FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ДЕ КУПИТИ IQOS І HEETS В ОДЕСІ? ВСІ МАГАЗИНИ IQOS В ОДЕСІ

Магазини після карантину знову відкриваються, ресторани і бари поступово відновлюють роботу. Брендові магазини IQOS Space теж повертаються до звичного графіку роботи (хоча і з посткарантинними застереженнями). Ми навіть встигли відкрити в Одесі два нових магазини IQOS після карантину. Отже саме час оновити і зібрати разом всю інформацію про те, де купити Айкос і стіки до нього в Одесі.

Кому буде корисний цей матеріал? По-перше, користувачам IQOS з Одеси. А по-друге – всім, хто збирається провести біля моря в Одесі відпустку або хоча б вихідні.

Фірмові магазини IQOS в Одесі

IQOS Space – це мережа фірмових магазинів IQOS. Багато виробників електроніки і FMCG вважають брендові магазини розкішшю. Ми ж вважаємо це необхідністю.

Все, що вам тільки може знадобитися від IQOS, є в фірмових магазинах:

 • Весь асортимент (а це, на хвилиночку, більше 200 товарів, включаючи аксесуари). Такий самий вибір є ще тільки на офіційному сайті, але про це пізніше.
 • Можливість безкоштовно спробувати IQOS перед покупкою. Експерт IQOS проведе міні-презентацію, розповість і покаже, як використовувати пристрій.
 • Сервісне обслуговування. Кожен IQOS Space працює як повноцінний сервісний центр. Тут можна діагностувати неполадки, зробити професійну чистку айкос, замінити несправний IQOS по гарантії або за програмою Care Plus, оновити свій старий айкос до нової моделі за спеціальною ціною.
 • Живе спілкування. Як би дивно це не звучало, але іноді хочеться задати питання людині, яку бачиш перед собою, а не чатботу або голосу в телефоні.
 • Дрібні приємності для лояльних користувачів і нових покупців. У IQOS Space користувачі часто отримують невеликі сюрпризи – фірмові наклейки та значки, печиво з передбаченнями, подарункові сертифікати, тематичні плейлісти і добірки фільмів (з кодом доступу до онлайн кінотеатру). Кожен сезон ми придумуємо щось новеньке.

В Україні вже 40 фірмових магазинів IQOS в 23 містах. 4 з них – в Одесі. При чому останні два відкрилися в травні 2020.

Так, відкривати нові магазини в Одесі не просто. Місто витягнуте на десятки кілометрів уздовж моря. Так що, якщо ми відкриваємо магазин айкос в популярній Аркадії, то тим, хто живе на Таїрова, до нього все одно майже як до кордону з Молдовою. Тому планується відкриття нових магазинів IQOS (і партнерських теж) так, щоб рівномірно покривати місто.

айкос одеса

IQOS Space в ТРЦ «City Center»
Адреса: ТРЦ «City Center» (пр. Небесної Сотні, 2).
Графік роботи: 10:00-22:00 без вихідних.
Як знайти магазин IQOS в City Center: 1 поверх, ліве крило, поруч з магазинами «All Stars» і «The Friends».

IQOS Space в ТРЦ «Рів’єра»
Адреса: ТРЦ «Рів’єра» (Південна дорога, 101 А).
Графік роботи: 10:00-22:00 без вихідних.
Як знайти магазин IQOS в Рів’єрі: 1 поверх, поряд з магазинами «NYX», «Золотий Вік» і «АЛЛО».

IQOS Space на Аркадії
Адреса: Аркадійська алея, 1.
Графік роботи: 10:00-22:00 без вихідних.
Як знайти магазин IQOS на Аркадії: поряд з «Львівська майстерня шоколаду», навпроти салону краси «MARA» і «AROMA KAVA».

IQOS Space на Катерининській
Адреса: вул. Катерининська, 9.
Графік роботи: 10:00-22:00 без вихідних.
Як знайти магазин IQOS на Катерининській: поряд з «Альфа Банк», навпроти закладу «Білий налив».

Приміщення оформлені в біонічному стилі, головними принципами якого є натуральні матеріали, природні форми, м'яке природне світло і багато простору. Зазвичай магазини розділені на кілька зон: ознайомча, столи з викладкою продукції, місце для проведення презентацій, сервісний куточок, зона відпочинку. Дизайн магазинів IQOS поєднує в собі натуральні елементи і високі технології: в інтер'єрі використано багато природних матеріалів, зелені, дерева, а стіни обвішані великими екранами і тач-панелями. Меблі та конструкції мають плавні, обтічні форми, зберігаючи при цьому свою ергономічність і функціональність.

Тут можна подивитись, як магазини виглядають зсередини Магазини IQOS в Одесі

Онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою

Один з найбільш зручних і швидких способів купити айкос або стіки – це замовити на сайті. Чому найзручніший? Тому що сайт вміє майже все.

 • Безкоштовна доставка за 3 години. Замовляєш на сайті, обираєш експрес-доставку, через 3 години отримуєш посилочку. Доставка буде безкоштовною при замовленні на суму від 248 грн.
 • Весь асортимент, включаючи ексклюзивні товари (нові смаки стіків, лімітовані версії пристроїв, рідкісні та незвичайні аксесуари). Якщо у нас з'являється щось новеньке, насамперед воно опиниться на сайті.
 • Безкоштовний тест-драйв IQOS на 14 днів. Замовляєте айкос на тест на сайті. Вам привозять його додому або на роботу, куди скажете. Залишають на 2 тижні. Цього часу достатньо, щоб розпробувати та зрозуміти подобається-не подобається. Платити за тест не потрібно, навіть якщо IQOS не підійшов – просто повертаєте назад.
 • Заміна IQOS по гарантії. Розмістити заявку на заміну несправного IQOS прямо на сайті не можна, проте можна зробити це через Viber-бот IQOS або за допомогою служби підтримки за коротким номером 4767. Їхати в магазин не доведеться. До вас просто заїде кур’єр, забере неробочий IQOS та вручить новий.

IQOS в АЛЛО в Одесі

IQOS також продається в деяких магазинах нашої партнерської мережі Allo:

 • в ТРЦ «Рів’єра» (вул. Комплекс споруджень будинків, 1)
 • в ТРЦ «City Center» (пр. Небесної Сотні, 2)
 • в ТЦ «Екватор» (вул. Семена Палія, 103-Б)
 • в ТЦ «Афіна» (пл. Грецька, 3/4)
 • вул. Пантелеймонівська, 110
 • вул. Преображенська, 50
 • пл. Старостіна, 1А
 • пр. Добровольського, 114

Тут же можна отримати повноцінну сервісну підтримку і замінити несправний IQOS по гарантії, незалежно від того, де ви його купували (не обов’язково в Алло).

В онлайн магазині Алло Айкос та стіки також продаються.

Де купити стіки HEETS в Одесі?

Із цим проблем вже нема. Стіки для IQOS є також практично в будь-якому кіоску (їх легко впізнати по табличкам «Хітстіки для систем IQOS продаються тут»), на заправках або супермаркетах. В Одесі та в передмісті більше 1500 точок, де продаються стіки для Айкос.

Серед них заправки WOG, Shell, Socar, супермаркети Сільпо та Копійка та багато інших магазинів та кіосків. Перевіряйте на карті всі точки, де можна купити хітс.

IQOS Friendly заклади в Одесі

В Одесі вже більше 60 IQOS Friendly закладів. Серед них: AMSTERDAM, Pasta&Pizza, Гарячі Перці, МАМАN на морі, Di Mare, Suluguni, Vandal, Mick O'Neills, Buffalo 99 та інші. Всередині можна не тільки вільно використовувати IQOS, але й купити стіки. До речі, заклади в Одесі вже працюють в повноцінному режимі.

Повний список IQOS Friendly закладів Одеси шукайте на інтерактивній карті за фільтром «IQOS Friendly».


Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site