FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ПЕРШИЙ IQOS SPACE У ЧЕРНІВЦЯХ: ЯК ЗНАЙТИ МАГАЗИН І ДЕ КУПИТИ СТІКИ?

Хей, ми з гарними новинами. Зустрічайте відкриття першого IQOS Space у Чернівцях!

IQOS Space у Чернівцях

Нарешті у Чернівцях відкривається фірмовий магазин IQOS. Тож, окрім покупки на офіційному сайті, жителі міста тепер можуть купити IQOS та lil SOLID у брендовому магазині IQOS Space.

Адреса магазину IQOS: вул. Ольги Кобилянської, 15. Працюємо з 10:00 до 22:00, без вихідних.

Що можна зробити в IQOS Space:

 1. Купити у Чернівцях IQOS та новий lil SOLID.

  Не лише пристрої, а й ковпачки, чохли, бокові панелі, аксесуари для зарядки та чистки, та безліч інших прикольних штук для IQOS. Саме у фірмових магазинах першими з’являються усі новинки та лімітовані колекції.

 2. Купити стіки HEETS та Fiit у Чернівцях.

  Фірмовий магазин IQOS Space - це те місце, де точно є усі смаки стіків, навіть преміум лінійка стіків Heets Dimentions. Чисті тютюнові, ментолові, ягідні, цитрусові, квітково-фруктові тощо.

 3. Послухати/побачити презентацію IQOS або lil SOLID.

  Експерти IQOS можуть показати та розказати як працює пристрій, як ним правильно користуватися, як чистити, як підібрати смак стіків, а також дати відповіді на усі запитання про Айкос чи Ліл.

 4. Взяти IQOS на тест-драйв на 7 днів.

  Не впевнені, що вам сподобається Айкос? Можна всього за 1 грн взяти IQOS 2.4 Plus або IQOS DUO на тест. У вас буде тиждень, щоб покористуватися пристроєм та зрозуміти, чи він підходить вам.

 5. Замінити несправний IQOS або lil SOLID на новий за гарантією.

  Щось не так з IQOS або lil SOLID? Блимають індикатори червоним або помаранчевим? Зламалось нагрівальне лезо або голка? У фірмовому магазині ви можете зробити безкоштовну діагностику Айкос та Ліл Солід і отримати повністю новий пристрій за умови дійсної гарантії.

Ми стараємось, щоб ви відчували себе комфортно, але на час карантину в нас діє декілька обмежень:

 1. Перебувати в IQOS Space можна тільки в масці.
 2. Безкоштовний тест IQOS в магазині тимчасово недоступний. Просто візьміть його з собою.
 3. Відстань між відвідувачами в IQOS Space - 2 метри.
айкос спейс чернівці

Безкоштовна експрес-доставка IQOS у Чернівцях

Ще одна хороша новина. У Чернівцях з’являється експрес-доставка за 3 години, якщо замовляєте онлайн. Від 249 грн - доставка безкоштовна.

Якщо ви замовляєте IQOS, lil SOLID, стіки HEETS, Fiit або аксесуари на офіційному сайті, отримати замовлення можна вже через 3 години. Донедавна при покупці онлайн на iqos.ua у Чернівцях отримати замовлення можна було лише через Нову Пошту.

Тепер доставка займатиме лише 3 години. При замовленні від 248 грн експрес-доставка - безкоштовна. До 248 грн - доставка коштуватиме 50 грн.

По секрету, всі новинки спочатку з’являються на офіційному сайті та в IQOS Space і тільки потім - в інших точках продажу.

Де купити HEETS та Fiit в Чернівцях?

Не переймайтесь! В Чернівцях доступно більше 300 точок з стіками HEETS та Fiit. Вони продаються не тільки у кіосках, а й у наших партнерів. Наприклад, на заправках (WOG, Shell, Socar) або супермаркетах (АТБ, Сільпо).

Усі точки зручно розміщені на карті за фільтром “HEETS & Fiit”, перейдіть за посиланням, щоб переглянути. Або ж в Viber-боті IQOS.

Інші бонуси для користувачів IQOS

 • Є ще можливість оновити свій старий IQOS або lil SOLID за спеціальною ціною на IQOS DUO. Деталі у розділі «Онови IQOS».
 • Маєте повнолітніх друзів, що курять? Подаруйте їм приємну знижку на новий девайс (- 200 грн на Айкос 2.4+ або Ліл Солід та - 400 грн на Айкос 3 Дуо або 3 Мульті).
 • Якщо найбільше часу ви проводите у Viber, то спробуйте чат-бот IQOS у вайбері. Він має той же функціонал, що й сайт, та навіть трохи більше. З ним можна купити IQOS чи стіки прямо у Вайбері. А також провести діагностику несправного пристрою та замовити заміну на новий за гарантією. Доставка нового девайсу на заміну - безкоштовна.

IQOS та lil SOLID в АЛЛО в Чернівцях

Офіційний партнер IQOS - магазини АЛЛО. Купити IQOS або lil SOLID у Чернівцях можна в таких точках:

 • Алло в ТРЦ «Депот» (1-ий поверх, вул. Головна, 265А)
 • Алло на вул. Незалежності, 113

Разом з пристроями в АЛЛО також продаються стіки HEETS та Fiit. Раптом щось сталось з Айкос або Ліл Солід, то в магазинах можна зробити гарантійну заміну, адже вони працюють і як сервісні центри, де є IQOS експерти.

iqos space чернівці

магазин айкос чернівці

айкос чернівці

iqos чернівці

магазин iqos чернівці

купити айкос чернівці

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site