TOGETHER. FORWARD.
Еволюція звички.

Еволюція починається з бажання змінити світ на краще.
A gold IQOS device next to a bowl of fruit.

Це еволюція

Ми всі спрагнемо змінити світ на краще. Заради нас самих та людей навколо.

Ти повнолітній курець і шукаєш кращу альтернативу курінню? Здається, ти знайшов. IQOS – це наступний етап еволюції звички. 11 мільйонів користувачів IQOS по всьому світу* вже дійшли цієї думки.

*Фінансові дані PMI, ринкові дослідження PMI та панелі користувачів IQOS. Станом на вересень 2020 року. Користувачі IQOS, які повністю відмовилися від сигарет і для кого наші стіки становлять не менше 70% споживання тютюну за останні 7 днів.

Поділися своєю IQOS-історією

В спільноті IQOS понад 11 мільйонів повнолітніх курців, які відмовились від сигарет*. І у кожного є власна унікально історія. Нам дуже цікаво дізнатися твою! Розкажи, чому ти став користувачем IQOS та додай фото або відео, щоб зробити свою розповідь ще яскравішою!

Поділися своєю історією
Social media images of people using IQOS.
Cigarette filter with brown combustion stains compared to IQOS HEETS stick in IQOS 3 DUO holder with no equivalent stain.

Сигарети
виділяють смоли,
IQOS — ні

Смоли — це канцерогенні речовини, що залишаються після згоряння сигарети. IQOS не виділяє смоли, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він утворює аерозольний залишок, який принципово відрізняється від смол і має значно менший рівень шкідливих хімічних речовин.*
Повний перехід на IQOS є менш шкідливим в порівнянні з курінням сигарет.**

Дізнатися більше

Спробуй IQOS

Спробуй затестити IQOS перед купівлею. Замов тест-драйв IQOS на 7 днів за 1 гривню і відкрий для себе справжній смак чистого тютюну без горіння.

Спробуй IQOS

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.