FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ ДІЄ ГАРАНТІЯ НА БУ IQOS З OLX?

Отже, у вас є IQOS.

Якщо ви купили пристрій на офіційному сайті або в фірмовому магазині, приводів для переживань немає. Це означає, що у вас вже є аккаунт, на який зареєстрований ваш IQOS і гарантія 12 місяців з моменту покупки.

Якщо ви купили IQOS в Rozetka, Allo, Сільпо або в інших партнерських магазинах, у вас напевно зберігся чек про покупку. Він вам стане в нагоді, щоб скористатися гарантією.

А що робити, якщо чек загубився або його і зовсім ніколи не було, тому що IQOS вам подарували? Або ви користуєтеся старим айкосом друга? Або купили його, наприклад, на OLX?

Чи може бути гарантія у БУ Айкос з ОЛХ?

Так, звісно. Кожен IQOS має міжнародну гарантію на 12 місяців. Гарантія діє з моменту покупки (тієї самої, початкової покупки). Так що, якщо ви купили бу Айкос на ОЛХ або вам дістався старий пристрій друга, на нього ще цілком може діяти гарантія. Адже, можливо, 12 місяців ще не пройшли з того моменту, як IQOS був придбаний попереднім власником.

Більш того, якщо якусь з комплектуючих пристрою (тримач або зарядний пристрій) замінювали по гарантії, то відлік гарантії почався заново — від дати заміни. Так, зверніть увагу, тримач і зарядний пристрій мають окремі гарантії, і термін їх дії може не збігатися (якщо одну з комплектуючих замінювали на нову по гарантії).

Чи можу я замінити несправний IQOS, якщо я купив його «з рук», бу, на OLX, prom.ua або іншому сайті оголошень?

Так, скористатися гарантією може будь-який користувач IQOS, незалежно від того, де був куплений пристрій. Єдина умова — термін дії гарантії ще не закінчився. На Айкоси, куплені в іншій країні, теж поширюються стандартні умови гарантії. Більше інформації про те, як працює гарантія на IQOS.

Як перевірити, чи дійсна ще гарантія на мій IQOS?

тримач айкос

Тепер головне питання — як з'ясувати чи пройшов вже гарантійний термін і скільки залишилося до закінчення дії гарантії. Найпростіший спосіб — перевірити дату покупки в чеці. Гарантія діє рівно 1 рік від дня покупки.

Якщо чек не зберігся або просто відсутній (а він точно відсутній, якщо IQOS куплений на OLX), тоді скористайтеся формою для перевірки гарантії. Далі все супер просто.

Потрібно ввести серійний номер тримача IQOS — 12 символів надруковані прямо на тримачі під ковпачком, як на фото. Якщо не розібралися, де знаходиться номер, подивіться коротку відео-інструкцію, в ній все показано крок за кроком.


Слідом за серійним номером введіть свій телефон. Служба підтримки IQOS передзвонить вам і розкаже точну інформацію про те, чи діє ще гарантія на ваш пристрій і скільки залишилося до закінчення терміну дії.

Бонус: одразу ж в телефонному режимі служба підтримки допоможе завести аккаунт і зареєструвати IQOS на вас. Це займе не більше пари хвилин.

Навіщо реєструвати бу айкос?

Якщо ваш IQOS зареєстрований на сайті і «прив'язаний» до свого облікового запису, це відкриває ряд цінних сервісів.

  • міжнародна гарантія на 12 місяців. У разі поломки (гарантійний випадок) ми просто замінимо несправний пристрій на новенький.
  • одна бонусна заміна несправного пристрою з негарантійною поломкою (зламали лезо або впустили у воду, наприклад). Така опція доступна протягом усього терміну дії гарантії. Скористатися негарантійною заміною можна тільки один раз на один пристрій. Якщо у вас бу Айкос, можливо, попередній власник вже використав цю можливість. Служба підтримки зможе перевірити, чи залишилася у вас ще бонусна заміна по негрантійним випадкам.
  • реєстрація аккаунта і айкоса відкриває можливість дарувати друзям знижки на покупку їх першого IQOS. (-200 грн на IQOS 2.4 Plus або -400 грн на IQOS 3 DUO). Після реєстрації девайса промокоди на знижку можна отримати тут: ДАРУЙ ЗНИЖКИ.
  • просто приємно знати, що ваш IQOS приписаний до вас, а не числиться на імені якогось іншого користувача.

Як дізнатися, що після реєстрації у мене з'явилася гарантія? Як нею скористатися?

У момент, коли служба підтримки зареєструє вас і ваш IQOS, гарантія активується автоматично (якщо вона ще діє). Щоб скористатися гарантією, вам не потрібні паперові гарантійні талони. Досить звернутися в IQOS Space, Алло або будь-яку іншу точку, яка надає офіційне сервісне обслуговування для IQOS.

Ще зручніше — замовити заміну несправного пристрою через чатбот IQOS в Viber з безкоштовною доставкою. Тут докладна інструкція, як оформити гарантійну заміну IQOS через Viber-бот.

Як отримати гарантію на IQOS, якщо мені його подарували?

Так само. Якщо IQOS вам подарували (і у вас немає чека, що підтверджує покупку), обов'язково зареєструйтеся на iqos.ua і зареєструйте свій девайс за серійним номером. Або попросіть службу підтримки допомогти з цим.

Чи діє гарантія на IQOS з інших магазинів? Алло, Розетка, Prom.ua.

Ми надаємо гарантію і гарантійне обслуговування на будь-який IQOS, незалежно від того, де він був куплений. Головне — завести аккаунт на сайті і зареєструвати серійний номер пристрою.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site