ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

ГРАВІЮВАННЯ НА IQOS. КРУТІШЕ НІЖ НАКЛЕЙКА. ЯК ОТРИМАТИ НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИЙ ДЕВАЙС?

Що може бути крутіше, ніж IQOS? Ексклюзивний IQOS з гравіюванням! Розповідаємо, що це, як це і де можна зробити.

Спойлер: варто поспішити. Найближча можливість зробити гравіюванням— до 8 січня в київському ТРЦ Blockbuster Mall, щоб встигнути до локдауна.

Другий спойлер: гравіювання на IQOS робимо безкоштовно!

Що таке гравіювання на IQOS? Чим відрізняється від наклейок на IQOS.

Багато хто думає, що це просто наклейка на Айкос, але це набагато крутіше. Гравіювання — це лазерне нанесення ескізу на девайс, яке робить спеціальна машина під впливом високих температур. Головна перевага перед стікерами на IQOS або розмальованими чохлами — цей малюнок залишається з девайсом назавжди. При акуратному користуванні таке покриття не стирається, не знімається, не відшаровується, не вицвітає, його не потрібно оновлювати.

айкос гравіювання

Навіщо потрібно робити гравіювання девайса?

Нанесення малюнка на свій гаджет — це можливість виділити його і зробити не таким, як всі інші. Зараз в нашому каталозі понад 100 варіантів кастомізації, серед яких можна знайти незвичайні абстрактні малюнки, яскраві кольорові геометричні форми, звірині принти, дуже тонкі контури зображень і багато іншого. Нанести малюнок можна на обидві сторони девайса, на одну з них і навіть просто на бічну панель. Загалом, варіантів створити щось унікальне — море.

Де можна зробити гравіювання на Айкос?

Зараз можливість нанести ексклюзивний малюнок на IQOS є у киян — до 8 січня в ТРЦ Блокбастер Молл (проспект Степана Бандери, 36).

Спеціальна машинка для гравіювання IQOS переїжджає з місця на місце. Раніше користувачі Айкос часто могли програвірувати свій гаджет на івентах: музичних фестивалях, блошиних ринках або тижнях мод. З огляду на те, що раніше прикрасити гаджет можна було тільки з покупкою чохла або наклейкою на Айкос, така можливість сподобалася нашим клієнтам і з часом у IQOS зон почали збиратися черги з бажаючих отримати ексклюзивний девайс.

Так що ми вирішили відправити гравірувальну машину "на гастролі" по фірмових магазинах IQOS Space. Тільки за останні пару місяців кастомізовані дизайни створювали у Львові, Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Харкові.

Будемо оновлювати дати і місця, де можна безкоштовно зробити гравіювання на своїх Айкосах, тут і в Insta. Не пропускайте оновлення — гравірувальна машина приїжджає ненадовго.

гравіювання айкос

Як відбувається гравірування IQOS?

Найскладніше в цьому процесі — вибрати найкрасивіший дизайн. Адже їх уже більше сотні. І при цьому, ми регулярно додаємо нові. Так що якщо раніше ви вже були на наших івентах і дивилися каталог, є сенс зазирнути в нього знову.

Повертаємося до процесу. Для нанесення гравіювання не потрібна попередній запис. Ви просто приходите в магазин у зручний час, разом з нашим консультантом вибираєте дизайн з каталогу і віддаєте йому свій девайс, щоб назад отримати вже особливим. Сам процес займає не більше 10 хвилин. У цей час можна посидіти в зоні відпочинку, вибрати аксесуари для свого IQOS або поповнити запаси стіків HEETS. До речі, ви вже пробували новий смак HEETS Tropical?

Скільки коштує гравіювання і на яких девайсах можна зробити?

Найважливіше і приємне — це безкоштовно. Просто комплімент для наших користувачів.

гравіювання можна зробити на найпопулярніших моделях IQOS — IQOS DUO і IQOS 2.4+. Важливо відзначити, що нанести малюнок можна не тільки на новий девайс, але і на свій вірний гаджет, куплений в будь-який час і в будь-якій точці продажу. На пристроях IQOS Multi і lil SOLID гравіювання зробити не вийде.

наклейка айкос
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше