FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

IQOS у Чернігові: як знайти магазин і де купити стіки

Вітаємо Чернігів з відкриттям першого у місті магазину IQOS! Знайти його можна у ТЦ «Голівуд» (вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В). Подробиці читайте далі.

IQOS Space у Чернігові

Відтепер купити айкос у Чернігові можна не тільки через офіційний сайт, а й завітавши до IQOS Space.

Адреса магазину IQOS: ТЦ «Голівуд», вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В. Працюємо з 10:00 до 21:00, без вихідних.

В IQOS Space можна знайти:

 1. Повний асортимент товарів IQOS. Усі моделі айкос, аксесуари до них (кольорові ковпачки, бокові панелі, чохли, органайзери тощо) та усі 7 смаків Heets.
 2. Безкоштовний тест-драйв IQOS. Ще не наважилися купити собі IQOS? Тоді протестуйте його. Наші експерти проведуть вам презентацію девайсу, детально розкажуть про різні смаки Heets та дадуть відповіді на всі питання стосовно будь-якої моделі IQOS. У зв’язку із запровадженням підвищених заходів безпеки та гігієни тимчасово в IQOS Space не можна використовувати айкос, але ви можете замовити безкоштовний тест-драйв девайсу з доставкою додому.
 3. Сервісний центр IQOS. Щось не так з IQOS? Індикатори блимають червоним, заряду батареї не вистачає на 14 затяжок? Чи зламалося лезо? У будь-якому випадку звертайтеся до нашого сервісного центру. Наші експерти проведуть діагностику вашого девайсу і, у разі необхідності, замінять його на новий.
айкос чернігів

Де купити IQOS та стіки Heets у Чернігові

 1. В IQOS Space.

  Магазин знаходиться у ТЦ «Голівуд» за адресою вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В. Працюємо з 10:00 до 21:00 без вихідних.

 2. На сайті iqos.ua.

  Усі товари IQOS можна замовити з доставкою на нашому сайті. Якщо замовлення оформлене до 12:00 – доставимо його в той же день! При покупці на суму від 248 грн. доставка буде безкоштовною.

 3. У супермаркетах, кіосках та на заправках.

  Купити стіки Heets можна у мережах супермаркетів АТБ та Сільпо, а також на заправках «ОККО», «БРСМ», «Ультра» та у кіосках. Усі сервісні точки та точки продажу стіків, девайсів та аксесуарів можна знайти на інтерактивній мапі: Де купити айкос у Чернігові.

 4. Через Viber.

  У нас є Viber-бот IQOS. Додавайте його собі та замовляйте стіки та інші товари через Viber, всього у пару кліків. Замовлення від 248 грн. доставимо безкоштовно.

 5. У магазині АЛЛО.

  Купити айкос, аксесуари до нього та звернутися до сервісного центру IQOS можна у магазині АЛЛО, що знаходиться у ТЦ «Голівуд» (вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В). Магазин працює з 10:00 до 21:00.

Ще трішки корисної інформації для користувачів IQOS

 1. Як використовувати, заряджати та чистити айкос – дивіться відео-інструкції на нашому youtube-каналі IQOS Україна.
 2. Зламалося нагрівальне лезо? Айкос не заряджається? Не працюють індикатори на зарядному пристрої чи тримачі? Спробуйте провести діагностику за допомогою покрокової онлайн-інструкції: Онлайн діагностика IQOS.
 3. Все ще залишилися питання? Зверніться до розділу IQOS FAQ. Скоріш за все ви знайдете відповіді там.

Як з нами зв'язатися:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site