FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

Перший IQOS Space у Миколаєві!

Класна новина! 19 травня відкрився перший у місті фірмовий магазин IQOS. Він знаходиться за адресою вул. Спаська, 50/4. Більше подробиць далі.

IQOS Space у Миколаєві

Тепер жителям Миколаєва не обов’язково чекати на доставку Новою Поштою. Купити IQOS можна не тільки на офіційному сайті, а й у IQOS Space.

Адреса магазину IQOS: вул. Спаська, 50/4. Працюємо з 9:00 до 21:00, без вихідних.

У нашому фірмовому магазині ви можете:

 1. Ознайомитись з повним асортиментом товарів. У IQOS Space можна знайти усі моделі IQOS (IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 Multi та IQOS 3 DUO), аксесуари до них (від кольорових ковпачків та бокових панелей до шкіряних чохлів та контейнерів для стіків) та усі 7 смаків стіків Heets.
 2. Протестувати IQOS. Хочете більше дізнатися про IQOS? Звертайтеся до наших експертів. Вони проведуть презентацію девайсу, розкажуть про усі смаки Heets та зможуть відповісти на ваші питання. У зв’язку із запровадженням підвищених заходів безпеки та гігієни використання IQOS у IQOS Space тимчасово заборонене, але ви можете замовити безкоштовний тест-драйв IQOS на 14 днів з доставкою додому.
 3. Отримати сервісну підтримку IQOS. На девайсі не працюють індикатори? Чи IQOS не заряджається? Наші експерти допоможуть зрозуміти, у чому проблема. Вони проведуть діагностику девайсу і, якщо це буде необхідно, замінять ваш девайс на новий.
магазин айкос миколаїв

Де купити IQOS та стіки Heets у Миколаєві

 1. В IQOS Space.

  Магазин знаходиться у за адресою вул. Спаська, 50/4. Працює з 9:00 до 21:00, без вихідних.

 2. На офіційному сайті iqos.ua.

  Повний асортимент товарів IQOS можна знайти і замовити на нашому офіційному сайті. Замовлення, зроблені до 12:00, доставимо у той же день. При замовленні на суму від 248 грн доставка безкоштовна.

 3. У супермаркетах, кіосках та заправках.

  Купити стіки Heets можна також у мережах супермаркетів АТБ та Сільпо, на заправках АМІК, Shell та WOG і майже у всіх кіосках та гастрономах. Актуальні точки продажу шукайте на інтерактивній мапі: Де купити айкос у Миколаєві.

 4. У Viber-боті IQOS.

  Якщо ви користуєтеся Viber, то просто додайте собі нашого IQOS-бота. Через нього можна легко та швидко замовити будь-який наш товар. При замовленні від 248 грн – безкоштовна доставка.

Ще трішки корисної інформації для користувачів IQOS

 1. Дивіться на нашому офіційному youtube-каналі IQOS Україна інструкції з використання, чистки та зарядки IQOS.
 2. Щось не так з IQOS і він не працює? Проведіть діагностику онлайн за допомогою покрокової онлайн-інструкції: Онлайн діагностика IQOS.
 3. Якщо у вас все ще залишилися питання, зверніться до розділу IQOS FAQ на сайті. Усі відповіді мають бути там.

Як з нами зв'язатися:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site