TOGETHER. FORWARD.

Великі зміни починаються з маленького кроку.

Ти повнолітній курець і готовий перейти на кращу альтернативу курінню? А може, ти вже перейшов на сторону IQOS? Раді, що ми разом. IQOS – це сучасний спосіб насолоджуватися ароматом тютюну без диму і попелу. Думаємо, ти не пожалкуєш про свій вибір.

IQOS не виключає усі ризики. Аерозоль містить никотин, який викликає звикання. Призначений тільки для повнолітніх курців, які так чи інакше продовжували б курити або вживати нікотиновмістні продукти.

Чоловік тримає IQOS і його обіймає дівчина

Більше того, що любиш

Більше того, що любиш

Дізнатися більше

Дізнатися більше

Еволюція звички

Еволюція звички

Дізнатися більше

Дізнатися більшеe

Далі будемо разом

Далі будемо разом

Дізнатися більше

Дізнатися більше

«IQOS став поворотним моментом як для мене, так і для моєї пари. Зручний, практичний, функціональний. Тепер назавжди з ним. Повністю задоволена».
Джиада Італія

Поділися своєю IQOS-історією

В спільноті IQOS понад 11 мільйонів повнолітніх курців, які відмовились від сигарет*. І у кожного є власна унікально історія. Нам дуже цікаво дізнатися твою! Розкажи, чому ти став користувачем IQOS та додай фото або відео, щоб зробити свою розповідь ще яскравішою!

Поділися історією
Фото з соціальних мереж

Спробуй IQOS

Спробуй затестити IQOS перед купівлею. Замов тест-драйв IQOS на 7 днів за 1 гривню і відкрий для себе справжній смак чистого тютюну без горіння.

Затестити

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.