOS App. Підключи пристрій до програми за допомогою кабелю або Bluetooth. Перевір версію прошивки в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій". Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.


  Детальніше про те, як встановити програму IQOS: Додаток IQOS App.

  Індикатори тримача IQOS 2.4 Plus блимають червоним

  Зніми ковпачок і зазирни всередину – якщо лезо пошкоджене, ти це відразу помітиш. Поломка нагрівального леза IQOS 2.4 Plus, на жаль, не підлягає ремонту і не покривається гарантією. Але є і хороша новина – ми готові зробити одну бонусну заміну пристрою на новий навіть у негарантійних випадках. Таку заміну можна зробити лише один раз протягом 12 місяців від дати покупки. Перевірити, чи доступна вона ти можеш в особистому кабінеті на iqos.ua в розділі Мої пристрої.

  Протри контакти всередині зарядного пристрою сухою ватною паличкою, а потім знизу тримача сухою та м'якою тканиною і поверни його у пристрій.

  Можливо стався збій електроніки або програмного забезпечення. Спробуй перезавантажити IQOS. Для цього затисни одночасно дві кнопки на зарядному блоці: увімкнення та Bluetooth на пару секунд до миготіння всіх індикаторів. Коли вони згаснуть, перезавантаження закінчилося, пристрій можна використовувати.

  Не допомогло? Перевір версію прошивки свого пристрою у мобільному додатку IQOS. Для цього потрібно встановити IQOS App і підключити пристрій до IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Перевірити версію прошивки можна в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій". Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.

  Все ще ні? Будь ласка, звернись до служби підтримки IQOS.

  Індикатори зарядного пристрою IQOS 2.4 Plus блимають синім

  Якщо ти помітив, що індикатори зарядного пристрою IQOS 2.4 Plus блимають синім – не хвилюйся, це не баг. Це сигнал про те, що пристрій прямо зараз з'єднується зі смартфоном через Bluetooth. Після підключення індикатори згаснуть..

  Тримач IQOS 2.4 Plus не вібрує

  Тримач IQOS 2.4 Плюс повинен подавати вібросигнали лише у трьох випадках: на старті використання, коли стік нагрівся і за дві затяжки до кінця сеансу. Якщо у твого пристрою перестала працювати вібрація, то швидше за все:

  • Ти вимкнув вібросигнали в IQOS App. Підключи пристрій до додатку та перевір налаштування в розділі "Режими вібрації".

  • Стався збій програмного забезпечення чи електроніки. У такому разі можуть допомогти два прийоми:

   - перезавантаження пристрою. Для цього затисни одночасно дві кнопки на корпусі (увімкнення та Bluetooth) на пару секунд до блимання всіх індикаторів. Коли вони згаснуть, перезавантаження закінчилося.

   - оновлення прошивки. Спробуй оновити прошивку у мобільному додатку IQOS. Для цього потрібно встановити IQOS App та підключити до нього пристрій за допомогою кабелю чи Bluetooth. Перевірити версію прошивки можна в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій". Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.

   За оновленням прошивки можна також звернутися до будь-якого IQOS Space.

  Сеанс IQOS 2.4 Plus триває менше 6 хвилин

  Один сеанс IQOS 2.4 Plus – це 6 хвилин або 14 затяжок (дивлячись, що настане раніше). Ти й сам це можеш перевірити. Встав стік, включи девайс. Не використовуй його, а просто засіки час і перевір, чи сеанс триватиме 6 хвилин. Встав новий стік, почни новий сеанс і порахуй кількість затяжок на одному заряді. Має вийти 12-15. Якщо твого IQOS не вистачає на 14 затяжок або 6 хвилин, спробуй ретельно почистити ковпачок та нагрівальне лезо від залишків тютюну за допомогою спеціальних інструментів для чистки.

  Не допомогло? Рекомендуємо перевірити версію прошивки пристрою. Остання версія прошивки запобігає дрібним помилкам у роботі IQOS, допомагає продовжити термін служби акумулятора та прискорює його роботу. Для цього потрібно встановити IQOS App та підключити до нього пристрій за допомогою кабелю чи Bluetooth. Перевірити версію прошивки можна в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій". Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її. За оновленням прошивки можна також звернутися до IQOS Space.

  У тримачі IQOS 2.4 Plus зламалося лезо

  Поломка нагрівального леза IQOS 2.4 Plus, на жаль, не підлягає ремонту і не покривається гарантією. Хороша новина: є одна бонусна заміна пристрою на новий навіть у негарантійних випадках. Таку заміну можна зробити лише один раз протягом 12 місяців від дати покупки. Перевірити, чи доступна вона тобі можна в особистому кабінеті на iqos.ua в розділі Мої пристрої.

