GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТВІЙ LIL SOLID ЗЛАМАВСЯ: ЯК ДІЄ ГАРАНТІЯ

Отже, у вас є lil SOLID. Прочитайте цю інструкцію, якщо вам здається, що гаджет почав працювати дивно, перестав заряджатися або не вмикається. Спробуємо допомогти!

Що робити, якщо lil SOLID вийшов з ладу: "відремонтувати" самостійно

lil SOLID Selfrepair

Для початку можна спробувати привести девайс до тями самотужки. Якісно почистити, зарядити до максимуму або перезавантажити.

Якщо індикатор на пристрої світиться оранжевим або червоним, можливо, lil SOLID розрядився або близький до того. Поставте його на зарядку, краще від розетки. І залиште на півтори-дві години до повної зарядки.

Також часто може допомогти якісна чистка lil SOLID. Пристрій чистити просто, але є кілька правил. Перше правило – використовуйте тільки оригінальну щіточку, яка є в комплекті. Не варто використовувати щіточку для IQOS і вже тим більше інші не призначені для цього предмети. Ними ви ризикуєте пошкодити пристрій. Друге правило – не робіть чистку пристрою відразу після використання. Дайте lil SOLID охолонути. І третє правило – знявши ковпачок і від'єднавши кришку нагрівальної камери, вставте щіточку в пристрій і обертальними рухами очистіть пристрій від тютюну. Потім можна витрусити залишки тютюну, перевернувши пристрій і легенько постукавши по ньому.

Для перезавантаження lil SOLID потрібно затиснути єдину кнопку на гаджеті до вібрації і відпустити її. Індикатор при цьому повинен засвітитися синім, блакитним і помаранчевим кольором два рази поспіль, а потім згаснути. Після знову ввімкніть Ліл.

Головне, не намагайтеся розібрати девайс. У lil SOLID знімаються тільки ковпачок і кришечка камери нагрівання. Порушення цілісності корпусу анулює гарантію.

Гарантія на lil SOLID

lil SOLID warranty

Якщо перезавантаження і зарядка не допомогли, то час звернутися за допомогою в службу підтримки. На кожен lil SOLID діє гарантія впродовж 12 місяців з дати покупки. Якщо девайс зламається, то ми замінимо його по гарантії на новий.

Протягом року після покупки гарантія покриває будь-які гарантійні поломки і несправності. Скористатися гарантією, поки вона діє, можна необмежену кількість разів.

Гарантійними поломками ліл Солід найчастіше вважаються випадки, коли девайс вийшов з ладу, але при цьому не має видимих механічних пошкоджень, і користувалися їм правильно і акуратно, наприклад:

  1. збої в програмному забезпеченні;
  2. проблеми з батареєю (гаджет перестав заряджатися, акумулятор не тримає заряд);
  3. новий пристрій не вмикається (тільки спочатку переконайтеся, що ви дійсно зробили все правильно, щоб активувати lil SOLID після покупки. Новий гаджет в коробці за замовчуванням знаходиться в сплячому режимі).

Негарантійними вважаються поломки, якщо:

  1. пошкодження сталися в силу нормального зносу пристрою;
  2. на девайсі з'явилися подряпини, вм'ятини, тріщини на пластиці, інші механічні пошкодження;
  3. гаджет був пошкоджений через неправильне використання, перепаду напруги, контакту з рідиною або вогнем;
  4. несправність пов'язана з використанням несумісних продуктів: сигарет, інструментів для чищення, неоригінальних зарядок і т.д;
  5. пошкодження або несправності викликані спробами розібрати або переробити lil SOLID.

Тобто, негарантійні пошкодження – це ті, що сталися через необережне або неправильне використання пристрою.

Важливо: Україна – одна з перших країн у світі, де з'явився lil SOLID. Тому на нього не діє міжнародна гарантія (на відміну від IQOS). Тобто придбаний в Україні Ліл можна замінити по гарантії на новий тільки в Україні.

І ще одна важлива річ: можливо, ви знаєте, що у IQOS є особлива "фішка" – одна бонусна заміна навіть при негарантійних поломках. На lil SOLID ця програма не діє.

Як і де скористатися гарантією і замінити несправний lil SOLID на новий?

lil SOLID warranty help

Хороша новина – паперової тяганини не буде. Гарантійний талон не потрібен. Круто, якщо у вас зберігся чек, який підтверджує факт і дату покупки. Але навіть якщо чека немає, все одно постараємося допомогти. Всі місця, куди можна звернутися за сервісною підтримкою для lil SOLID ви знайдете на інтерактивній карті по фільтру "Сервіс".

Просто зверніться в колл-центр за номером 4767, фірмовий магазин IQOS Space або партнерський магазин мережі АЛЛО.

Для тих, хто проводить весь час онлайн, є ще більш зручний спосіб. Ви можете самостійно провести діагностику в Viber-боті і замовити девайс на заміну по гарантії з безкоштовною експрес-доставкою.

Кур'єр експрес-доставки попросить оригінали документів, що підтверджують особу та повноліття. Після перевірки документів вам видадуть новий пристрій, а несправний попросять повернути.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site