Умови використання Електронних сертифікатів

від 1 липня 2021 року

Дані Умови використання Електронних сертифікатів (надалі - «Умови») визначають умови використання Електронних сертифікатів в Мережі торговельних закладів та на Сайті.

 1. Визначення
  1. Електронний сертифікат (надалі – Сертифікат)– електронний інформаційний носій з індивідуальним кодом, що підтверджує право Утримувача Сертифікату на отримання товарів в межах і в рахунок Номіналу Сертифікату, що реалізуються в Мережі торговельних закладів, на Сайті та в Службі підтримки.
  2. Номінал сертифікату - номінальна вартість Сертифікату, якою обмежується максимальна вартість товарів, які Утримувач Сертифікату може отримати в Мережі торговельних закладів, на Сайті та в Службі підтримки використовуючи Сертифікат.
  3. Мережа торгівельних закладів - мережа брендових магазинів під торговельною маркою IQOS Продавця на території України.
  4. Право вимоги за сертифікатом - право Утримувача Сертифікату вимагати надання товарів в межах Номіналу Сертифікату, що реалізуються в Мережі торгівельних закладів або на Сайті (за наявності технічної можливості) або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  5. Утримувач Сертифікату - особа – кінцевий споживач, яка володіє Cертифікатом і має право вимоги за ним.
  6. Строк дії Сертифікату  - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право на отримання товарів в межах Номіналу Сертифікату в Мережі торгівельних закладів або на Сайті або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  7. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю "Технолайн Трейд", що знаходиться за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 11-а, ідентифікаційний код юридичної особи: 41962630 Для довідок: тел.: 0 800 507 807 / 4767, е-mail: support@iqos.com.ua.
  8. Продукція або товар  - це тютюновмістна продукція ,системи для електричного нагрівання тютюну та аксесуари для них, представлені у Мережі торгівельних закладів та на Сайті.
  9. Служба підтримки – за номерами телефонів 4767 чи 0 800 507 807.
  10. Сайт – означає веб-сайт www.iqos.com.ua
 2. Правила використання Електронних сертифікатів
  1. Хто може використати? Використати Сертифікат може повнолітній споживач тютюнових виробів або нікотиновмісної продукції при наявності документу, який підтверджує особу та посвідчує вік, а саме досягнення таким споживачем 18 років
  2. Де використати? За допомогою Сертифікату Утримувач може отримати Продукцію на суму, зазначену у повідомленні (номінал Сертифікату) в Мережі торгівельних закладів або на Сайті (за наявності технічної можливості) або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  3. Використовується один раз. Сертифікат можна використовувати тільки один раз.
  4. Не платіжний засіб. Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом, не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується.
  5. Можлива доплата.Якщо вартість Продукції вища за номінал Сертифікату, Утримувач сертифікату має сплатити різницю між вартістю обраного Товару для покупки і номіналом Сертифікату. Якщо вартість Продукції є меншою за номінал Сертифікату використання Сертифікату для такого товару неможливе.
  6. Не використовується з іншими промо-кодами. При оформленні покупки товару за допомогою Сертифікату, інші спеціальні цінові пропозиції не можуть бути використані (не додаються).
  7. Строк дії сертифікату. Сертифікат дійсний протягом терміну, вказаному у повідомленні.
  8. Знай ці Умови.  Отримуючи Сертифікат Утримувач сертифікату підтверджує, що ознайомлений із даними Умовами та погоджується з їх умовами.
 3. Правила повернення
  1. Продукція, придбана за номінал Сертифікату не підлягає поверненню та кошти за її придбання не повертаються.
 4. Інші умови
  1. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в дані Умови. Про зміну Умов Продавець повідомляють Утримувача сертифікату шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті у розділ «Умови використання Електронних сертифікатів».
  2. Повідомлення про зміну Умов вважається направленим Утримувачу сертифікату, якщо воно було розміщено на Сайті у розділ «Умови використання Електронних сертифікатів».
  3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Умов і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Продавцем. Продавець не несе відповідальності у разі настання обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокади, суттєвих змін у законодавстві, інших непідвладних контролю з боку Продавця обставини.
Не исключает всех рисков. Аэрозоль содержит никотин, который вызывает зависимость. Только для использования совершеннолетними лицами.

Вы старше 18 лет и курите или используете другие продукты c никотином?
Укажите месяц и год рождения.

ПОДТВЕРДИТЬ

Для получения доступа к информации, которую содержит этот веб-сайт, Вам должно исполниться 18 или больше

Мы обо всем позаботимся.

Этот веб-сайт содержит информацию о продуктах без табачного дыма, предназначенных для совершеннолетних, которые так или иначе продолжили бы курить или использовать другие никотиносодержащие продукты в Украине. Бездымные продукты PMI не являются альтернативой отказу от курения и не разработаны как такие, которые способствуют его прекращению.