FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ДНІПРО: ДЕ КУПИТИ IQOS І HEETS?

Дніпро – одне з п'яти перших міст в Україні, де офіційно відкрилися продажі IQOS. У Дніпрі є 4 фірмові магазини IQOS Space. Один на лівому березі і три на правому.

Навіщо варто прийти в IQOS Space?

 • Розглянути, вивчити і потримати в руках хоч весь асортимент IQOS. Всі моделі пристроїв, аксесуари до них (ковпачки, бокові дверцята, чохли) і всі 10 смаків стіків HEETS (як з класичної лінійки, так і преміальні HEETS Dimensions).
 • Послухати презентацію IQOS. Команда брендового магазину може провести презентацію девайса. Ви дізнаєтеся як влаштований Айкос, як працює, як ним користуватися, чистити і заряджати, розберетеся в смаках стіків і підберете «свій», а заодно отримаєте відповіді на будь-які питання, пов'язані з IQOS.
 • Отримати сервісну підтримку. Кожен фірмовий магазин IQOS працює в тому числі як сервісний центр. Сюди можна звертатися, якщо IQOS зламався або не функціонує належним чином. Ми проведемо діагностику пристрою і, якщо усунути несправність не вийде, замінимо Айкос на новий по гарантії. Головне – не намагайтеся полагодити свій IQOS самостійно. Розібраний корпус і порушена цілісність автоматично анулюють гарантію.
 • Взяти IQOS на тест-драйв на 7 днів всього за 1 грн. Хочете спробувати Айкос перед покупкою? Або потестувати нову модель, щоб зрозуміти, чи підходить вона вам? Візьміть IQOS на тест на тиждень. Якщо не підійде, через тиждень просто повернете.

Не забувайте про «карантинні» правила відвідування IQOS Space. Їх небагато, але вони необхідні для вашої безпеки.

 1. Перебувати в IQOS Space можна тільки в масці.
 2. Безкоштовний тест IQOS в магазині тимчасово недоступний.
 3. Відстань між відвідувачами в IQOS Space – 2 метри.
айкос дніпро

IQOS Space ТЦ Passage
пр-т Дмитра Яворницького, 50
10:00 - 21:00

IQOS Space ТЦ Караван
вул. Нижньодніпровська, 17
10:00 - 21:00

IQOS Space ТЦ Каскад Плаза
бульвар Катеринославський, 1
10:00 - 21:00

IQOS Space ТЦ Нео Плаза
вул. Марії Кюрі, 5
10:00 - 21:00

Купити IQOS онлайн

Офіційний сайт IQOS – найнадійніший і найшвидший спосіб замовити IQOS онлайн. На iqos.ua представлений весь асортимент продуктів IQOS: девайси, стіки, аксесуари, комплектуючі для чищення і зарядки. Всі новинки в першу чергу з'являються саме тут. Як і найактуальніші новини. Більш того, на офіційному сайті IQOS доступний ряд послуг:

 • Замовити тест-драйв IQOS на 7 днів. Хочете спробувати IQOS? Замовте тест-драйв за 1 грн. Кур'єр привезе вам пристрій і залишить його на 7 днів. Або ж ви можете самостійно забрати IQOS в IQOS Space.

  Замовити IQOS 2.4 Plus на тест за 1 грн.

  Замовити IQOS 3 DUO на тест за 1 грн.

 • Отримати знижку для друга на покупку першого IQOS. Якщо у вашого друга (повнолітнього курця) ще немає IQOS, то ви можете подарувати йому знижку на покупку першого пристрою. Замовити промокоди можна на сторінці «Даруй знижки». Для IQOS 2.4 Plus знижка буде 200 грн., а для IQOS 3 DUO і IQOS 3 Multi - 400 грн.
 • Перевірити гарантію IQOS. Отримали IQOS в подарунок? Або купили бу айкос і не знаєте, чи діє на нього гарантія? Перевірте свій девайс на сторінці «Перевір IQOS». Заповніть форму – ми передзвонимо і підкажемо, чи діє ще гарантія на ваш IQOS (чи пройшло 12 місяців з моменту покупки) і чи залишилася у пристрою бонусна заміна по негарантійним випадкам. А якщо у вас ще немає профілю на сайті, то допоможемо його створити і підв'язати до нього пристрій. Після цього ви зможете отримати промокоди на покупку першого IQOS для друзів і скористатися гарантією.
 • Оновити свій IQOS на останню модель IQOS 3 DUO за спеціальною ціною. У вас є старий IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 або IQOS 3 Multi? Тоді ви можете оновитися до нового IQOS 3 DUO за 1599 грн. Як це зробити, дивіться на сторінці «Онови IQOS».
 • Зробити заміну несправного IQOS. Якщо з вашим IQOS щось трапилося, то ви можете замовити заміну пристрою з безкоштовною доставкою. Додайте собі в Viber нашого IQOS-бота. Ось відеоінструкція, як замовити заміну IQOS через Viber.

Де купити стіки HEETS в Дніпрі?

У Дніпрі вже близько 800 точок, де можна купити HEETS. Тобто, вони є практично по всьому місту. Купити стіки Хітс в Дніпрі можна в невеликих продуктових і тютюнових магазинах, в кіосках (як звичайних, так і спеціалізованих тютюнових), в супермаркетах Сільпо і АТБ і на заправках (WOG, Glusco, OKKO, Neftek). Не забувайте, що в деяких IQOS Friendly закладах також можна купити стіки.

Купити HEETS, IQOS і аксесуари до нього можна ще в магазинах наших партнерів – мережі «АЛЛО». Також магазини «АЛЛО» працюють як сервісні центри для IQOS, де можна зробити заміну неробочого пристрою на новий по гарантії.

Знайти найближчу точку продажів товарів IQOS можна за допомогою інтерактивної карти на сайті. Або ж в Viber-боті IQOS. Головне – правильно виставити фільтр пошуку.

айкос дніпро магазин айкос дніпро айкос у дніпрі
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site