ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Питання / відповіді

Технологія нагрівання тютюну без горіння

IQOS — це гаджет для нагрівання тютюну, альтернатива для повнолітніх курців, які хочуть продовжувати насолоджуватися смаком тютюну без попелу та диму. IQOS не призначений для некурців та людей, що відмовились від паління.

IQOS — наша найсучасніша розробка, що працює на базі технології нагрівання тютюну. Завдяки відсутності горіння, IQOS виділяє не дим, а ароматний аерозоль, що містить нікотин.

IQOS та HEETS не призначені для неповнолітніх. Із докладною інформацією можна ознайомитися в розділі Важлива інформація.
lil SOLID (ліл Солід) — це система нагрівання тютюну, представлена брендом IQOS.

lil SOLID дозволяє насолоджуватися справжнім смаком тютюну без вогню, попелу та сигаретного диму.

Цей пристрій не призначено для неповнолітніх та для тих людей, які ніколи не вживали продукти, що містять тютюн або нікотин, або ж для тих осіб, які припинили вживання таких продуктів.
Ні, IQOS та lil SOLID не є альтернативним варіантом, що допомагає кинути палити.

Якщо ви бажаєте кинути палити, то найкращим варіантом буде відмовитись від споживання тютюну у будь-якій формі.
Ні, IQOS не виділяє дим, бо тютюн у ньому не горить. Пристрій виділяє аерозоль — це те, що бачите під час використання IQOS.
IQOS — це краща альтернатива курінню, оскільки тютюн тут нагрівається, а не горить. Це забезпечує справжній смак тютюну без горіння, попелу та диму. Запаху також буде значно менше.

IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин, ніж сигарети. *

Остаточний перехід на IQOS представляє менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовження паління.

Важливо знати: використання IQOS не виключає усіх ризиків для здоров'я. Він виробляє нікотин, який викликає залежність.

* Середнє зниження рівнів широкого спектра шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом сигаретного зразка (3R4F). Це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%.
Якщо вас непокоїть вплив куріння на здоров'я, найкращий варіант для вас — це відмовитись від споживання тютюну та нікотину в усіх формах.
Ні. IQOS призначений для використання виключно зі стіками HEETS. Лише використовуючи їх разом, ви зможете відчути усі переваги IQOS. Усі наші дослідження базуються на використанні IQOS із тютюновмісними стіками HEETS.
Ні, ми не можемо стверджувати це. Повний перехід на IQOS створює менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати палити. IQOS не є повністю безпечним. У процесі його використання в організм потрапляє нікотин, який викликає залежність. Якщо вас турбує вплив паління на здоров'я, кращий варіант для вас - це відмовитися від споживання тютюну і нікотину в усіх формах. Проте, повний перехід на IQOS краще, ніж продовжувати палити.
У разі, якщо використання IQOS прямо не регулюється, слід поважати оточуючих і дотримуватися правил поведінки та здорового глузду. Склад аерозолю IQOS принципово відрізняється від сигаретного диму. Рішення щодо використання в приміщенні у громадських місцях приймається відповідними органами влади.

У літаку: потрібно запитати дозвіл у співробітників авіакомпанії. Більшість авіакомпаній зараз не дозволяють палити або використовувати альтернативні продукти у своїх літаках.
IQOS доступний в таких країнах.
Перевезення стіків за кордон регулюється схоже до сигарет, проте правила у кожній країні можуть відрізнятися.

Перед від'їздом у відпустку перевірте дозволені для перевезння норми, встановлені відповідними державними органами країни, куди ви подорожуєте.

Митні служби в країні призначення можуть не дозволити перевищення дозволеної норми, конфіскувати продукцію та навіть оштрафувати.

Перед поїздкою слід перевірити, чи взагалі дозволене ввезення тютюнових продуктів у країну призначення.
Кол-центр IQOS: 4767 або 0 800 507 807
Час роботи: 9:30 - 21:30
Viber: Чат-бот IQOS
Telegram: @iqosua_bot
Facebook: IQOS Ukraine
WhatsApp: 063 050 78 07
Нікотин викликає залежність. Але це не є основною причиною виникнення хвороб, пов'язаних з курінням. IQOS доставляє нікотин в організм у кількостях, порівнюваних зі звичайними сигаретами. Наші клінічні дослідження показують, що кількість і рівень абсорбованого нікотину при використанні одного тютюнового стіка з IQOS можна порівняти з курінням однієї сигарети.
95% - це середнє зниження рівнів певних речовин, пріоритезованих відомими організаціями з громадської охорони здоров'я, такими як ВООЗ і FDA США, виявлених в тютюновому аерозолі IQOS, в порівнянні з димом еталонної сигарети 3R4F. Для отримання цих даних ми збираємо тютюновий аерозоль і дим в режимі інтенсивного машинного куріння Health Canada (обсяг затяжки 55 мл, тривалість затяжки 2 секунди, інтервал затяжки 30 секунд), використовуючи порівняння на основі кожного тютюнового стіка. Нікотин не враховується в цих розрахунках.
У якості доказів ми використовуємо клінічні дані (отримані на основі 10 досліджень, проведених з тисячами учасників у США, Великобританії, Японії та Польщі), аерозольну хімію та дані 18 інших досліджень. Разом всі ці дослідження демонструють, що повний перехід на IQOS, хоча й не позбавлений ризику, наносить менше шкоди, ніж продовження куріння сигарет.
Ми використовуємо фінансові дані PMI, ринкові дослідження PMI та панелі користувачів IQOS. Ми вважаємо користувачами тих людей, що використовують IQOS та для яких HEETS складають не менше 5% від денного споживання тютюну за останні 7 днів. Користувачів IQOS, що повністю відмовилися від сигарет і для яких HEETS складають не менше 70% від загального споживання тютюну, ми вважаємо такими, що повністю перейшли на IQOS та відмовилися від куріння.
Це сигарета, розроблена Університетом Кентукі у США для наукових досліджень. Її використовують у багатьох тютюнових дослідженнях, щоб дані з різних досліджень були порівнювані між собою. Сигарети 3R4F доступні тільки для проведення досліджень та не можуть бути придбані споживачами.
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше