TOGETHER. FORWARD.
Більше того, що любиш


Ти з IQOS заради задоволення. Заради майже медитативних моментів наодинці з самим собою. Заради вечорів із друзями, що закінчуються на світанку.
Художниця малює використовуючи IQOS

Отримувати задоволення

Поглянь на звичні речі з іншого боку і побачиш нові можливості. Нові задоволення. Нові радощі.

IQOS – це насолода ароматом справжнього тютюну без сигаретного диму та запаху. З ранковою філіжанкою кави. Зі свіжим круасаном і лате-to-go. За вечерею з друзями. А найбільший кайф – розділити ці моменти з найважливішими людьми.

IQOS не виключає усі ризики. Аерозоль містить никотин, який викликає звикання. Призначений тільки для повнолітніх курців, які так чи інакше продовжували б курити або вживати нікотиновмістні продукти.

Поділися своєю IQOS-історією

В спільноті IQOS понад 11 мільйонів повнолітніх курців, які відмовились від сигарет*. І у кожного є власна унікально історія. Нам дуже цікаво дізнатися твою! Розкажи, чому ти став користувачем IQOS та додай фото або відео, щоб зробити свою розповідь ще яскравішою!

Поділися своєю історією
Фото з соціальних мереж
Burnt bread on a fork compared to a clean IQOS HEETS stick in IQOS 3 DUO holder.

В IQOS тютюн не горить

IQOS нагріває тютюн, а не спалює. Завдяки цьому під час його використання немає вогню, диму і попелу. IQOS – кращий вибір, ніж продовжувати курити.

Дізнатися більше

Спробуй IQOS

Спробуй затестити IQOS перед купівлею. Замов тест-драйв IQOS на 7 днів за 1 гривню і відкрий для себе справжній смак чистого тютюну без горіння.

Затестити

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.