ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Питання / відповіді

IQOS 3 Multi

  1. Натисніть кнопку IQOS 3 Multi та утримуйте впродовж 1 секунди.
  2. Світловий індикатор стану акумулятора увімкнеться й покаже рівень заряду.
Повна підзарядка зарядного пристрою IQOS 3 Multi від розетки триває 75 хвилин. Заряджайте IQOS 3 Multi тільки за допомогою блоку живлення й кабелю USB, що входять до його комплектації.
Для роботи IQOS 3 Multi не потрібен повний заряд акумулятора. Але повний заряд гарантує 10 сеансів використання поспіль без додаткової підзарядки.
Натисніть кнопку IQOS 3 Multi та утримуйте 10 секунд. Світловий індикатор засвітиться та згасне, сигналізуючи про перезавантаження.
Вібрація вмикається:
  • на початку сеансу (одразу після натискання кнопки для запуску) – вібрує один раз
  • коли пристрій готовий до використання – вібрує двічі
  • коли сеанс добігає кінця (за 30 секунд до завершення) – вібрує двічі
Коли індикатор світиться білим, це означає, що виконується підзарядка, перезавантаження, або це свідчить про готовність до використання, повну зарядку тощо.
Коли індикатор безперервно світиться або блимає червоним, це вказує на наявність помилки в роботі пристрою або на те, що пристрій знаходиться за межами нормальної температури експлуатації (0-50°C). Перезавантажте IQOS.
Не спрацювало? Зверніться по допомогу до Служби підтримки: 4767 або 0 800 507 807 Час роботи: щодня з 09:30 до 21:30 або до найближчого магазину IQOS.
IQOS 3 Multi може працювати в широкому діапазоні температур, але отримати максимальне задоволення від смаку стіків HEETS можна за температури від 0℃ до 50℃.
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше