Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  lil SOLID - FAQs

  lil™ – це торгова марка компанії KT&G, розробника та виробника пристроїв для нагрівання тютюну lil™ SOLID. Philip Morris Products S.A. імпортує та реалізує пристрій lil™ SOLID, використовуючи торгову марку lil™ за ліцензійною угодою. В рамках цього партнерства Philip Morris і команда IQOS представляють lil™ SOLID в Україні як лінійку альтернативних пристроїв для курців.
  IQOS і lil — це 2 різні бренди систем нагрівання тютюну, які дещо відрізняються за технологією. lil SOLID introduced by IQOS — це нова лінійка пристроїв для нагрівання тютюну.
  • Більшість моделей IQOS (3, 3 DUO, 2.4 Plus і попередні) складаються з двох компонентів: тримача і зарядного пристрою.
  • lil SOLID має формат все-в-одному. Така ж моноблочна конструкція у IQOS 3 Multi.
  • lil SOLID дозволяє використовувати до 20 стіків поспіль без пауз на підзарядку. Але після четвертого стіка пристрою знадобиться кілька хвилин, щоб охолонути.
  • IQOS 2.4 Plus вимагає короткої підзарядки тримача після кожного стіка. Зате тримач у нього компактний, мініатюрний, його зручно тримати в пальцях. IQOS 3 DUO розрахований на максимум 2 стіки поспіль. Потім тримачу потрібна коротка підзарядка. IQOS 3 Multi дозволяє використовувати хоч 10 стіків поспіль без пауз на підзарядку або охолодження.
  • Обидва пристрої нагрівають тютюн, а не підпалюють його. Однак IQOS нагріває тютюн за допомогою плоского нагрівального леза, а всередині lil цю роль нагрівача виконує спеціальна голка.
  Якщо у вас новий lil SOLID і ви будете використовувати пристрій вперше, спочатку виведіть його зі "сплячого режиму", поставивши на зарядку хоча б на кілька секунд. Якщо індикатор не загориться, значить батарея розряджена. Знадобиться повна зарядка (~2 години) від електричної розетки.
  1. Відсуньте круглу кришечку на ковпачку вбік.
  2. Вставте стік до сріблястої лінії тютюновою частиною вниз.
  3. Утримуйте кнопку включення 2 секунди до вібрації. Індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться близько 20 секунд, щоб нагріти тютюн. Після другої вібрації індикатор перестане блимати.
  Можна використовувати!

  Сеанс триває 14 затяжок або 4 хвилини в залежності від того, що настане раніше. За 30 секунд або 3 затягування до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор буде блимати блакитним. Після закінчення сеансу пристрій вимкнеться автоматично.

  Щоб дістати стік, прокрутіть його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягніть стік і закрийте кришечку.

  Ви можете використовувати до 4 стіків поспіль. Після 4 послідовних сеансів, пристрій буде автоматично охолоджуватися (знадобиться 3 хвилини і 30 секунд). Зачекайте, поки температура пристрою стабілізується (індикатор блимне помаранчевим 1 раз).
  Щоб перевірити рівень заряду lil SOLID, натисніть кнопку або увімкніть пристрій в розетку за допомогою USB-кабелю та блока живлення, які йдуть в комплекті.

  Індикатор в залежності від рівня заряду блимає відповідним кольором: синій (~ 60-100%), світло-блакитний (~ 30-60%), помаранчевий (~ 0-30%) або червоний (пристрій розряджений повністю).
  Для повної зарядки lil SOLID за допомогою USB-кабеля та блоку живлення необхідно близько 2 годин.

  lil SOLID не потребує повного заряду для роботи, однак рекомендуємо повністю зарядити пристрій перед першим використанням. Повний заряд гарантує до 20 сеансів використань.
  Щоб перезевантажити lil SOLID, необхідно зробити декілька простих кроків:
  1. Утримуйте кнопку протягом 8 секунд. Не відпускайте кнопку навіть, коли пристрій завібрує.
  2. Індикатор заблимає по 2 рази синім, світло-блакитним і помаранчевим, сигналізуючи про те, що процес перезавантаження почався.
  3. Коли перезавантаження завершиться, пристрій завібрує, а індикатор заблимає світло-блакитним протягом 1 секунди.
  Ви можете самостійно провести онлайн-діагностику.

  Не допомогло? Зверніться по допомогу до Служби підтримки: 4767 або 0 800 507 807
  Час роботи: щодня з 09:30 до 21:30
  або до найближчого магазину IQOS Space.
  Щіточка для чистки IQOS не підходить для чистки lil SOLID. Аксесуари для чистки спеціально розроблені так, щоб оптимально чистити відповідний пристрій. Застосування будь-якого виробу іншої марки може спричинити пошкодження нагрівальних елементів.

  Проте ви можете використовувати палички для чистки IQOS і для lil SOLID.
  Для найкращого смаку та коректної роботи пристрою, lil SOLID необхідно чистити після кожних 20 використань, тобто після кожної пачки стіків.
  Тримайте пристрій подалі від джерел занадто високої або низької температури і підвищеної вологості, щоб не порушити коректну роботу батареї.

  Якщо довго не користуватися lil SOLID, то акумулятор може розрядитися, тому перезарядіть пристрій перед використанням після довгої перерви.
  Спробуйте провести онлайн-діагностику пристрою.
  Причиною стійкого неприємного запаху може бути нерегулярна або неякісна чистка. Ми рекомендуємо чистити пристрій регулярно після кожної пачки стіків.

  Якщо ви продовжите користуватися пристроєм, не вичистивши його, частинки тютюну, що залишилися всередині, при нагріванні можуть створювати стійкий неприємний запах.
  Якщо ви робите затяжку і відчуваєте, що отримуєте від lil менше аерозолю ніж зазвичай, спочатку переконайтеся в тому, що ви:
  • правильно вставили стік в пристрій lil SOLID, не зламавши і не зігнувши його
  • дали можливість пристрою прогрітися протягом 20 секунд перед тим, як зробити першу затяжку
  • регулярно чистите lil SOLID (кожні 20 стіків)
  • робите паузи між затяжками, даючи можливість голці належним чином нагріти тютюн і випарувати аерозоль.
  Поки що у нас немає великого вибору варіантів кастомізації lil SOLID. В першу чергу ми пропонуємо аксесуари практичного характеру: для зарядки lil SOLID — блок живлення і USB-кабель; змінна кришечка для нагрівальної камери; ковпачки в 3 кольорах, відповідних кольорам основної лінійки — білий, синій і чорний.

  Якщо вас цікавить пристрій з широким асортиментом аксесуарів, зверніть увагу на IQOS.
  До складу стіку входить справжній тютюн, який проходить спеціальну обробку.

  Тютюнова частина стіка містить суміш кількох видів подрібненого тютюну та необхідних для випаровування інгредієнтів. Цю суміш висушують, пресують та нарізають таким чином, щоб нагрівальна голка lil SOLID легко входила у тютюн стіка.

  Нетютюнова частина (фільтр) складається з повітряної камери (порожниста ацетатна трубка), охолоджувальної вставки, фільтру та зовнішнього слою паперу.
  Стіки Fiit призначені виключно для нагрівання, в жодному разі не для підпалювання (як, наприклад, сигарети).

  Коли стіки нагріваються за допомогою lil SOLID, виділяється аерозоль, а не дим. У процесі немає вогню, сигаретного диму та попелу.

  Важливо: стіки Fiit містять тютюн, а отже і нікотин.
  Те, що ви відчуваєте з Fiit - це смак справжнього тютюну, який нагрівається, а не горить.

  Технологія інша, тому і смак інший, його не слід порівнювати зі смаком сигаретного диму.
  Ні. Сигарети не можна використовувати з пристроєм lil SOLID, тому що конструкція звичайних сигарет відрізняється від конструкції стіків Fiit.
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.