GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

ІНФОГРАФІКА: ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З IQOS. ЯК ПРАЦЮЄ, ЯК КОРИСТУВАТИСЯ

У онлайн-шопінгу є маса переваг: можна заощадити час на дорозі, спокійно вивчити і порівняти весь асортимент, подивитися відгуки. Але і у візиту в магазин теж багато плюсів. Можна побачити продукт наживо, потримати в руках, задати питання співробітникам, подивитися презентацію, як користуватися, і спробувати повторити самому.

Але поки більшість магазинів закриті на локдаун або працюють з обмеженнями, спробуємо замінити особисту зустріч і презентацію на віртуальну! Давайте уявимо, ніби ви задали всі свої питання нам в реальному магазині, а ми одразу ж на них відповіли. Про IQOS, звичайно!

Почнемо з головного: тільки смак, нічого зайвого

IQOS – це інноваційна альтернатива курінню: пристрій, який завдяки електронній системі HeatControl ™, нагріває тютюн без горіння, диму, попелу, з меншим запахом і з меншою шкодою для здоров'я*.

IQOS зберігає ритуал, до якого звикли курці. За даними досліджень** курці, які повністю перейшли на IQOS, відчувають "насичення" від тютюну в тій же мірі, що і ті, хто продовжує курити сигарети.

Переваги IQOS порівняно із сигаретами

Щоб оцінити всі переваги пристрою, коли почнете використовувати IQOS, не чергуйте його з сигаретами хоча б тиждень. Тільки так ви зможете побачити реальні переваги девайса і відмінності від сигарет. Помітите, що руки, волосся і одяг більше не пахнуть сигаретним димом. У вас більше не буде паніки, якщо в кишені не знайдеться жувальної гумки. Ви помітите, що запах аерозолю практично відразу вивітрюється, а значить можна не виходити на балкон. І, нарешті, ви звикнете до справжнього смаку тютюну.

Спочатку може бути непросто, але потім, ймовірно, ви вже не захочете повертатися до сигаретного горілого смаку.

Важливо: Використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я і не є повністю нешкідливим. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність.
** Джерело: на підставі сукупності даних, доступних для IQOS в порівнянні з продовженням куріння.
Дивіться розділ Важливо.

Як "курити" IQOS?

Почнемо з того, що вираз "курити Айкос" – не зовсім правильний. Наші користувачі зазвичай говорять"використовувати Айкос".
Більше 10 років досліджень вчених та інженерів у науково-дослідних центрах PMI у Швейцарії та Сінгапурі та мільярди інвестицій пішли на розробку технології, яка дозволяє нагрівати тютюн, а не спалювати його. Ви можете думати, що різниця між нагріванням і горінням незначна. Але саме вона "відповідає" за справжній смак тютюну.

Різниця між сигаретним димом та аерозолем IQOS

Коли ви підпалюєте сигарету, тютюн згорає при температурі вище 800°C (на кінчику сигарети), утворюючи дим і попіл. IQOS нагріває тютюн до 350°C і вивільняє його аромат без горіння, а значить і смол, попелу і диму. Аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом*.

Тому перехід з сигарет на IQOS значно знижує ризик для здоров'я в порівнянні з курінням сигарет.** Так що краще перейти на систему нагрівання тютюну, ніж продовжувати курити.

* "На 95% менше" означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F).
Важливо: Використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я і не є повністю нешкідливим. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність.
** Джерело: на підставі сукупності даних про використання IQOS в порівнянні з продовженням куріння.

Що таке стіки для Айкос? Чим відрізняються від сигарет?

Для використання IQOS знадобляться спеціальні стіки, розроблені саме для нагрівання. Для підпалювання вони не призначені.

Усередині стіків – натуральний тютюн, такий же як в сигаретах, але ретельно відсортований (тільки листова м'якоть високої якості, без прожилок і стебел) і оброблений за іншою технологією. Його подрібнюють і злегка зволожують гліцерином, щоб при нагріванні легко випаровувався ароматний тютюновий аерозоль.

Одне з найпопулярніших питань – чому стіки менше сигарет. При палінні сигарети приблизно 2/3 тютюну в ході горіння перетворюються в попіл і теплову енергію. І тільки те, що залишиться, так чи інакше перетворюються в аромат і смак тютюну. IQOS використовує тютюн в стіку більш раціонально, тому його і потрібно менше. Горіння в IQOS відсутнє, тому тютюн не витрачається даремно, а віддає більше аромату і смаку.

Ок, IQOS у мене в руках. Як все-таки його використовувати?

Розповідаємо.

Щоб дістати тримач з зарядного блоку, натисніть на нижню частину бічної панелі в IQOS DUO або відкрийте кришечку в IQOS 2.4+. Тепер можна вставляти стік тютюновою стороною вниз, аж до сріблястої лінії. Одне з важливих правил використання IQOS – ніколи не прокручуйте стік в тримачі. Так є ризик пошкодити нагрівальне лезо – це найголовніше, що є у вашому пристрої.

Як користуватись IQOS

Затисніть кнопку на тримачі на пару секунд до вібрації. Індикатори почнуть блимати – це сигнал, що лезо нагріває тютюн. Секунд через 20 тримач завібрує знову. Тепер можна починати.

Один сеанс використання розрахований на 14 затяжок або 6 хвилин (в залежності від того, що настане раніше). Коли тримач завібрує ще раз, це буде означати, що у вас залишилася ще пара затяжок (секунд 15). Після цього пристрій знову подасть сигнал, а індикатори згаснуть – сеанс підійшов до кінця.

Після використання акуратно підніміть ковпачок, дістаньте стік і закрийте ковпачок. Тепер тримач можна повертати в зарядний пристрій або використовувати повторно, якщо у вас Айкос Дуо.

Лайфхак: щоб стіка вистачило на довше, а смак залишався рівномірним, рекомендуємо затягуватися спокійно, з паузами в 4-5 секунд. Інакше тютюн не буде встигати прогріватися.

І там, і там тютюн – чому смак у сигарет і IQOS різний?

Коли ви підпалюєте сигарету, отримуєте смак не тільки тютюну, а й іншого: диму, гару, попелу, згорівшого паперу. Ці горілі присмаки настільки сильні, що власний аромат тютюну за ними ледь помітний. У IQOS горіння відсутнє. При його використанні ви відчуєте тільки справжній, чистий смак тютюну без горілого присмаку. Тому смаки сигарет і стіків Айкос відрізняються.

Смаки HEETS для IQOS

Лайфхак! Важливо знайти "свій" смак. Можна влаштувати справжню дегустацію різних ароматів. Або довіритися нашому тесту: який смак стіків підійде вам найкраще?

Як вибрати модель IQOS?

Вибирати доведеться серед 4 пристроїв: IQOS DUO, IQOS 2.4+, IQOS MULTI і lil SOLID. Всі вони відрізняються технічними характеристиками, дизайном і ціною. IQOS DUO робить ставку на технологічність, Айкос 2.4+ – на базові функції, Мульті – на компактний формат "все-в-одному", а Ліл приваблює можливістю використовувати 20 стіків без підзарядки.

Порівняння моделей IQOS

  • IQOS DUO – наша найсучасніша модель. Головна фішка – можливість використовувати два стіки поспіль без підзарядки. Крім того, від попередніх версій відрізняється прискореною smart-зарядкою, вбудованим NFC-чіпом і мінімалістичним дизайном. Купити Айкос Дуо за 1599 грн можна тут.
  • IQOS 2.4 + – класична версія за більш доступною ціною. Вміє все, що повинен вміти IQOS, але без додаткових «фішок». Купити Айкос 2.4 + за 899 грн.
  • IQOS MULTI – монолітний девайс без окремого зарядного пристрою. Його батарея розрахована на 10 сеансів поспіль. Купити Айкос Мульті за 1599 грн.
  • lil SOLID – це лінійка пристроїв для нагрівання тютюну, розроблена південнокорейською компанією KT&G і представлена в Україні IQOS (PMI). У девайса простий і надійний дизайн "все-в-одному", а заряду Lil SOLID вистачає на 20 стіків поспіль без підзарядки. Купити Ліл Солід за 599 грн можна тут.

Тут можна порівняти детальні технічні характеристики різних моделей IQOS.

Як перевірити заряд і заряджати Айкос?

Легко! Просто натискаємо на кнопку і стежимо за індикаторами. У Айкос Дуо їх два. Довгастий відповідає за заряд самого зарядного пристрою. Він розділений на 4 секції. Кожна з них це, приблизно, 25% заряду.

Індикатори зарядки IQOS

2 маленьких круглих індикатора розкажуть про заряд тримача. Горять обидва – у вас в запасі 2 сеанса. Один? Значить один сеанс.

У Айкос 2.4 + і Мульті все простіше. У обох по одному індикатору, який відповідає за заряд пристрою.

Як чистити IQOS?

Чистий IQOS – класний смак! А ще насичені затяжки і відсутність неприємного запаху. Ми рекомендуємо чистити Айкос не рідше, ніж після кожної використаної пачки стіків. Але можна і частіше. Враховуючи, що сам процес займе не більше пари хвилин.

Як правильно чистити IQOS

Для цього нам знадобляться: палички для чищення, щіточка для чищення. Після використання IQOS дайте йому охолонути хоча б 30 секунд. Дістаньте тримач, зніміть ковпачок і плавно вставте в тримач щіточку для чищення. Акуратно прокрутіть 2-3 рази, а після легенько постукайте по тримачу, щоб позбутися дрібних залишків тютюну.

Як почистити айкос ще краще? Можна використовувати палички для чищення. Вони просочені спеціальним розчином, який добре видаляє навіть найдрібніші забруднення. Вставте паличку для чищення прямо вздовж леза тримача і очистіть дно нагрівальної камери. Не натискайте і не тисніть на лезо. Не забувайте чистити внутрішню частину ковпачка.

Важливо: щіточка і палички – це все, що потрібно для чищення айкос. Не експериментуйте з іншими предметами (серветки, вушні палички, скріпка і тд) – інакше ризикуєте пошкодити лезо.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site