ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?


Продовжити з логіном
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Ми відправили смс-код на номер [phone]


Продовжити з логіном
OR

Питання / відповіді

lil SOLID

Що означає lil SOLID, представлений IQOS?
lil™ – це торгова марка компанії KT&G, яка виступає розробником і виробником пристроїв для нагрівання тютюну lil™ SOLID. Компанія Philip Morris Products S.A. імпортує і реалізує пристрій lil™ SOLID, використовуючи торгову марку lil™ за ліцензійною угодою. В рамках цієї колаборації Philip Morris і команда IQOS представляють lil™ SOLID в Україні як лінійку альтернативних пристроїв для курців.
Чим відрізняються IQOS та lil SOLID?
IQOS та lil - це 2 різні лінійки систем нагрівання тютюну, які дещо відрізняються за технологією. lil SOLID introduced by IQOS - це демократична та доступніша за ціною лінійка пристроїв для нагрівання тютюну, представлена брендом IQOS.
 • Більшість моделей IQOS (3, 3 DUO, 2.4 Plus та попередні) складаються з двох компонентів - тримача та зарядного пристрою. lil SOLID побудований за принципом моноблоку. Таку ж конструкцію "усе в одному" має IQOS 3 Multi.
 • lil SOLID дозволяє використовувати до 4 стіків поспіль без пауз на підзарядку. Після четвертого стіка пристрою знадобиться кілька хвилин, щоб охолонути. В цілому, заряду lil вистачає на 20 стіків без додаткової зарядки.
 • IQOS 2.4 Plus вимагає короткої підзарядки тримача після кожного стіка. Проте це має й перевагу - тримач мініатюрний, його зручно тримати у пальцях. IQOS 3 DUO розрахований на максимум 2 стікі поспіль. Потім тримачу потрібна коротка підзарядка. IQOS 3 Multi дозволяє використати хоч 10 стіків поспіль без пауз на підзарядки чи охолодження.
 • Обидва пристрої нагрівають тютюн, а не підпалюють його. Проте IQOS нагріває тютюн за допомогою плаского нагрівального леза, а всередині lil цю роль нагрівача виконує спеціальна голка.
Як користуватися lil SOLID?
Якщо у вас новий lil SOLID і ви використовуватимете пристрій вперше, спочатку виведіть його зі «сплячого режиму», поставивши на зарядку. Перед першим використанням знадобиться повна зарядка (~2 год.) від розетки.
 1. Відсуньте круглу кришечку на ковпачку вбік.
 2. Вставте стік до упору, тютюновою частиною донизу.
 3. Утримуйте кнопку увімкнення (~ 2 секунд) до вібрації. Індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться ~20 секунд, щоб нагріти тютюн. Після повторної вібрації індикатор перестане блимати.
Можна використовувати!

Сеанс триває 14 затяжок або 4 хвилини залежно від того, яка подія настане раніше. За 30 секунд або за 3 затяжки до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор заблимає блакитним. Після завершення пристрій вимкнеться автоматично.

Щоб дістати стік, прокрутіть його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягніть стік та закрийте кришечку.

Ви можете використовувати до 4 стіків поспіль. Після 4 послідовних сеансів, пристрій буде автоматично охолоджуватись. Зачекайте, поки температура пристрою стабілізується (індикатор блимне помаранчевим 1 раз). Охолодження до наступного сеансу займає 3 хвилин 30 секунд.
Як перевірити рівень заряду акумулятора?
Щоб перевірити рівень заряду пристрою lil SOLID, натисніть кнопку або увімкніть пристрій в розетку за допомогою USB-кабелю та блока живлення, які йдуть в комплекті.

