GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

УЖЕ МОЖНА КУПИТИ! НОВИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ НАГРІВАННЯ ТЮТЮНУ lil SOLID ВЖЕ НА IQOS.UA

7 вересня 2020 року Philip Morris International (PMI) відкрили продаж нової лінійки систем нагрівання тютюну lil SOLID в Україні.

Гаджет для нагрівання тютюну lil SOLID, представлений IQOS (PMI), розроблений корейською компанією KT&G. У січні 2020 року PMI і KT&G уклали угоду про партнерство, згідно з яким PMI представлятиме бездимні продукти корейської компанії за межами Південної Кореї.

В Україні в першу чергу lil SOLID з'явився на офіційному сайті iqos.ua і в мережі фірмових магазинів IQOS Space.

Що таке lil SOLID, представлений IQOS (PMI)?

ліл від айкос

lil SOLID [Ліл солід] – це лінійка альтернативних пристроїв для курців, представлена брендом IQOS. lil SOLID – це монолітний девайс без розділення тримача і зарядного пристрою (таку ж структуру «все в одному» має, наприклад, IQOS 3 Multi).

Пристрій має компактний формат і зручно лягає в долоню, управляється однією кнопкою. Про зміну статусів (готовності до використання, закінчення сеансу, % заряду батареї, несправності) ліл «повідомляє» за допомогою вібрації і світлових сигналів індикатора.

Усередині камери нагрівання знаходиться спеціальна нагрівальна голка з технологією Dual Heat. Коли ви вставляєте стік в ліл, голка входить в тютюн. Після включення, вона почне нагрівати тютюн зсередини. Технологія Dual Heat дозволяє підтримувати однаково високу температуру в різних частинах голки і рівномірно прогрівати тютюн по всій довжині стіка.

Нагрівальна голка в lil SOLID має круглу форму. Тому прокручування стіка в пристрої їй не зашкодить. Більш того, стік навіть необхідно прокрутити тричі, перш ніж витягти після використання.

lil™ – це торгова марка компанії KT&G, яка виступає розробником і виробником пристроїв для нагрівання тютюну lil™ SOLID. Компанія Philip Morris Products S.A. імпортує і реалізує пристрій lil™ SOLID, використовуючи торгову марку lil™ за ліцензійною угодою. В рамках цієї колаборації Philip Morris і команда IQOS представляють lil™ SOLID в Україні як лінійку інших альтернативних пристроїв для курців.

lil SOLID: що в комплекті

lil SOLID продається ось в такій упаковці. Кришка коробки кріпиться на магнітах.

ліл що в комплекті

У комплект входить lil SOLID, щіточка для чистки, палички для чистки, кабель і блок живлення для зарядки. У Ліла порт під зарядний кабель має micro USB формат.

Можна вибрати один з трьох кольорів lil SOLID: синій, чорний або білий. Пристрій має знімні ковпачки. Також знімається кришечка нагрівальної камери.

lil SOLID: ціна

Нова система нагрівання тютюну lil SOLID коштує 599 грн.

На lil SOLID діє гарантія 12 місяців з дати покупки. На відміну від IQOS, гарантія не має міжнародного формату, а працює тільки в межах країни покупки. Сервісну підтримку для lil SOLID, як і для всіх гаджетів IQOS, можна отримати в брендових магазинах IQOS Space, на гарячій лінії, в Facebook і Instagram, через чат-бот IQOS в Viber.

Як використовувати lil SOLID: міні інструкція з відео

Якщо ви вперше дістали новенький lil SOLID з коробки, його потрібно вивести із сплячого режиму. Для цього просто підключіть його до розетки за допомогою зарядки. Майже відразу ж ліл «прокинеться» і індикатор почне блимати. Все, залишати пристрій на зарядці не потрібно, можна використовувати.

Відсуваємо круглу кришку. Стік вставляється до упору, але без надмірного тиску. Затискаєте кнопку секунди на 2, девайсу знадобиться до 20 секунд, щоб нагріти тютюн. Коли стік достатньо прогріється, ліл завібрує.

Електроніка гаджета розрахована на 14 затяжок або 4 хвилини (залежно від того, що настане раніше). За 3 затяжки (або за 30 секунд) до кінця сеансу гаджет знову завібрує.

Коли сеанс використання закінчиться, важливо не діставати стік відразу ж, а спочатку акуратно провернути його мінімум тричі в одному напрямку і тільки тоді витягти. Інакше частинки тютюну можуть прилипнути до нагрівальної голки і залишаться всередині пристрою.

Lil SOLID дозволяє використовувати стіки один за іншим без перерви на підзарядку. Якщо ви використовували 4 стіки поспіль без пауз, то після четвертого разу пристрою знадобиться невелика перерва, щоб охолодити електроніку. За 3 з половиною хвилини гаджет повністю охолоне і буде готовий до використання. В цілому, заряду пристрою вистачає на 20 стіків без дозарядки.


Що таке Fiit?

стіки фітс

Fiit [фіт] – це новий бренд стіків, призначених для нагрівання тютюну. Fiit з'явилися в Україні разом з lil SOLID. Стіки мають 3 смаки – Regular (чистий тютюновий аромат з легкими кремово-горіховими нотками), Viola (свіжий ягідний аромат) і Crisp (пікантний цитрусово-ментоловий аромат).

Стіки Fiit виробляються в Італії, в Болоньї, на тій же фабриці, де і Heets.

Ціна стіків Fiit – 55 грн за пачку (в одній пачці 20 стіків).

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site