ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?


Продовжити з логіном
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Ми відправили смс-код на номер [phone]


Продовжити з логіном
OR

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ IQOS РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ?

Якщо наші девайси починають підвисати — ми їх перезавантажуємо.

Так часто буває з комп'ютерами та телефонами. Айкос не виключення. Йому теж іноді необхідне перезавантаження. Воно може допомогти, якщо трапився сбій електроніки або програмного забезпечення.

Перезавантажувати пристрій можна в будь-якій ситуації. Це не завжди може спрацювати, але гірше від цього точно не стане.

Якщо у вас виникла механічна поломка, наприклад, айкос розбився або впав у воду, то перезавантаження не допоможе.

У яких випадках перезавантаження IQOS може допомогти?

  • Не заряджається тримач або зарядний блок.
  • Індикатори тримача або зарядного блоку світяться червоним.
  • Тримач не вібрує.
  • Індикатори на пристрої не світяться.

Як перезавантажити IQOS: інструкція для моделей IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 DUO і IQOS 3 Multi

IQOS 2.4 Plus

На зарядному блоці цієї моделі є дві кнопки. Кнопка включення і кнопка Bluetooth. Для перезавантаження їх потрібно затиснути одночасно. Тримати в такому стані потрібно приблизно 2 секунди. Після цього всі індикатори на блоці почнуть мигати. Так і має бути. Коли індикатори згаснуть — перезавантаження закінчилася, пристрій можна використовувати.

як перезавантажити айкос 24

IQOS 3 DUO

У цій моделі функція Bluetooth активується автоматично, коли пристрій знаходиться поруч зі смартфоном. На зарядному блоці тільки одна кнопка — кнопка включення. Цю кнопку необхідно затиснути і тримати близько 10 секунд. Всі індикатори згаснуть. Потім вони засвітяться ще два рази і знову згаснуть. Після цього девайс готовий до використання.

як перезавантажити айкос дуо

IQOS 3 Multi

У цієї моделі монолітна структура "все в одному". На ньому всього одна кнопка. Її ми затискаємо на 10 секунд і чекаємо. Коли індикатор внизу погасне — можна користуватися.

як перезавантажити айкос мульті

Дивіться докладне відео з інструкцією з перезавантаження девайсів різних моделей:


Що робити, якщо перезавантаження не допомогло?

Якщо ваш пристрій не працює після перезавантаження — спробуйте якісно почистити його і поставити на зарядку. Для зарядки радимо використовувати оригінальний шнур, який йде в комплектації, а для чищення спеціальну щіточку і брендові ватні палички з легким спиртовим просоченням. Тримач не варто чистити сторонніми предметами, інакше ризикуєте зламати лезо.

Перезавантаження — це дієвий варіант привести IQOS до тями. Але при механічних пошкодженнях перезавантаження, на жаль, не допоможе.

Якщо немає видимих механічних пошкоджень, то радимо звернутися за сервісною підтримкою по гарантії.

Гарантія діє 1 рік з моменту покупки або з моменту останньої заміни. Гарантійні випадки — це зазвичай брак виробництва, несправність в комплектації або програмного забезпечення.

Негарантійні — виникають в результаті неправильного або неакуратного використання. Наприклад, якщо айкос впав у воду, айкос впав і тріснув, зламалося лезо.

Ми розуміємо, наскільки це неприємно, особливо, якщо девайс купили недавно. Тому ми готові один раз протягом першого року замінити пристрій з негарантійної поломкою.

Куди звернутися для діагностики або заміни несправного девайса?

  • У IQOS Space. На місці наші фахівці зможуть провести діагностику девайса і, якщо потрібно, обміняти пристрій на новий.
  • Viber бот. Дотримуйтесь підказок та інструкцій IQOS бота в розділі "Діагностика і гарантія". У разі поломки, ви зможете залишити контакти і дані для кур'єрської заміни прямо в боті.
  • Колл-центр 4767. Оператори зможуть оформити заміну девайса Новою поштою або кур'єрською доставкою.

Якщо пристрій зламався і гарантія закінчилася, то скористайтеся опцією заміни непрацюючого компонента (тримача або зарядного пристрою) на новий за спеціальною ціною — 299 грн. Для цього вам потрібно буде здати ваш старий тримач / зарядний пристрій.

Для оформлення такої заміни можна звернутись у фірмовий магазин IQOS або зателефонувати у кол-центр (за номером 4767). Деталі пропозиції можна також дізнатись у них.

Ще один варіант — скористайтеся програмою «Онови свій IQOS». В такому випадку у вас буде можливість купити IQOS 3 DUO за спеціальною ціною 1599 грн. незалежно від вашої моделі IQOS (2.4+, 3, Multi)

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше