ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

ЩО ПОДАРУВАТИ НА НОВИЙ РІК КУРЦЕВІ АБО КОРИСТУВАЧЕВІ IQOS?

До Нового року залишилося два тижні, а подарунки досі не вибрані і не упаковані? No panic. Є ідеї подарунків для близьких, які курять, або для користувачів IQOS. Так, в сучасному hi-tech світі здивувати друзів і рідних подарунком непросто. Але це не привід не спробувати.

Подарунок для курця: IQOS DUO або lil SOLID

Кращий подарунок — це бажаний подарунок, котрим будуть користуватися кожен день, а не забудуть нерозпаковану коробку в шафі. Щоб ваш подарунок сподобався і став постійним супутником ваших друзів/рідних, він повинен бути корисним і практичним, стильним і трендовим, а ще створювати wow-ефект. Загалом, ви вже здогадалися, що мова піде про IQOS.

IQOS — це пристрій для нагрівання тютюну, здатний зробити життя курця краще. По-перше, в аерозолі міститься на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами. По-друге, при використанні Айкос немає диму і попелу, запах диму не залишається на речах і волоссі. По-третє, використання IQOS буде менше заважати оточуючим, ніж куріння.

Топовий гаджет в лінійці IQOS — це IQOS DUO. Найстильніший, технічно просунутий, найбільш досконалий. Заряд тримача Айкос Дуо розрахований на два стіки поспіль. Так що немає необхідності чекати, поки пристрій підзарядиться.

Купити IQOS DUO.

Якщо вибираєте подарунок в бюджеті до 1000 грн, придивіться до lil SOLID — свого роду другої лінії, представленої IQOS (PMI). Цей гаджет працює за схожим з IQOS принципом. Ліл Солід нагріває тютюн, а не підпалює його. Девайс має формат "все в одному" без традиційного поділу на зарядний пристрій і тримач, зате дозволяє використовувати до 20 стіків без підзарядок.

Купити lil SOLID.

айкос подарунки новий рік

Подарунок для користувача IQOS: лімітований IQOS "Вишня з льодом" і набір аксесуарів

Першого грудня в продаж офіційно поступило лімітоване забарвлення IQOS «Вишня з Льодом» — максимально новорічний гаджет, що поєднує глибокий винний колір з крижаним блакитним. Якщо підбираєте подарунок для естета — лімітована серія стане ідеальним варіантом.

З технічного боку IQOS "Вишня з льодом" має весь набір характеристик моделі DUO: можливість використовувати два стіки поспіль, автономність і чудова ергономіка.

Будьте уважні — серія лімітована не тільки з точки зору назви. Багатьом захочеться придбати рідкісний гаджет в свою колекцію, так що якщо вирішили порадувати своїх обраних — the time is now.

Замовити IQOS Вишня з льодом.

Можна додати в подарункову корзину «вишеньку на торті». Для IQOS існує величезний вибір аксесуарів, що включають чохли, ковпачки, бічні панелі і багато іншого. Кольори можна комбінувати між собою, досягаючи нових незвичайних поєднань. А тепер у вашому розпорядженні ще і Крижана Колекція — чохол, ковпачок і бічна панель крижаного кольору. З таким арсеналом ви зможете здивувати навіть самого вимогливого користувача.

До речі, ціни на аксесуари для IQOS стартують від 99 грн, так ви спокійно зможете укластися в бюджет офісного "Сікрет Санти".

Дивитись аксесуари для IQOS.

айкос вишня з льодом

Подарунок самому собі: IQOS з лімітованої колекції і нові стіки на пробу

Уже вибрали подарунки друзям і родині? Хм, тоді можна привітати себе і нагородити за передбачливість і розважливість. Якщо душа просить ґрунтовного подарунка, теж погляньте на лімітований IQOS "Вишня з льодом". Якщо потрібна маленька приємність, можна порадувати себе і замовити нові смаки стіків на пробу — тропічні Heets Tropical Swift або тютюновий з кремово-горіховими нотками Heets Teak.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше