FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ДЕ КУПИТИ НОВІ СМАКИ HEETS? ВЖЕ В МАГАЗИНАХ!

Минулого тижня в продажу з'явилися довгоочікувані нові смаки Heets Dimensions – Noor, Ammil і Yugen. Замовити їх можна було тільки ексклюзивно на iqos.ua з доставкою. З цього тижня нові смаки хітс з'являться не тільки на сайті. За новими стіками вже можна заходити в фірмові магазини IQOS Space, в магазини мережі супермаркетів Silpo, на заправки Socar, а також у партнерську мережу Алло. Поступово стіки з преміальної лінійки почнуть з'являтися і в інших точках продажів.

Які смаки у нових Heets Dimensions?

Для тих, хто ще не пробував нові стіки, розповімо трохи про смаки. У них дуже незвичайна історія. Heets Dimensions були розроблені в колаборації зі світовими зірками високої кухні – шеф-кухарем Хуаном Амадором, володарем 3-х зірок Мішлен, і міксологом Рене Соффнером, одним з кращих бартендерів в світі. Завдяки їх досвіду в експериментах вийшли такі оригінальні смаки стіків:

  • Пікантний Heets Noor з фруктовим ароматом
  • Освіжаючий Heets Ammil з нотками пряних трав
  • Насичений Heets Yugen з квітковими ноткаии
нові смаки хітс

Одним словом – смаки дуже неординарні. Більше про нові смаки Heets.

Як виглядають і скільки коштують нові стіки?

Впізнати нові стіки Heets Dimensions просто – вони запаковані в чорні стильні пачки з голографічним кольоровим обрамленням. У кожного смаку – свій колір контуру на пачці.

Heets Noor – помаранчевий.

Heets Ammil – зелений.

Heets Yugen – фіолетовий.

Ціна Heets Dimensions – 60 грн за пачку.

Де купити нові стіки в різних містах?

В першу чергу, нові Heets Dimensions тепер можна купити в IQOS Space. Це вже 40 магазинів по всій Україні.

Нові смаки Heets з'явилися в Сільпо. У супермаркетах є спеціальна тютюнова каса, де ви зможете їх знайти. Також Heets Dimensions тепер продаються на всіх автомобільних заправках Socar і в деяких магазинах партнерської мережі Алло.

хітс сільпо алло сокар

У Києві вже 107 точок, де продаються нові хітс. В Одесі – 49. В Дніпрі – 24. У Харкові – 28. У Львові – 25.

Якщо у вас немає часу і бажання шукати нові Heets по магазинах, ви можете як і раніше робити замовлення онлайн на сайті iqos.ua. При покупці на суму від 248 грн (це від 5 пачок стіків) доставка буде безкоштовною.

Експрес-доставка працює в 22 містах: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Полтава, Івано-Франківськ, Маріуполь, Суми, Рівне, Ужгород, Луцьк, Кривий Ріг, Тернопіль, Кременчук, Краматорськ, Черкаси, Херсон, Житомир.

В інших містах можна замовити доставку Новою Поштою – вона теж безкоштовна для замовлень від 248 грн.

До речі, якщо ви досі не підписані на наш Інстаграм @iqos_ua – зараз саме час. Читайте враження інших користувачів IQOS, які вже затестили нові смаки Heets, і діліться своїми відгуками.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site