TOGETHER. FORWARD.
Далі будемо разом.

Знаєш відчуття, коли нарешті знайшов саме те, 'твоє'? Коли відчуваєш, що ти там, де маєш бути, з тими, з ким маєш бути. Це воно, так?
Чоловік тримає синій IQOS

Бути серед 'своїх'.

IQOS в руці – як фестивальний браслет на зап'ястку. Ми одразу впізнаємо своїх.

У такі моменти ми розуміємо одне одного без слів. Не потрібно нічого говорити в голос.

Поділися своєю IQOS-історією

В спільноті IQOS понад 11 мільйонів повнолітніх курців, які відмовились від сигарет*. І у кожного є власна унікально історія. Нам дуже цікаво дізнатися твою! Розкажи, чому ти став користувачем IQOS та додай фото або відео, щоб зробити свою розповідь ще яскравішою!

Поділися своєю історією
Фото з соціальних мереж
Запалена сигарета поряд зі стіком  IQOS HEETS у холдері IQOS 3 DUO.

IQOS виділяє менше шкідливих речовин, ніж сигаретиs

У сигаретах тютюн горить. При цьому утворюється велика кількість чадного газу. IQOS не спалює тютюн. Завдяки цьому виробляє в середньому на 98% менше чадного газу (CO) і значно менше інших шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами.*

Дізнатися більше

Спробуй IQOSS

Спробуй затестити IQOS перед купівлею. Замов тест-драйв IQOS на 7 днів за 1 гривню і відкрий для себе справжній смак чистого тютюну без горіння.

Затестити

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.