FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

НОВІ ЦІНИ НА АКСЕСУАРИ ДЛЯ IQOS

Якщо ви чекали приводу потішити себе, тоді ось він – ми знизили ціни для багатьох аксесуарів IQOS! Давно хотіли новий ковпачок, захисний чохол або контейнер для використаних стіків? Читайте далі. Розповідаємо про всі чохли, ковпачки, зарядки, на які ми знизили ціни.

Ковпачки для IQOS 3 Duo і Multi – 299 грн

ковпачок айкос ціна

Ковпачок на IQOS – це найпопулярніший аксесуар в нашому асортименті. По-перше, це красиво. Кольорів так багато, що кожен зможе знайти «той самий». Найулюбленіші кольори користувачів – м'ятний, сріблястий та жовтий. Ковпачки можна міняти під настрій: взимку хочеться теплих або пастельних відтінків, а на літо ідеально вибрати аквамариновий, яскраво-блакитний або рожевий. Всього є 25 кольорових ковпачків (13 для DUO і 12 для Multi). Серед них і найновіший - аквамариновий з лімітованої колекції.

До речі, ковпачок – це ще і практичний аксесуар. З часом верхня частина тримача може забруднюватися або забиватися частинками тютюну. Тож непогано час від часу замінювати ковпачок на новий.

Стара ціна – 399 грн.

Купити ковпачок для IQOS 3 Duo

Купити ковпачок для IQOS 3 Multi

Шкіряні чохли для IQOS

Шкіряний кейс – 599 грн

айкос чохол купити

Найголовніше в цьому чохлі – матеріал. Він зроблений з якісної натуральної шкіри. Вона досить щільна, щоб захищати корпус IQOS від подряпин і довго служити, але одночасно м'яка і приємна на дотик. Кейс для IQOS 2.4 Plus чимось нагадує конвертик з кольорової шкіри, а для IQOS 3 Multi – преміальний футляр для окулярів.

«Фішка» кейсів в тому, що їх не потрібно знімати під час зарядки девайса.

Стара ціна для IQOS 2.4 Plus – 699 грн.

Стара ціна для IQOS 3 Multi – 829 грн.

Купити шкіряний кейс для IQOS 2.4 Plus

Купити шкіряний кейс для IQOS 3 Multi

Шкіряний органайзер – 899 грн

айкос купити чохол

Раціональний дизайн, якість, місткість, функціональність – в них добре все. Шкіряний футляр, як і належить чоловічому аксесуару, чимось нагадує сумку для інструментів (тільки маленьку). У ньому можна тримати все найнеобхідніше разом – IQOS, запасний тримач, пачку стіків і щіточку для чистки. У шкіряних органайзерів шляхетні й стримані кольори: зелений, червоний, синій, кремовий і чорний.

Стара ціна для IQOS 2.4 Plus – 1099 грн.

Стара ціна для IQOS 3 Duo – 1399 грн.

Купити шкіряний органайзер для IQOS 2.4 Plus

Купити шкіряний органайзер для IQOS 3/IQOS 3 Duo

Зарядні станції IQOS – 799 грн

Це пристосування для естетів. Якщо вам подобається оточувати себе красивими речами і навіть звичайні процеси на зразок зарядки гаджета робити естетичними, погляньте на цю штуковину. Зарядка виглядає як елегантна платформа з USB-штекером Type-C, що працює від мережі. Зарядка IQOS оснащена магнітним тримачем, який фіксує корпус. Стильне рішення для дому та офісу.

Стара ціна – 1099 грн.

Купити зарядну станцію для IQOS 3/3 Duo

Купити зарядну станцію для IQOS 3 Multi

Наполегливо рекомендуємо користуватися тільки офіційними аксесуарами для зарядки IQOS: так батарея і сам пристрій прослужать довше.

Тримач IQOS для авто – 499 грн

айкос аксесуари авто

Цей аксесуар найбільше стане в нагоді тим, хто багато часу проводить за кермом. Відразу уточнимо: це не той тримач, в який вставляється стік. Це тримач-кріплення, щоб зафіксувати IQOS в авто (як тримачі для смартфонів). Тримач кріпиться на повітропровід в авто. З ним не потрібно кожен раз ритися в кишенях або бардачку – IQOS завжди під рукою. Автомобільний тримач не потрібно знімати, щоб скористатися IQOS 3 DUO – просто натискаєте на бічну дверцята і дістаєте тримач IQOS (тут мова вже про той тримач, в який вставляється стік).

Стара ціна – 829 грн.

Купити тримач для авто для IQOS 3/3 Duo

Купити тримач для авто для IQOS 3 Multi

Контейнер для використаних стіків (попільничка) IQOS – 599 грн

попільничка айкос

Контейнери для використаних стіків іноді називають стічницями або попільничками Айкос. Друга назва – не зовсім коректна, оскільки при використанні IQOS відсутній процес горіння, а разом з ним – і попіл, і необхідність гасити недопалки. Контейнери – це просто стильно оформлені ємкості-колектори, які зручно тримати на столі. Тоді не доведеться кожного разу вставати, щоб викинути стик. Вони виготовлені з міцної кераміки. На дні – гумове покриття, щоб контейнер не ковзав по поверхні.

Стара ціна – 799 грн.

Купити маленький контейнер IQOS

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site