ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

КУПИТИ IQOS, ПРО ЯКИЙ ДАВНО МРІЯВ – КРУТІ ЦІНИ ДО НОВОГО РОКУ

Є чим підняти настрій шанувальників бренду напередодні свят! До Нового Року – нові ціни на наші топові девайси: IQOS DUO і lil SOLID.

Рік видався непростий, а протягом останніх тижнів взагалі довелося розвинути неабияку швидкість, щоб все встигнути. Тож нові ціни принесуть радість тим, хто в святковій метушні так і не встиг подбати про подарунки.

IQOS DUO за 1299 грн (замість 1999 грн)

Для тих, хто все ще не знає про фішки найрозумнішої та найергономічнішої моделі в лінійці IQOS, розповідаємо головне:

  • Додаток DUO з’явився не просто так. Головна відмінність IQOS DUO від попередників — можливість використовувати не один, а одразу два стіки один за одним без перерви на підзарядку.
  • Не дивлячись на те, що стіка ви використали два, довго очікувати на підзарядку не знадобиться. Завдяки розумному аккумулятору девайс швидко поновлює силу. Зарядка до одного використання триватиме від 10 секунд (максимум, 1:50), якщо батарея встигне накопичити невикористану енергію.
  • IQOS DUO продуманий до дрібниць. Використовувати його дуже просто. А ще + 100 за естетику, плавні лінії, тонкий і легкий тримач.

Тож, у вас є можливість придбати найкрутішу модель IQOS зі знижкою.

Придбати IQOS DUO за 1299 грн

новорічна ціна айкос дуо

lil SOLID за 599 грн (замість 999 грн)

Якщо про Айкос ви точно знаєте, то про lil SOLID могли нічогісінько й не чути. Знайомтеся, lil SOLID — гаджет для нагрівання тютюну, розроблений корейською компанією KT&G. В Україні його презентував PMI у січні 2020 року.

Необхідно більше інформації? Ловіть!

  • Найголовніше – батарея lil SOLID розрахована на 20 стіків без підзарядки і без очікування між використанням.
  • Девайс має монолітну конструкцію – він не поділяється на тримач і зарядний пристрій. У використанні – напрочуд простий (керувати ним можна за допомогою однієї кнопки).
  • Про всі зміни у своїй роботі (готовність до використання, закінчення сеансу, статус заряду батареї) Ліл повідомляє світловими сигналами індикатора кнопки або за допомогою вібрації.

Придбати lil SOLID за 599 грн

новорічна ціна ліл солід

Лімітована серія IQOS DUO “Вишня з льодом” – 1599 грн (замість 1999 грн)

Добрі новини не закінчуються. Окрім знижок на головні моделі гаджетів, з’явилася і спеціальна ціна на IQOS лімітованої серії “Вишня з льодом”. Дізнатися більше про IQOS Limited edition “Вишня з льодом”.

Нових вишнево-льодяних айокосів не так багато, лімітована серія на те й лімітована. Як тільки останній “льодяний” айкос знайде свого власника, продажі буде припинено. Так що радимо думати повільно, а вирішувати – швидко, поки гаджети ще є у наявності.

Придбати IQOS DUO Вишня з льодом за 1599 грн.

новорічна ціна айкос вишня з льодом

Подарунки не закінчуються – знижки на аксесуари

Ну і, насамкінець, новорічний bonus track. В арсеналі додатків до IQOS DUO існує чималий вибір аксесуарів: чохли, ковпачки, бічні панелі і багато іншого. Більшість – за зниженими цінами у розділі SALE.

Ви зможете підібрати доповнення до головного подарунку або перетворити аксесуар в самостійний подарунок. Це якраз вкладається в бюджет середньостатистичного сікрет санти. Ціни на аксесуари зі знижками стартують від 99 грн.

Є можливість отримати незвичайний IQOS безкоштовно

Крім спеціальних цін, ми підготували ще один подарунок для всіх підписників нашого інстаграм аккаунту @iqos_ua. Хоча який один – цілих 7! Протягом усього періоду новорічного марафону ми проведемо 7 розіграшів лімітованих девайсів: новенького кольору вишні з льодом, девайсу з гравіюванням і цілісінькі набори з різними аксесуарами. Все, що потрібно – бути підписаними на аккаунт @iqos_ua і слідкувати за оновленнями стрічки.

Але й на цих розіграшах ми не зупиняємося. Разом з підписниками ми рахуємо дні до Нового року і ділимося одне з одним своїми традиціями. За найкласніші – сертифікати на шопінг. Коротше, якщо ви, раптом, ще не з нами, не бачимо причин, не підписатися на наші соціальні мережі прямо зараз.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше