Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  lil HYBRID - FAQs

  lil HYBRID – система нагрівання тютюну з новою гібридною технологією: у поєднанні з стіками використовуються поди (картриджі) з рідиною.

  Під час використання lil HYBRID одночасно нагріває і тютюн, і рідину. Завдяки цьому виділяється значно більше аерозолю та яскравіший смак.

  lil HYBRID призначений для повнолітніх курців, які все одно продовжували б курити або використовувати інші нікотиновмісны продукти.
  IQOS та lil SOLID 2.0 — це пристрої для нагрівання тютюну. lil HYBRID також нагріває тютюн, але працює за гібридною технологією. Адже одночасно із стіком він також нагріває рідину у поді.

  IQOS і lil SOLID 2.0 нагріває тютюн зсередини за допомогою нагрівального елемента — леза або голки. А lil HYBRID нагріває стік по контуру від стінок нагрівальної камери. Паралельно з цим відбувається нагрівання рідини у поді.

  Завдяки змішаній технології, lil HYBRID дозволяє самостійно дизайнити смаки за рахунок комбінації різних стіків та подів.

  Для повної зарядки Iil HYBRID знадобиться 2 години 10 хвилин. Використовуйте оригінальні блок та USB-кабель для зарядки, що йдуть у комплекті з девайсом, та заряджайте його від розетки. Повного заряду батареї lil HYBRID вистачить на 20 стіків.

  Iil HYBRID не потребує 100% зарядки для роботи, однак ми рекомендуємо повністю зарядити його перед першим використанням.

  lil HYBRID має 2 режими зарядки: звичайний та швидкий. При швидкому девайс заряджаєтсья на 50% приблизно за 40 хвилин. Після цього на дисплеї lil HYBRID протягом 2 секунд відображатиметься повний заряд батареї.
  Натисніть та утримуйте кнопку на lil HYBRID приблизно 8 секунд. Коли девайс перезавантажиться, він завібрує.
  1. Зніміть ковпачок з lil HYBRID.
  2. Зніміть захисні клапани з верхньої та бічної сторони нового поду lil HYBRID.
  3. Вставте картридж в lil HYBRID. Якщо под вставлено правильно, ви почуєте «клік».
  4. Поверніть ковпачок на місце. Дисплей покаже, що под lil HYBRID встановлено.
  5. Якщо на дисплеї не відображається індикатор поду, перевстановіть под.Для повної зарядки Iil HYBRID знадобиться 2 години 10 хвилин. Використовуйте оригінальні блок та USB-кабель для зарядки, що йдуть у комплекті з девайсом, та заряджайте його від розетки. Повного заряду батареї lil HYBRID вистачить на 20 стіків.

  Iil HYBRID не потребує 100% зарядки для роботи, однак ми рекомендуємо повністю зарядити його перед першим використанням.

  lil HYBRID має 2 режими зарядки: звичайний та швидкий. При швидкому девайс заряджаєтсья на 50% приблизно за 40 хвилин. Після цього на дисплеї lil HYBRID протягом 2 секунд відображатиметься повний заряд батареї.
  1. Переконайтеся, що под встатовлений у lil HYBRID, та у поді є рідина.Слідкувати за залишком рідини в поді можна через віконце в ковпачку.
  2. Відкрийте кришечку-засувку на верхній частині пристрою.
  3. Вставте тютюновий стік MiiX отвором-зірочкою донизу до лінії фільтра.
  4. Пристрій завібрує. Щойно ви вставите стік, автоматично почнеться попереднє нагрівання.
  5. Попереднє нагрівання займає близько 25 секунд. Коли залишиться 10 секунд, на екрані lil HYBRID почнеться зворотній відлік.
  6. Якщо на дисплеї не відображається зворотний відлік, вийміть та знову вставте тютюновий стік.
  7. Щойно відлік закінчиться, на дісплеї з'явиться число «14». Це означає, що можна починати, і у вас є 14 затяжок (або 4 хвилини 20 секунд, в залежності від того, що настане раніше).

  Під час використання пристрій рахуватиме затяжки та показуватиме, скільки залишилось. Коли до кінця сеансу залишиться 3 затяжки або 30 секунд, пристрій завібрує, а на дисплеї з’явиться значок годинника. lil HYBRID двічі завібрував та вимкнувся? Сеанс закінчився.

  Вийміть використаний стік та закрийте кришечку-засувку на пристрої. Одного поду вистачить приблизно на 20 сеансів. Після цього необхідно замінити картридж на новий.
  Слідкувати за залишком рідини в поді можна через віконце в ковпачку або на екрані, натиснувши кнопку.

  В одному поді 1,3 мл рідини, цього вистачає приблизно на 20 використань. Кількість сеансів може відрізнятися залежно від інтенсивності затяжок.

  Важливо: якщо под вийняти, а потім знову вставити, дисплей покаже, що картридж «повний».

  Завдяки особливій конструкції стіків MiiX, lil HYBRID практично не потребує чистки. Тютюн в них «захований» всередині і не контактує напряму з нагрівальною камерою.

  Помітили залишки рідини чи конденсат всередині девайсу?

  1. Вимкніть пристрій і дайте йому охолонути.
  2. Зніміть ковпачок та дістаньте под з lil HYBRID.
  3. Протріть нагрівальну камеру та місце кріплення пода паличкою для чистки, що йде в комплекті з lil HYBRID.

  Важливо: вологі палички для чистки IQOS та lil SOLID не можна використовувати. Це може зашкодити пристрою.

  Якщо випадково в пристрої залишився шматочок стіка, скористайтесь маленькою шпилькою, що йде в комплекті з lil HYBRID.Слідкувати за залишком рідини в поді можна через віконце в ковпачку або на екрані, натиснувши кнопку.

  В одному поді 1,3 мл рідини, цього вистачає приблизно на 20 використань. Кількість сеансів може відрізнятися залежно від інтенсивності затяжок.

  Важливо: якщо под вийняти, а потім знову вставити, дисплей покаже, що картридж «повний».

  Якщо не виходить почати сеанс використання, придивіться до підказок на дисплеї.

  • Ковпачок не виявлено. Поверніть ковпачок на девайс.
  • Низький заряд батареї. Будь ласка, зарядіть пристрій.
  • Сталася помилка. Будь-ласка, перезавантажте пристрій.
  • Рідина у поді закінчилась. Почати сеанс неможливо. Будь ласка, замініть використаний под на новий. "
  • Відсутній картридж lil HYBRID. Будь-ласка, вставте картридж lil HYBRID.
  • Ви вставили використаний стік. Будь ласка, вставте новий стік MiiX.
  • Ви вставили неправильний стік. З lil HYBRID можна використовувати лише стіки MiiX.Стік MiiX вставлено неправильно. Дістаньте стік та вставте його отвором-зірочкою донизу, до лінії.
  • Девайс нагрівся. Не використовуйте lil HYBRID кілька хвилин, поки він не охолоне.Якщо ви використали 3 стіки поспіль протягом 15 хв, lil HYBRID почне автоматичне охолодження. Воно триватиме 3 хв 30 сек.
  lil HYBRID не вимірює рівень рідини у поду в реальному часу, він розраховує орінтовну кількість рідини, що випаровується із кожною затяжкою. У деяких випадках реальний рівень рідини в поді може відрізнятися від зображення на дисплеї.

  Наприклад, через різну глибину та інтенсивність затяжок або через вплив факторів зовнішнього середовища. Також, якщо под вийняти, а потім знову вставити, дисплей покаже, що картридж «Повний».

  Перевірити реальний рівень рідини в поді lil HYBRID можна через прозоре віконце на ковпачку, або знявши ковпачок.

  Що робити, якщо при використанні ліл Хайбрід немає аерозолю, або його менше ніж зазавичай?

  1. Переконайтесь, що ви використовуєте стіки MiiX, призначені спеціально для lil HYBRID, а не HEETS чи Fiit.
  2. Перевірте, чи правильно вставили стік, і чи він не зламався.
  3. Перевірте, чи у поді достатньо рідини. Перевірити це можна через віконце в ковпачку, або знявши ковпачок.
  4. Якщо побачите, що всередині пода зібралися бульбашки з повітрям, що перешкоджають потоку рідини, вийміть под з пристрою, трохи збовтайте його і вставте назад в lil HYBRID.
  5. Сбробуйте робити затяжки повільно і м'яко, розтягуючи на 2-3 секунди. Так пристрій працюватиме найкраще, а смак буде таким як має.
  6. Починати використання слід після того, як закінчився відлік попереднього нагрівання, і на дисплеї з’явилось число «14» (кількість затяжок за сеанс).
  Без поду в пристрої lil HYBRID не почне нагрівання, тому використовувати його не вийде. З порожнім подом lil HYBRID працюватиме, однак практично не утворюватиме аерозолю, тому ми не рекомендуємо використовувати його таким чином.

  Та й навіщо? Сама ідея lil HYBRID полягає у тому, щоб аерозоль стіка змішувався з насиченою парою з поду.

  Ні. Сигарети не можна використовувати з Iil HYBRID.

  Iil HYBRID працює лише зі спеціально призначеними для нього стіками MiiХ та подами.

  Ні, використовувати стіки HEETS чи Fiit з lil HYBRID або стіки MiiX з IQOS не можна. Це може стати причиною поломки пристрою.

  lil HYBRID на відміну від IQOS та lil SOLID, не має нагрівального елемента. Він нагріває стік по контуру, паралельно насичуючи його парою с поду. Саме тому стіки MiiX для lil HYBRID мають особливу конструкцію. Тютюн у них закритий захисними фільтрами з обох боків. При цьому на нижній частині стіка є виїмка, крізь яку пара проходить крізь стік. Стіки Heets та Fiit мають принципово іншу конструкцію, оскільки призначені для гаджетів, що нагрівають тютюн зсередини за допомогою леза чи голки.

  Якщо ви вставите стік Хітс чи Фііт у ліл Хайбрід, пристрій просто не розпочне нагрівання.

  Кол-центр IQOS: 4767 або 0800507807
  Час роботи: 9:30—21:30, без вихідних
  Viber: Чат-бот IQOS
  Telegram: @iqosua_bot
  Facebook: IQOS Ukraine

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.