Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  lil SOLID 2.0 - FAQs

  lil™ SOLID 2.0 — це пристрій для нагрівання тютюну наступного покоління lil™ SOLID все-в-одному, представлене IQOS™, щоб насолоджуватися справжнім смаком тютюну без диму і попелу.

  lil™ SOLID 2.0 призначений для використання зі стіками Fiit.

  lil™ SOLID 2.0 — це бездимна альтернатива сигаретам для тих дорослих, які в іншому випадку продовжували б курити або вживати інші нікотинові продукти.
  lil™ SOLID 2.0 — це пристрій для нагрівання тютюну формату "все-в-одному", розроблений, щоб насолоджуватися справжнім смаком тютюну без диму та попелу. Це наступне покоління пристроїв від lil™ SOLID, представленого IQOS™ .

  lil™ SOLID 2.0 нагрівається за допомогою індукції. Нагрівальний елемент (нагрівальна голка з нержавіючої сталі) генерує тепло через індукційне магнітне поле. Голка рівномірно прогрівається по всій довжині та нагріває тютюн в стіку зсередини.

  З lil™ SOLID 2.0 тривалість використання кожного стіка збільшилася з 4 хвилин до 5 хвилин (або 14 затяжок, в залежності від того, що настане раніше). Загального заряду lil™ SOLID 2.0 тепер вистачає на 25 стіків замість 20, як раніше в lil SOLID. lil ™ SOLID 2.0 можна використовувати 3 рази поспіль без пауз, після чого йому знадобиться пара хвилин, щоб охолонути.
  Якщо у вас новий lil SOLID 2.0 і ви будете використовувати пристрій вперше, спочатку виведіть його зі "сплячого режиму", поставивши на зарядку хоча б на кілька секунд. Якщо індикатор не загориться, значить батарея розряджена. Знадобиться повна зарядка (~2 години) від електричної розетки.
  1. Відсуньте круглу кришечку на ковпачку вбік.
  2. Вставте стік до сріблястої лінії тютюновою частиною вниз.
  3. Утримуйте кнопку включення 2 секунди до вібрації. Індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться близько 25 секунд, щоб нагріти тютюн. Після другої вібрації індикатор перестане блимати.
  Можна використовувати!

  Сеанс триває 14 затяжок або 5 хвилини в залежності від того, що настане раніше. За 30 секунд або 3 затягування до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор буде блимати блакитним. Після закінчення сеансу пристрій вимкнеться автоматично.

  Щоб дістати стік, прокрутіть його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягніть стік і закрийте кришечку.

  Ви можете використовувати до 3 стіків поспіль.
  Щоб перевірити рівень заряду пристрою lil SOLID 2.0, натисніть кнопку або увімкніть пристрій в розетку за допомогою USB-кабелю та блока живлення, які йдуть в комплекті.

  Індикатор в залежності від рівня заряду блимає відповідним кольором: синій (~ 60-100%), світло-блакитний (~ 30-60%), помаранчевий (~ 0-30%) або червоний (пристрій розряджений повністю).
  Щоб перезевантажити lil SOLID 2.0, необхідно зробити декілька простих кроків:
  1. Утримуйте кнопку протягом 8 секунд. Не відпускайте кнопку, навіть коли пристрій завібрує.
  2. Індикатор заблимає послідовно по 2 рази червоним, помаранчевим, синім та світло-блакитним.
  3. Коли перезавантаження завершиться, пристрій завібрує двічі, а індикатор блиматиме світло-блакитним протягом 1 секунди.
  Завжди вимикайте пристрій перед чищенням. Дайте йому охолонути після останнього використання.
  1. Щоб використовувати Т-подібну щіточку для чищення, акуратно відкрийте бічну частину з позначкою ⊙.
  2. Щоб використовувати щіточку для чищення, обережно відкрийте бічну частину з позначкою.
  3. Зніміть ковпачок з пристрою.
  4. Вставте Т-подібну щіточку в пристрій і почистіть його, обертальними рухами. Повторіть цю процедуру за допомогою щіточки для чищення.
  Проведіть онлайн-діагностику за посиланням.

  Не допомогло? Зверніться по допомогу до Служби підтримки: 4767 або 0 800 507 807
  Час роботи: щодня з 09:30 до 21:30
  або до найближчого магазину IQOS Space.
  Причиною стійкого неприємного запаху може бути нерегулярна або неякісна чистка. Ми рекомендуємо чистити пристрій регулярно після кожної пачки стіків.

  Якщо ви продовжите користуватися пристроєм, не вичистивши його, частинки тютюну, що залишилися всередині, при нагріванні можуть створювати стійкий неприємний запах.
  І сигарети, і стіки Fiit™ містять тютюн. А в тютюні є нікотин, що викликає звикання. Однак це єдина схожість.

  У сигаретах тютюн згорає, в той час як в Fiits він нагрівається при використанні з lil™ SOLID 2.0.

  Оскільки lil™ SOLID 2.0 нагріває тютюн, а не спалює його, ви отримаєте більше задоволення з Fiit™: тут менше запаху, ніж від сигарети*, немає попелу і диму.
  * Джерело: дослідження, проведене в Росії за участю 326 повнолітніх курців і споживачів тютюну, вересень 2020 року.
  Ні. Сигарети не можна використовувати з lil™ SOLID 2.0 через непризначену для цього конструкцію. Стіки Fiit™ спеціально розроблені для використання з пристроєм lil™ SOLID.
  Якщо ви робите затяжку і відчуваєте, що отримуєте від lil менше аерозолю ніж зазвичай, спочатку переконайтеся в тому, що ви:
  • правильно вставили стік в пристрій lil SOLID 2.0, не зламавши і не зігнувши його
  • дали можливість пристрою прогрітися протягом 20 секунд перед тим, як зробити першу затяжку
  • регулярно чистите lil SOLID 2.0 (кожні 20 стіків)
  • робите паузи між затяжками, даючи можливість голці належним чином нагріти тютюн і випарувати аерозоль.
  IQOS і lil SOLID — це 2 різні бренди систем нагрівання тютюну, які дещо відрізняються за технологією.
  • Більшість моделей IQOS (3, 3 DUO, 2.4 Plus і попередні) складаються з двох компонентів: тримача і зарядного пристрою.
  • lil SOLID 2.0 має формат все-в-одному. Така ж моноблочна конструкція у IQOS 3 Multi.
  • lil SOLID 2.0 дозволяє використовувати до 25 стіків поспіль без пауз на підзарядку. Але після третього стіка пристрою знадобиться кілька хвилин, щоб охолонути.
  • IQOS 2.4 Plus вимагає короткої підзарядки тримача після кожного стіка. Зате тримач у нього компактний, мініатюрний, його зручно тримати в пальцях. IQOS 3 DUO розрахований на максимум 2 стіки поспіль. Потім тримачу потрібна коротка підзарядка. IQOS 3 Multi дозволяє використовувати хоч 10 стіків поспіль без пауз на підзарядку або охолодження.
  • Обидва пристрої нагрівають тютюн, а не підпалюють його. Однак IQOS нагріває тютюн за допомогою плоского нагрівального леза, а всередині lil SOLID 2.0 цю роль нагрівача виконує спеціальна голка.
  PMI ставить перед собою завдання змінити на краще життя всіх повнолітніх курців, які так чи інакше продовжували б курити або вживати інші нікотинові продукти. Тому ми даємо можливість перейти на кращі альтернативи сигаретам.

  Ми розробляємо та продаємо власну лінійку бездимних альтернатив сигаретам. Але комерціалізація lil за межами Південної Кореї доповнює наш солідний портфель бездимних альтернатив, надаючи повнолітнім курцям більше можливостей вибору за смаком, ціною та технології.

  Важлива інформація: IQOS і lil SOLID не виключають всі ризики. Більше в розділі Важлива інформація.
  До складу стіку входить справжній тютюн, який проходить спеціальну обробку.

  Тютюнова частина стіка містить суміш кількох видів подрібненого тютюну та необхідних для випаровування інгредієнтів. Цю суміш висушують, пресують та нарізають таким чином, щоб нагрівальна голка lil SOLID легко входила у тютюн стіка.

  Нетютюнова частина (фільтр) складається з повітряної камери (порожниста ацетатна трубка), охолоджувальної вставки, фільтру та зовнішнього слою паперу.
  Стіки Fiit призначені виключно для нагрівання, в жодному разі не для підпалювання (як, наприклад, сигарети).

  Коли стіки нагріваються за допомогою lil SOLID, виділяється аерозоль, а не дим. У процесі немає вогню, сигаретного диму та попелу.

  Важливо: стіки Fiit містять тютюн, а отже і нікотин.
  Те, що ви відчуваєте з Fiit - це смак справжнього тютюну, який нагрівається, а не горить.

  Технологія інша, тому і смак інший, його не слід порівнювати зі смаком сигаретного диму.
  Ні. Сигарети не можна використовувати з пристроєм lil SOLID, тому що конструкція звичайних сигарет відрізняється від конструкції стіків Fiit.
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.