  І кілька порад, як уникнути поломки нагрівального елемента:

  • завжди акуратно вставляй стік у девайс, не натискаючи на нього надмірно;

  • чисти тримач лише спеціально призначеними для цього паличками та щіточкою;

  • при чищенні будь особливо обережним з нагрівальним лезом – не натискай на нього;

  • не прокручуй використаний стик, коли виймаєш його після сеансу.

  IQOS 2.4 Plus погано тягнеться або мало аерозолю

  Такий "симптом" може виникнути у двох випадках: настав час почистити пристрій або ти робиш занадто сильні затяжки. Спробуй почати з чистки.

  • Почекай, поки пристрій охолоне після використання, дістань тримач і зніми ковпачок.

  • Встав та обережно прокрути інструмент для чистки IQOS. Рекомендуємо крутити щіточку тільки в один бік, щоб не зламати нагрівальне лезо. Після цього можна витрусити частинки тютюну, що накопичилися.

  • Наступний крок – ретельно, але акуратно прибери все зайве за допомогою палички для чистки IQOS. Не використовуй зубочистки, пилки та інші предмети, щоб не пошкодити лезо.

  І не забувай дати пристрою прогрітися (20 секунд) перед використанням, а також робити паузу між затяжками, щоб лезо встигало рівномірно нагрівати тютюн. Тоді в тебе вийде достатня кількість аерозолю, а його смак буде таким, як і має бути.

  До речі, можеш приносити Айкос на діагностику до найближчого IQOS Space. Ми маємо спеціальне обладнання для діагностики подачі аерозолю. Воно імітує затяжки та заміряє кількість аерозолю, який генерує Айкос. Така перевірка безкоштовна і займає лише кілька хвилин.

  IQOS 2.4+ погано пахне або гірчить аерозоль

  У тримачі IQOS 2.4+ можуть накопичитися дрібні частинки тютюну. Згодом, після багаторазового нагрівання, вони даватимуть неприємний запах і гіркоту у смаку аерозолю. Тут тобі допоможе ретельна чистка пристрою.

  • Перед чиcткою тримача IQOS 2.4+ дай йому охолонути хоча б 30 секунд після використання.

  • Зніми з тримача ковпачок і постукай по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну. Відкрий щіточку для чищення IQOS. Встав її в тримач і обережно поверни 2-3 рази в одному напрямку, не натискаючи.

  • Час від часу використовуй палички для чистки IQOS, щоб почистити тримач та внутрішню частину ковпачка. Коли IQOS якісно очищений, смак буде насиченим та кількість аерозолю буде достатньою.

  Декілька лайфхаків, щоб тютюн не залишався у тримачі:

  • не забувай піднімати ковпачок перед тим, як дістати стик після сеансу;

  • не діставай стік відразу після сеансу, поки нагрівальне лезо ще гаряче;

  • завжди знімай ковпачок перед тим, як витрусити залишки тютюну з тримача.

  У IQOS 2.4 Plus не вставляється стік

  Спочатку переконайся, що вставляєш стік тютюнової стороною вниз. Якщо все так і є, але стік все одно вставляється в тримач із зусиллям або не вставляється зовсім – швидше за все в ковпачку залишилися частки тютюну. Тут допоможе проста чистка.

  Як почистити ковпачок та тримач IQOS від залишків тютюну:

  • Зніми з тримача ковпачок і постукай по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну. Можна навіть постукати тримачем об стіл.

  • Тепер відкрий щіточку для чистки, встав її в тримач і обережно прокрути 2-3 рази в одному напрямку, не натискаючи. Можна ще раз постукати по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну.

  • Використовуйт палички для чистки IQOS, щоб очистити важкодоступні місця. Не натискай занадто сильно, щоб не пошкодити лезо.

  • Не забудь і про ковпачок. Для початку спробуй його просто "продути", щоб очистити від великих залишків тютюну. Після цього рекомендуємо почистити його спеціальними паличками для чистки або навіть промити водою. Головне, витерти його насухо та переконатися, що у тримач не потрапить вода.

  Як зробити, щоб тютюн не залишався у тримачі:

  • не забувай піднімати ковпачок перед тим, як дістати стік після сеансу;

  • не діставай стік відразу після сеансу, поки нагрівальне лезо ще гаряче;

  • завжди знімай ковпачок перед тим, як витрусити залишки тютюну з тримача.

  Тобі також може бути цікаво

  Мар 31, 2022

  Гарантія на IQOS: скільки діє, що покриває, як зробити заміну IQOS

  Читати більше

  Гру 20, 2021

  IQOS блимає червоним: що робити? Практичні поради з відео.

  Читати більше

  Гру 30, 2021

  Як оновити прошивку IQOS до останньої версії?

  Читати більше
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.