Індикатор в залежності від рівня зарядки блимає відповідним кольором: синій (~ 60-100%), світло-блакитний (~ 30-60%), помаранчевий (~ 0-30%) або червоний (пристрій розряджений повністю).
Скільки часу потрібно, щоб повністю зарядити lil SOLID?
Для повної зарядки lil SOLID за допомогою USB-кабеля та блоку живлення необхідно близько 2 годин.

lil SOLID не потребує повного зарядження для роботи, однак рекомендуємо повністю зарядити пристрій перед першим використанням. Повний заряд гарантує до 20 сеансів використань.
Як перезавантажити lil SOLID?
Щоб перезевантажити lil SOLID, необхідно зробити декілька простих кроків:
 1. Утримуйте кнопку протягом 8 секунд. Не відпускайте кнопку навіть після початку вібрації пристрою.
 2. Індикатор заблимає по 2 рази синім, світло-блакитним і помаранчевим, сигналізуючи про те, що процес перезавантаження почався.
 3. Коли перезавантаження завершиться, пристрій завібрує, а індикатор блиматиме світло-блакитним протягом 1 секунди.
Що робити, якщо lil SOLID не працює або працює некоректно?
Ви можете зробити самостійну онлайн-діагностику. Більш детально за посиланням.

Не допомогло? Зверніться по допомогу до Служби підтримки: 4767 або 0 800 507 807
Час роботи: щодня з 09:30 до 21:30
або до найближчого магазину IQOS Space.
Чи можу я користуватися інструментами для чистки IQOS, щоб чистити lil SOLID?
Щіточка для чистки IQOS не підходить для чистки lil SOLID. Аксесуари для чистки спеціально розроблені так, щоб оптимально чистити відповідний пристрій. Застосування будь-якого виробу іншої марки може спричинити пошкодження нагрівальних елементів.

Проте ви можете використовувати палички для чистки IQOS і для lil SOLID.
Як часто слід чистити lil SOLID?
Для найкращого смаку та коректної роботи пристрою, lil SOLID необхідно чистити після кожних 20 використань, тобто після кожної пачки стіків.
Як правильно зберігати lil SOLID?
Тримайте пристрій подалі від місць з високою температурою (наприклад, всередині транспортних засобів або поблизу джерел нагрівання, таких як радіатори або вогонь), високою вологістю або низькою температурою, це може спричинити погіршення роботи акумулятора.

Якщо довго не користуватись lil SOLID, то акумулятор може розрядитись, тому перезарядіть пристрій перед використанням після тривалої перерви.
Що робити, якщо протікає акумулятор lil SOLID?
Якщо помітили, що з пристрою витікає рідина — не користуйтеся ним. У випадку потрапляння на шкіру, промийте уражену ділянку, включно з долонями, і не торкайтесь очей.

У разі контакту будь-якої рідини з очима негайно промийте їх проточною водою (не менше 15 хвилин) і зверніться по медичну допомогу.

Не намагайтеся самостійно вирішити проблему. Це може нанести шкоду здоров'ю.
Що робити, якщо блимає індикатор lil SOLID?
У такому випадку ви можете зробити самостійну онлайн-діагностику пристрою.
Що робити, якщо lil SOLID неприємно пахне?
Причиною стійкого неприємного запаху найімовірніше є нерегулярне або неретельне чищення. Ми рекомендуємо чистити пристрій регулярно після використання кожної пачки стіків.

Якщо ви продовжите користування пристроєм, не очистивши його, пристрій може нагрівати залишки тютюну, результатом чого може стати поява стійкого неприємного запаху.
Мало або немає аерозолю при використанні lil SOLID?
Якщо ви робите затяжку і відчуваєте, що отримуєте від lil меншу кількість аерозолю, в порівнянні з попереднім його використанням, спочатку переконайтесь в тому, що:
 • Ви правильно вставили стік в пристрій lil SOLID, не зламавши і не зігнувши його
 • Ви дали можливість пристрою прогрітись протягом 20 секунд перш ніж зробити першу затяжку
 • Ви регулярно чистите Iil SOLID (через кожні 20 стіків)
 • Ви робите паузи між затяжками, даючи можливість голці належним чином нагрівати тютюн і утворити аерозоль.
Які існують аксесуари для lil SOLID?
Поки що, ми продаємо тільки аксесуари для заміни у разі поломки та для зарядки lil SOLID — блок живлення та USB-кабель.

Якщо вас цікавить пристрій з широким асортиментом аксесуарів, зверніть увагу на лінійку IQOS, яка має широкий вибір аксесуарів на будь-який смак.
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше