ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

ЛІМІТОВАНИЙ КОЛІР IQOS DUO "ВИШНЯ З ЛЬОДОМ" ВЖЕ В ПРОДАЖУ

Готуйте свої віш-листи – лімітований IQOS DUO Вишня з льодом вже на iqos.ua і в фірмових магазинах! Знаємо, що такі новини завжди в топі у наших користувачів – хто не любить лімітовані колекції.

На що схожий колір "Вишня з льодом"?

новий айкос

Погляньте на нього. Ось він, справжній зимовий контраст. Це полум'я і лід. Це гарячий малиновий чай і сніг за вікном. Це затишний бордовий светр і іній на склі.

У корпусу зарядного пристрою і тримача – глибокий темно-вишневий, бордовий колір. Можна описати його як винний, бургунді або як улюблений колір фешн-дизайнерів – марсала. Зате знімна бічна панель і ковпачок – несподіваного холодного, льодово-блакитного кольору. У ковпачка ніжний світло-блакитний колір + матове покриття. Зате бічна панелька має глибокий дуже холодний темно-блакитний відтінок. Завдяки сяючому глянцевому покриттю і ефекту хамелеона, вона переливається на світлі. Нагадує то чи блакитну глазур на торті, то чи крижану поверхню замерзлого озера.

Загалом, якщо чого і не вистачало для зимово-новорічного настрою, так це нового IQOS DUO кольору вишні з льодом. Холодні вечори, сніг за вікном, в долонях паруюча кружка з гарячим чаєм, в голові грає Jingle bells, а думки вже тільки про наступаючі свята і, звичайно, про подарунки.

Новий IQOS DUO Вишня з льодом: скільки коштує, де купити

Новий вишневий Айкос коштує стільки ж, як і інші моделі DUO – 1999 грн. Кількість цих пристроїв обмежена, на те це і лімітована колекція. Якщо хочете отримати незвичайний ексклюзивний IQOS або підшукати вау-подарунок повнолітньому другу, що палить, радимо поквапитися.

Продажі вишнево-крижаного Айкос Дуо вже відкрилися на офіційному сайті з безкоштовною доставкою і в мережі фірмових магазинів IQOS Space.

Купити новий лімітований IQOS DUO Вишня з льодом.

До речі, аксесуари з Льодяної колекції можна замовити і окремо.

Льодяний ковпачок за 299 грн
Льодяна бічна панель за 299 грн
Льодяний силіконовий чохол за 249 грн

нові аксесуари айкос

Для тих, кому важливі технічні характеристики

Лімітований IQOS DUO, як і інші пристрої цієї моделі, складається з двох частин. Зарядний блок і тримач виконані в вишневому кольорі, а бічна панель з ковпачком – льодово-блакитні.

Технічні характеристики незмінні:

  • 2 використання поспіль без перерви на підзарядку;
  • прискорена перезарядка до одного використання після 2 стіків займе від 10 секунд (максимум, 1:50), якщо батареї вдалося акумулювати невикористану енергію;
  • змінна дверцята на магнітних кріпленнях;
  • ударостійкий корпус Protect Plus.

Нагадаємо, що це найкрутіша і технологічна модель з усієї лінійки IQOS.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше